Şimdi Ara

inventus hakkında izlenimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba bu firma gerçekten iyi çalışıyor arkadaşlar.
    ilk olarak aldığım rx590 da soğutma bloğunda yamukluk vardı hemen birebir değişim yapıldı daha sonra ise kurların düşmesinden dolayı iade talep ettim ve kendileri hiç uğraştırmadan iademi gerçekleştirdiler.(şuanda rtx 2060 bakıyorum)

türkiyede sitelerini takip ettiğim ender firmalardan birisi.

tavsiye ederim fiyatlar piyasaya göre biraz yüksek olabilir indirim takip edin ama arada ki 20 30 liralık farklarda inventus kalitesini konuşmaya gerek bile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 8 sene önce PC toplattım oraya hala duacıyım kendilerine. Gerçekten iyi firma. Yeni PC toplamaya karar verirsem kesinlikle ilk bakacağım yerdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi fiyata güzel sistem bulunabiliyor ama anakart olarak ne yazık ki A320m kullanmışlar ve beni geriye iten tek sebep bu. Bahsettiğim sistem Rubus. Anasayfadan bulunabiliyor. Hazır sistemleri diğer siteler kadar serbest özelleştiremiyoruz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmaların verdikleri garanti sürelerinin de arkasında duruyorlar. Seasonic Focus 10 yıl, Seasonic Prime güç kaynağının 12 sene garantisi var. Seasonic distribütörü Teknobiyotik bu güç kaynaklarına 2 sene garanti veriyor. 3 sene sonra bozulursa Teknobiyotik: "ücretli tamir edelim" diyor. Ya da Seasonic ile yazışıp güç kaynağını Seasonic'e göndermek zorundasın. İnventus'ta garanti sürelerinin tamamı Türkiye için geçerli. Kendilerine e-mail atıp sormuştum.

• Ben de daha yeni sistem topladım İnventus’tan, psu da coil whine çıktı hemen yenisiyle değiştireceklerdi ben kendi isteğimle fark ödeyip daha iyi bir psu ile değiştim. Başından beri ilgiliydiler ve sistem hakkında yaptıkları önerileri iyi ki dinlemişim diyorum. Sistem de çok özenli toplanmıştı, işlerini çok iyi yapıyorlar herkese tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Corsair için ben de bir zamanlar telefonla sormuştum. Geçerli demişlerdi. Bu önemli bir husus çünkü.

Çizgisinden sapmayan bir firma, umarım böyle devam eder.
  • Birçok ürün örnek verilebilir ama piyasada 400-450 liralara bulunabilen milli anakartımızın İnventus fiyatına bakın. İyice şaşırmışlar.

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=9909

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 29 Mart 2022; 0:1:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Ürün yönetiminde sıkıntı var sanırım, çok alakasız bir fiyatinventus hakkında izlenimlerim 

• Arkadaşlar konu, 3 yılı geçmiş. Bilginiz olsun.

• Vade farkları da çok düşük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene hazır sistem aldım on numara beş yıldız firmadır. Telefonla her türlü konuda yardımcı oluyorlar, destek olarakda memnun kaldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.