Şimdi Ara

Into the Badlands (2015-2019) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
10
Favori
7.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Virgil van Dijk

Ölmeden önce Sunnynin göğsüne vurmuştu bence yaraladı veya hasar verdi kalbine

yeni bolum trailerini izledim. M.k gibi uykuya dalip garip seyler goruyor galiba. Benim yazdigim ihtimali guclendiriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üçüncü sezon onaylandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Oo çok iyi oldu vallahi.
  • Sezonlar arasi cok ara veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölümle alakalı genel olarak pek bir şey olmadı. Azda olsa dövüş sahnesi izledik genel olarak. Sunny nin 5 parmak hikayesinden pek bir şey çıkmadı. Sunny ve M.K in yolu diye iki ayrı dizi çıkarsalar daha iyi olacak gibi. Sezon bitti ama hikaye olarak pek bir olayda kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 2 Mayıs 2017; 0:39:21 >

• O değil genel olarak konuda pek bir yere gitmiyor. Asıl amaç Azra'ya gitmek gibi görünüyor.
    Ortalıkta zaten Baron felan da kalmadı. Sunny ve M.K iyileşince neyin peşine düşecekler merak ediyorum.
  • Yav adam tam döndü dönecek diyoruz yine birsey çıkarıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bajie'nin bahsettiği pire Dul olmasın ?
  • Peaky kullanıcısına yanıt

Dul kendini hiç kesmedi ama bu güne kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Bajie'nin bahsettiği pire Dul olmasın ?

Benimde tahminim o yönde. Büyük ihtimalle Widow çıkacak.
  • widow un eskiden bende ozeldim gibi laflarini hatirliyorum buyuk ihtimal o cikacak

• Bölüm oldukça güzeldi, bol bol kan gördük.

Chau ve Sunny işinin olmayacağı belliydi. Widow ve Sunny iş birliği bir yere kadar devam edecektir gene. Ondan ziyade M.K in güçleri gitti hala üstüne düşmediler o olayın.
  • Bolum guzeldi. Gelecek bolumu merakla bekliyorum
  • Çok iyi gidiyor dizi. Fakat kafama bir şey takıldı. İlk sezondaki dövüş sahneleri daha mı kaliteliydi yoksa bana mı öyle geliyor?

Edit: Aynı zamanda daha da fantastikti sanırsam. :) Uçmalar, kaçmalar, kodum mu metrelerce uçurmalar falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 9 Mayıs 2017; 2:28:54 >
  • bu bölüm neden veil ile ilgili çok saçmadılar anlamadım.

bölümler nedense çok kısa geliyor ya

16 bölüm felan olsa çok iyi olacak hadi onuda geçtim 1 saat felan olsun tadı damağımızda kalıyor.
  • su dizinin reytingleri nasil? Nerden baka biliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Çok iyi gidiyor dizi. Fakat kafama bir şey takıldı. İlk sezondaki dövüş sahneleri daha mı kaliteliydi yoksa bana mı öyle geliyor?

Edit: Aynı zamanda daha da fantastikti sanırsam. :) Uçmalar, kaçmalar, kodum mu metrelerce uçurmalar falan...

İlk sezon 6 bölüm olunca parayı yığmışlardı galiba 6 bölüme. İlk sezonda Widow-Quinn-Sunny ile ilgili dövüşler olduğu için karakterler güçlü olunca koreografilerde iyi oluyordu haliyle. Bu sezon hep kırpıcılarla dövüştükleri için hemen ölüyorlar. :)

Tilda tam anasının gözü olacak. Tam bir yokedici kız :)
  • Kral geri döndü

• The Widow, Tilda'yı öldürmüş olamaz. Büyük ihtimalle bayılttı. Olaylar daha çok Quinn ve The Widow çevresinde dönüyor. Şu sığınakta geçen sahneler yavaş yavaş sıkmaya başladı. Bir an önce Sunny'nin orayı patlatması lazım.
  • analı kızlı

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.