Şimdi Ara

İNTİKAM ZAMANI VARMIDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABİ BU İNTİKAM ALINMASI GEREKEN BİRŞEY Mİ?
    YANİ BİZE YAPILAN Bİ ADİLİĞİN İNTİKAMI OLMALI MI?
    MESELA BEN BİR KIZ VARDI 5 YILDIR SEVDİĞİM O BENİM ONU SEVDİĞİMİ BİLİYORDU.5 YIL SONRA TEKLİF ETTİĞİMDE REDDETTİ VE BANA PATAVATSIZ BİRKAÇ KELİME SÖYLEDİ

BEN DE DİYORUM Kİ BEN BU KIZA KENDİMİ SEVDİREYİM ,SONRA DA TERKEDEYİM.gazetede okumuştum psikopatlık felan yazıyodu ama haklı buldum

GERÇEKTEN DE BEN SİNİRLENİNCE HERKESİN BANA YAPTIĞI ADİLİKLER GELİR.VE İNTİKAM ATEŞİ SİNİRİM BİTİNCEYE KADAR YANAR

• intikam soğuk yenen bir yemektir
  • zıttı ise sessiz sessiz ve gizlice ve umursamayarak ama unutmayarak yaşamak
  • zaman kolla ben mesala zamanını bekliyorum benimde dusmanlarım var ama bilmiyor bir gece ansızın bıcak darbesi yiyecegini bekle ansızın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lómion

intikam soğuk yenen bir yemektir

aynen katılıyorum , benim şahsen intikam alacağım birkaç kişi var , bir tanesini öldüreceğim , diğerlerini de sakat bırakabilirim

kısacası nihahahahaaaaaa

• abi öldürmek günah olmasaydı şerefsizim dünyanın yarısını ben gebertirdim.

ben de düşünüyorum gizlice gidip gizlenerek bağlayıp dövmek nası fikir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lómion

intikam soğuk yenen bir yemektir

Kill Bill de diyordu değil mi bunu?
    Murat Uyurkulak ın Tol(İntikam demek) kitabının arkası şu şekilde
    "Çözüldün ve utancından ölecek haldesin.Adın,ancak dünyanın yarısı havaya uçarsa temizlenir diye düşünüyorsun.Zaten durmadan bunu planlıyorsun.Birbirinden nafile intikam planlarıyla oyalanıyorsun.Kafana kurşunu sıkana kadar da bundan başka bir şey yapacağın yok.Geçen sene aldığın o allahlık Kırıkkale tutukluk yapmazsa tabi"
    Başlıkla çık alakalı değil ama İntikam deyince hep bu mükkemel kitabı hatırlıyorum.
  • The Crow
    film serisini bir seyret de hangi durumlarda intikam alınır bir gör diyorum, bence hayata biraz hoşgörülü davranmak lazım.İntikam alınacak şeyler bu kadar basit olmamalı sevgili güneşinışıkları
  • daha fazlasını yap .aşağıla,dalga geç..kötü özelliklerini yuzune vur.hatta mumkunse yuzune para fırlat(anladın)
  • Öncelikle Siyaya teşekkür ediyorum bu replik bayaadır aklımda ama nerden duyduğum aklımda değildi saol falla

SoulReaver sanada şunu söylüyorum hatırlarsın
    Victims. Aren't we all
    ve
    It can't rain all the time
    Bende The Crow hastasıyımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lómion -- 10 Ağustos 2005, 1:17:52 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Lómion

Öncelikle Siyaya teşekkür ediyorum bu replik bayaadır aklımda ama nerden duyduğum aklımda değildi saol falla

SoulReaver sanada şunu söylüyorum hatırlarsın
    Victims. Aren't we all
    ve
    It can't rain all the time
    Bende The Crow hastasıyımda

bendensin
    ...Real Love Is Forever...

• quote:

Orijinalinden alıntı: güneşinışıkları

BEN DE DİYORUM Kİ BEN BU KIZA KENDİMİ SEVDİREYİM ,SONRA DA TERKEDEYİM.gazetede okumuştum psikopatlık felan yazıyodu ama haklı buldum

ben bu dediğini yaptım .ve sonra çok ğişmanlık duydum kendimce .bunuda göz önünde bulundurmalısın sonradan pişman olacağın bişey yapma derim ben.

intikam diyince OLD BOY geliyo aklıma süper filmdi yaw o adamın intikam alış yöntemi manyaktı 40 yıl düşünsen aklına gelmez böle bişey süperdi
  • quote:

Orijinalinden alıntı: güneşinışıkları

ABİ BU İNTİKAM ALINMASI GEREKEN BİRŞEY Mİ?
    YANİ BİZE YAPILAN Bİ ADİLİĞİN İNTİKAMI OLMALI MI?
    MESELA BEN BİR KIZ VARDI 5 YILDIR SEVDİĞİM O BENİM ONU SEVDİĞİMİ BİLİYORDU.5 YIL SONRA TEKLİF ETTİĞİMDE REDDETTİ VE BANA PATAVATSIZ BİRKAÇ KELİME SÖYLEDİ

GERÇEKTEN DE BEN SİNİRLENİNCE HERKESİN BANA YAPTIĞI ADİLİKLER GELİR.VE İNTİKAM ATEŞİ SİNİRİM BİTİNCEYE KADAR YANAR

en iyi zamanı kolla unutma ki intikam bi kere alınır, tabancasında son bi kurşun kalmış kişi sağa sola rastgele ateş eden adamdan daha tehlikelidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertFox -- 10 Ağustos 2005, 11:21:16 >

• intikam alınmalıdır
    ama seninki gibi bir mevzuuda intikama niyetlenmek çocukluktur
    boşver
    ama unutma!
  • ben zaman intikamımı da sevgimi de alır diye düşündüm şimdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.