Şimdi Ara

İNTERNETTEN VEYA OYUNLARDAN PARA KAZANMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben günümün 6-7 saatini pc de geçirebilen bi insanım okulumda da devam zorunluluğu olmadığı için kışın da böyle.

Size sorum şu ben bi şekilde internetten veya oyunlardan para kazanabilir miyim çünkü mesela mizah konusunda yaratıcıyım twitterda etkileşime doymuş bi insanım öyle söyliyim yaratıcılık var bende ve kolay öğreniyorum her şeyi hukuk okuyorum mesela ama dersleri zorlanmadan geçebiliyorum bunu diyorum çünkü kafam alıyo anlatılanları onu demek istiyorum.

Bu sebeple lütfen bana fikir ya da yol gösterin boş boş pc de takılmaktan bıktım artık bi işe yaramak istiyorum facebook sayfası olur oyunlarda bişeyler düşürüp satma olur youtube olur ya beni ekibinize alın ya da bildiğiniz para yapan bi yol gösterin lütfen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes kolay öğrendiğini sanıyor. Kime sorsam hızlı öğrenirim , çalışsam yaparım diyor
  • cs go skin işine gir.bet felan oyna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş allah aşkına kalanlarla birlikte 1600 kişinin aldığı dersi BA ile geçtim ve zorlanmadan öğreniyorum diyorum sana hemen

• Lr adli bir marka var network sistemiyle calisiyor, ben de girdim bu ise. Dilersen bi arastir. Detaylari konusalim :)

• Satış ortaklığına ne dersin

+ üstteki ponzici amann uzak dur network marketing ponzilerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ED7AF69A7 -- 28 Temmuz 2016; 22:52:50 >
  • twitter, facebook sayfa vs. unut onları. bir kaç kişi vardı burada haftada 700 tl civarı kazanan ama onlar da söylemez kimseye.
  • ya aslında metin2 pvp açıp ordan yürümeyi bile düşündüm her türlü iş olur bu arkadaşlar nasıl yapıyo düşünerek bulamaz mıyız
  • yaratıcıysan kendin bulsana kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rothera

yaratıcıysan kendin bulsana kardeş.

kardeş bilgisayar programcısı olsam yapacağım şeyler var ama maalesef yanlış bölümdeyim o sebeple olmuyo zaten yoksa script kurup instagram twitter işine girecektim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.