Şimdi Ara

internetten teşhir monitor alimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lemartes (2 mesaj) Sucre Maricruz (1 mesaj) _AveNTuriN_ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> internetten teşhir monitor alimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1837 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Monitor arayislarim sirasinda 3 defa urun iadesi yaptiktan sonra sansimi birazda gittigidiyor n11 gibi firmalarda satilan teşhir etiketli urunlerde denemeyi planliyorum.

Bu sekilde duzgun sorunsu monitor alabilmis arkadas varmi aramizda? yoksa tamamen alinip iade edilmis urunlerin tekrardan birilerine satilmasi amaciyla yapilan bir uygulama mi ?

Direk soru yonelttigim saticilarin bazilari kutu zaten acik oldugu icin kontrol edip olu pixel vs olmadigi konusunda teminat veriyolar, en azindan iade ederken sorun yasamam gibi

|
    |
  • Yarbay
    4236 Mesaj
    Ürün istediği kadar kusursuz olsun, panel ömrü sıkıntı....

Şöyle bir durum var, ürünü tanıtım amacıyla reyonda açık şekilde sergiliyorlar. Mağaza sabah 10 da açılıyor akşam 10 da kapanıyorsa ortalama 12 saat açık kalıyor o monitör. Çok değil 2-3 ay kalsa kaç saat çalışmış olacak varın siz düşünün.
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Ürün istediği kadar kusursuz olsun, panel ömrü sıkıntı....

Şöyle bir durum var, ürünü tanıtım amacıyla reyonda açık şekilde sergiliyorlar. Mağaza sabah 10 da açılıyor akşam 10 da kapanıyorsa ortalama 12 saat açık kalıyor o monitör. Çok değil 2-3 ay kalsa kaç saat çalışmış olacak varın siz düşünün.
    evet cok uzun sure kullanilmis olabilir. bazi markalarinda servis menulerinde panelin nekadar sure acik kaldiginin bilgisi gorulebiliyor, fakat biraz arastirmis olmama ragmen asus icin bunun nasil yapildigini bulamadim.
    |
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj
    Teşhir değil ama outlet monitör alınır.Kutusu açılmış güvenlik bandı sökülmüş fakat monitöre dokunulmamış oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.