Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanma Yolları Burada! (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.007
Cevap
48
Favori
207.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sitenin 3. günü yatırım için geç kalmayın, ödeme kanıtı mevcuttur.

50 veya 60 gün olana kadar kapanma riski azdır.

Şuan yatırsanız 10 gün içerisinde yatırımınızı alırsınız!!! Sonraki aldıklarınız kaarınızdır.

Geç görenler yatırım yapmasın!!!

Örnek: 100$ yatırdınız, hergün 10$ anında alırsınız,

Ödeme yöntemi: Payeer kullanıyorum.

Üye olmak için buradan katılabilirsiniz:https://cloud-m.biz/?ref=mk2017

Sitenin görüntüsü:

- İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

Ödeme kanıtım:

İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

Bu tarz sitelerde daima riske edebileceğiniz meblağlar ile katılım yapınız...

Üye olmak için buradan katılabilirsiniz:https://cloud-m.biz/?ref=mk2017

• ➤ Şuan En Çok Kazandıran Oyun Maden İm ★

➥ Banka ve PAPARA Ödemesi vardır

★ Depo ve Odeme Puani Yok

♔ Suan oyun yeni olduğu için 70 TL Değerinde ki paket 40 TL Olmuştur

➤ 40 TL paket 1 günde 3.5 TL 1 ayda 105 TL kazandırıyor 1 ayda 65 TL Cebinize Giriyor...♛

http://maden.im/ana_sayfa?r=Ele7en

Ayrıntılar Sitede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu tarz konuları internettte çok görmüşsünüzdür . Gerçekten ödeme yapan bi kaç site var bu da onlardan biri ...

Gelelim konumuza öncelikle bu site bir şirket 2 adet yatırım oyunları birde paypal gibi bir ödeme sistemleri var gayet gübenilir bir şirket.

Oyunu kısaca anlatacak olursak ilk başta size 100 ütopya veriyor (ütopya = oyundaki para, akçe ..) bununla bir adet saf inek alailiyorsunuz saf inek saat başı 10 lt süt veriyor ve 100lt süt 1 ÜT (ÜTOPYA)ediyor. İlk başlarda ineklreden kazanç beklemeyin 2 saatte bir verilen bonusları sürekli toplarsanız 1 günde rahat 2 tane saf inek alabilirsiniz . bonustan 5-40 ÜT arası veriyor.

Oyunda Depo,Ödeme Puanı vs. Yok sadece Kur dediğimiz bir şey var . O da güne göre değişiyor.

şöyle : ilk başladığınızda 4000 ÜT yi 1TL ye çevirebiliyorsunuz. Bu 120 gün boyunca böyle sonrasında her gün 33.3 ÜT artıyor...

Örneğin:

121.gün 4033ÜT = 1TL

122.gün 4066ÜT = 1TL

123gün 4099ÜT = 1TL

şeklinde gidiyor. Zaten o günlere kadar baya gelişeceğiniz için pek bi sıkıntı olmaz. Ayrıca takdir edersinizki sistemin sonsuzluğu için bu gerekli Çünkü diğer oyunlarda olduğu gibi ödeme puanı, depo vs. YOK...

Oyunda birde koloni diye bir şey var Kısaca açıklamak gerekirse koloni bazı MMO oyunlarındaki KLAN gibi birşey bu koloniyi kendiniz açmak isterseniz 150 tl vererek 10 kişilik bir koloni açabiliyorsunuz veya gelişerek başkasının açtığı bir koloniye gireblilirsiniz..

Koloni Şöyle:

kolonideki üyeler koloniye bağış yapar bu bağışlar koloninin kasaında birikir ve koloniye inek alınır. bu inekler koloniye özeldir . üyeler yaptıkları bağşa göre ineklerden satılan sütten % alır. yani bir nevi ortaklaşa danaya girmek gibi birşey :D

sistemden para çekme ve sistemden parayla ÜT satın almak için önceden papara kullanılıyordu fakat dediğim gibi kendi ödeme yontemlerini açtılar ve UPAYTO.COM sitesinden seri bir şekilde gerçekleşmektedir.

Birde seviye denen bir şey var 1.seviyeden başlıyoruz ve 4.sviyeye kadar var . seviye atladıkça yeni alacağınız ineğin üretimi artoıyor.Örneğin:

1.seviyede bir inek 5000 lt süt üretiyorsa 2.seviyede 5250 3.seviyede 5500 4.seviyede 5750 lt süt veriyor(sayılar rastgeledir fakat gerçeğe yakındır)

seviye atlama iki şekilde gerçekleşiyor

1-)Referans kasarak,

2-) Para Ödeyerek

anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar çok sitede oynadım fakat bu kadar kalitelisini daha görmedim

emeğe saygı için lütfen bu linkten üye olunuz... -->http://www.utopya.online/kaydol.php?davet=7466a8af85

HERKESE KOLAY GELSİN....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çiftlik.im İle Para Kazan | Ayda 2500 Tl ye kadar Kazan | ÖDEME KANITLI

ayrıntı için :

http://ciftlik.im/ana_sayfa?r=anlkntrc
  •  İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

EK GELİR GETİREN İŞİNİZİ İNTERNETTEN KURMAK İSTER MİSİNİZ?
    Günlük,Saatlik veya Aylık para kazandıran sistemleri kullanıp , çok iyi paralar kazanabilirsiniz.
    Detaylar;
    [link=www.internetparakazandiriyor.com][/link]
  •  İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

EK GELİR GETİREN İŞİNİZİ İNTERNETTEN KURMAK İSTER MİSİNİZ?
    Günlük,Saatlik veya Aylık para kazandıran sistemleri kullanıp , çok iyi paralar kazanabilirsiniz.
    Detaylar;
    www.internetparakazandiriyor.com

• questra world Gerçekten para kazanmak istiyen olursa yardımcı olurum bütün prosedürleri tamamen yasal arkadaslar odemeler haftalık isdediginiz kadar arastırın en saglamı burasi
    ihramcizade29@windowslive.com buradan ulasırsanız yardımcı olurum inş
  • emir634 E kullanıcısına yanıt
    boş iş be kardesim ne gerek var ona network yap derim arastır piyasada saglam olanı
  • Merhaba arkadaşlar bu işlerde yeniyim. Bir Rus sitesi çok ciddi miktarlar verdiği iddiasında bulunuyor. herhangi bir ücret yatırmıyorsunuz. linkle üye olup linkle üye ediyorsunuz. 40 kişiye ulaşmış ve minimum 7000 ruble yapmışsanız parayı çeşitli seçeneklerle alabileceğini söylüyor. 7000 yaptım ama üye sayım henüz oldukça az olduğu için kazanç dönüyormu dönmüyor mu bir şey söyleyemiyorum. ben daha hızlı üye yaparım 40 ı doldururum diyen için linkte vereyim. banada faydanız olur. açık gönüllülükle yazıyorum. eğer daha önce 40 üye yaptığı halde ücret alamayan varsa önceden haber versin hiç boşuna uğraşmayalım
    http://65ca.ttfedl.date/100227501571/

siteye chromla girip sayfayı çevir yaparsanız türkçe görünüme ulaşabiliyorsunuz. kayıt kısmından girip bilgileri doldurup reklam izle diyorsunuz. aslında reklam izlemiş olmuyorsunuz gelen kodları kutucuğa yazdıkça 5 ruble hesabınızda birikiyor görünüyor ama esas soru şu. para bize ulaşıyor mu. bunu şu anda bilmiyorum. yardımlarınız olursa deneyip görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DAIMLER-BENZ -- 7 Mart 2017; 9:16:47 >

• Birde bu çiftlik bank var. Açıklamayı sitesinden aldım. Üyelik linki:https://www.ciftlikbank.com/Referans/referrer/24d2fed4b1500b0a10c959a590360c6d

buradan kazanan varsa da gerçekse yine deneyimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Çiftlik Bank'ı tanıyalım...
    Çiftlik bank evinizde,işyerinizde,cebinizde ve hatta arkadaşlarınız ve aileniz ile vakit geçirirken bile oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunudur.. Bu oyunda aldığınız tavuk,inek ve arılar diğer çiftlik oyunlarına göre tek bir farkı vardır.. Size getirdiği yumurta,bal,süt gibi ürünler 'TL' ye çevrilmesidir.. Sizde evinizin rahatlığında çiftlik bank oynayabilir eğlenirken kazanabilirsiniz.. Oyuna ilk başlayan tüm üyelerimize '15 TL' değerinde altın hediye edilir.. Bu altın ile kendinize bir adet 'manisa' tavuğu alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.. Daha fazla kazanmak için daha fazla hayvan alabilir veya oyuna arkadaşlarınızı davet ederek üye olan arkadaşlarınızın yatırımına ömür boyu %5'a kadar ortak olmuş olursunuz.. Ancak bu %5 lik kesinti arkadaşınızdan değil şirketimiz tarafından sizlere bonus olarak verilir..
    Referans Sistemi Nedir ?
    Referans sistemi oyuna daha fazla üye çekmek için yapılmış bir davet sistemidir.. Bu daveti yapabilmek için oyuna giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan 'referanslarım' sekmesindeki size verilen, örnek : (https://www.ciftlikbank.com/?reg=0863).. Referans link'inizi Youtube, Facebook, Tiwitter, İnstagram, Forum, vb. sitelerde sosyal platformlar'da paylaşarak kendinize referans bulabilir bu sayede kazancınızı sürekli bir şekilde arttırabilirsiniz.. Gelen referansların size iki türlü etkisi olacaktır, bunlardan birisi üyeden gelen %5 lik bonus altın ikincisi referaslarınızın toplamından gelen referans sıralaması puanıdır.. Referansınız olarak gelen kişiler oyunda ikinci tavuğunu kazandıktan sonra satışını yaptığı her hammadde için size %5'a kadar bonus altın gelecektir..
    Referans Sıralaması Nedir ?
    Referans sıralaması bir oyuncunun referans bölümündeki ikinci hayvanını satın almış oyuncuların toplam altın getirisinin rekabet ettiği bir sıralamadır.. Bu sıralamada ilk 3'e giren oyuncularımız 1.ci %100 2.ci %50 3.%25 daha fazla kazanç ile ödüllendirilir.. Örnek : Günlük oyundan 100 TL kazanıyorsanız bu kazanç 200 TL ye çıkmış oluyor işte bu yüzden referans sıralaması oyuncularımız için çok cazip bir avantajdır.. Referans sıralaması her hafta pazar günü gece saat 00:00'da sıfırlanır ve yeniden başlar bu yüzden oyuna geç başlamış olsanız dahi referans sıralamasına girip x2 kat daha fazla kazanmak için hala bir şansınız var..
    Üretim Ve Yem Deposu Nedir ?
    Üye üretim deposu üyenin kümesindeki hayvanların toplamının ürettiği hammaddenin biriktiği yerdir.. Üyenin deposu ne kadar büyük olursa o kadar fazla üretim depolayabilir eğer sık sık oyuna giremeyen bir oyuncuysanız deponuzu sol menüde bulunan depo sekmesinden 1 altın karşılığında 500 üretim daha arttırabilir. Daha az oyuna girerek daha fazla hammadde depolayabilirsiniz.. Aynı şekilde yem deponuzda sizin için önemlidir yem deponuzun seviyesini sürekli kontrol etmeli ve yeminiz azaldıkça market bölümünden yem satın alarak yeminizin eksiye düşmemesine dikkat etmelisiniz.. Yeminiz eksiye düştüğü taktirde kümesinizde hayvanlarınızın üretimi durur..
    Puan Sıralaması Nedir ?
    Puan sıralaması oyun genelinde oyuncunun sattığı bal,süt,yumurta satışı ile artmaktadır.. En çok ürün satışı yapan (Hammadde) üye sıralamada en üst sıraya gelecektir top 10 listesinde ilk ü oyuncumuz ödüllendirilecektir.. Birinci olan oyuncumuz rastgele bir hayvan ile ödüllendirilir ikinci olan oyuncumuz bir depo hammadde ile ödüllendirilir (Deposunun seviyesi kadar).. Üçüncü oyuncumuz bir depo yem ile ödüllendirilir.. Puan sıralaması her hafta pazar günü gece 00:00'da sıfırlanır ve ödüller hak sahiplerine dağıtılır..
    Birlik Sistemi Nedir ?
    Birlik sistemi oyuncuların gruplar halinde ortak bir amaç için bir araya gelerek ortak bir kar elde etmesini sağlayan bir sistemdir.. Bu sistemde bulunan tüm oyuncular diğer tüm oyunculardan belirli bir çıkar sağlamaktadır.. Bunu kısaca özetlersek 10 kişilik bir birlikte saatlik 100.000 hammadde üretildiğini düşünelim bu hammadde tüm üyelerin saatlik üretiminden %1 %5 ve %10 bonus olarak birliğin hammadde deposuna aktarılır.. Bu hammadde deposu dolduğunda birlik başkanı bu depodaki ürünleri satarak birliğin tamamını eşit bir şekilde altın aktarılmasını sağlar.. Bu sayede birlikte bulunduğunuz için extradan %1 %5 ve %10 gibi extra kazançları birlik sıralamasına göre kazanabilirsiniz..
    Birlik sıralaması Nedir ?
    Birlik sıralaması birliğin birlikteki kişilerin toplam puanı ile şekillenir ve en iyi 4 birlik %1 %5 ve %10 hammadde üretimi ile ödüllendirilir.. En iyi birlik %10 üretim payı alırken 4 üncü olan birlik ise %1 lik pay ile deposuna katkıda bulunmuş olur.. Dördüncü sıradan sonra gelen tüm birlikler %1 katkı payı ile ödülledirilir.. Birlik deposunda biriken katkı payı dediğimiz bu hammmadeler birlik içindeki kişilerden kesilmez.. Bu şirketimiz tarafından oyunculara verilmiş bir bonus hammadde desteğidir.. Birliğinizde ne kadar üretimi fazla olan oyuncu var ise birlik deponuz o kadar fala üretim yapar ve sıralamanızdabuna göre şekillenir.. Birlik kurmak isteyen oyuncular sol menüde bulunan birlik sekmesine tıklayarak birlik kur bölümünden kendine ait birliğini 100 altın karşılığında kurabilir ve kendi, ekibini oluşturabilir.. Birlik başkanı olmanın en büyük avantajlarından birisi her ay yapılan krallık seçimlerine aday olabilme imkanıdır.. Birlik profilinizde birliğinizin ne kadar deposu olduğunu görebilir ihtiyacınıza görebu depoyu büyütebilirsiniz.. Depoyu büyütebilmek için birlik başkanı olmanız gerekmez bir birliğe üye olan herkeso birliğin deposunu ve üye limitini kendi altınları ile arttırma yetkisine sahiptir.. Ancak depodaki ürünleri sadece birlik lideri satabilir.. Yeni bir oyuncuyu sadece birlik lideri birliğe davet edebilir diğer oyuncular diğer birlik üyeleri yeni bir oyuncu daveti yapamazlar.. Gelen birlik teklifini görmek için profil kısmındaki birlik teklifleri sekmesinden birlik tekliflerini kabul veya red edebilirler..
    Kazandığım Altınları Nasıl Paraya Çevirebilirim ?
    Kazandığınız altınları paraya çevirebilmek için bazı şartlarımız mevcuttur.. 1. Kümesinizde en az 2 hayvanınız bulunmalıdır.. 2. En az 20 altınınız olmalıdır yani (20.000) altına tekabul eder. 3. Bir papara.com e-cüzdan numarasına sahip olmanız gerekmektedir.. Bu şartlara uygun iseniz para çekmenizde herhan gibi bir problem yoktur.. Para çekme talebenizi sol menüde bulunan 'ödeme al' butonuna tıkladıktan sonra kişisel bilgileriniz ile birlikte çekmek istediğiniz tutarı yazarak para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Para çekme talebiniz en geç 1 ila 5 dakika içerisinde papara hesabınıza çekebilrisniz. işlem ücreti tüm üyeler için %2 TL dir.
    Altın Nasıl Satın Alabilirim ?
    Altın satın alabilmek için bir çok ödeme yöntemimiz mevcuttur bunlar : 'kredi kartı,İnninal kart,ön ödemeli kartlar,bankamatik kartları,maaş kartı,kısaca master visa logosu bulunan bütün kartlar,havale,eft,ptt ve mobil ödeme.. Yöntemleri ile kolaylalık ile hesabına altın alabilirsiniz havale ile altın alımlarında 1 altın 1 TL den işlem görür. Mobil ödeme ile 1 altın 1.10 TL denişlem görür mobil ödeme yapmak için facebook sayfamızdan iletişim kurmanız gerekmektedir.. Papara ile alınan altınlarınız hesabınıza otomatik geçecektir mobil ödeme ve havale ile ödeme yapacaksanız bizim ile iletişimegeçmeniz gerekmektedir..
    Papara Sistemi Nedir ?
    Papara sizin oyunda kazandığınız altınları , 7/24 çekebileceğiniz ve oyuna altın yatırmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir sistemdir. Bunun için onaylanmış bir papara hesabınızın olması gereklidir.

• HERKESE MERHABA..
    ARKADAŞLAR BİTCOİNSTEP'e NE DERSİNİZ???
    UFAK BİR BAĞIŞLA (0.06 BTC YANİ ŞUANKİ FİYATI 250-300 TL) SİSTEME GİREBİLİYORSUNUZ...
    BU İŞTE SPONSOR ÇOK ÖNEMLİ, ÇÜNKÜ HERKESİN İKİ ALT ÜYESİ OLUYOR, BU İKİ ALT ÜYEDEN SONRA YAPTIĞINIZ ÜYELER ALT ÜYELERİNİZİN ALT ÜYELERİ OLUYOR. EĞER ÇALIŞKAN VE SİSTEME SÜREKLİ ÜYE KAYDEDEN ŞEHİR ŞEHİR GEZİP BU İŞİ ANLATAN BİR SPONSORUNUZ OLURSA ÇOK HIZLI BÜYÜRSÜNÜZ VE ÇOK KISA SÜREDE BÜYÜK KAZANÇLAR ELDE EDERSİNİZ...
    BUNU ŞU YÜZDEN ANLATTIM, ARKADAŞLAR BEN BAYRAM ILGIN BEYİN EKİBİNDEYİM... BAYRAM ILGIN BEY YUKARIDA BAHSETTİĞİM GİBİ ŞEHİR ŞEHİR GEZİP BU İŞİ ANLATAN BİRİSİ...

SİZDE BİZİM EKİBİMİZDE OLMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDA PAYLAŞTIĞIM VİDEODAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ...
    AYRINTILAR VİDEODA...
    https://youtu.be/DYPvbrFMoGI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus emre aykut -- 8 Mart 2017; 12:43:59 >

• EĞER İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ ANKET DOLDURMA BUNUN İÇİN İYİ BİR YOLDUR

DAEDALUS ONLİNE bunun için güvenli ve iyi kazanç getiren bir yoldur

aşağıdaki adrese gidip üye olabilirsiniz

https://ad.admitad.com/g/xs4bftiqbn27195d634a597161dc86/

Panelimize hemen katılın ve online anketlerimizi e-postayla almaya başlayın.

Profil geliştirme anketlerimizi tamamlayın ve daha fazla puan kazanma şansı elde edin. Yeni anket davetiyeleri için e-postanızı günlük olarak kontrol edin. Tüm anketler e-postayla alınır.

Online anketlerimizi doldurun ve puan kazanın.

En az 1.000 puana sahip olduğunuzda puanlarınızı ödüle çevirebilirsiniz.

Neden üye olmalıyım?

Ödüllü anketler doldurmak için. Yeni ürünleri test ederken ödül kazanmak için. Geleceği şekillendirmek için.

EĞER İNTERNETTEN PARA KAZANMA İLE DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORSANIZ

http://internettencabukpara.blogspot.com.tr/ ADRESİNDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

• https://www.kumbarakutum.com/Home/refuyeol/kumbarakutum-272921

ÇOK PARA KAZANMAK İSTEMEZMİSİN? Deneyinn görünn.

Linke tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsin.

Giriş yaptığında benim irtibat numaramıda göreceksin. Sorun olduğunda whattsapptan yazışabiliriz. Daha sonra bilgilerini güncelleyip kullandığın bir hesap numarası kaydedeceksin. (Kazandığın paranın hesabına aktarılması için). Ne kadar kazanmak istiyorsan ona göre paket satın alacaksın. Mesela;

30tl'ye>350tl.

50tl'ye>650tl.

100tl'ye>1.500tl.

500tl'ye>7.500tl.

1.000tl'ye>15.000tl.

gibi. Satın aldığın paket 6 ay sonra paket tutarı kadar hesabına yatar. Sadece 6 ay içinde belirlenmiş bir tıklama görevi var.

Mesela 100 liralık paket aldınız. 6 ay içinde 1000 defa sistemdeki linke tıklaman gerekiyor. Bu linkin açtığı sayfada sadece 20-25 saniye durman yeterli. Merak etmeyin link butonunda kaç kere tıklaman kaldığı yazıyor. Bu görevi tamamladığında 6 ay sonra 1500 tl. hesabında. Birden fazla paket satın alabilirsin. Her gün, her hafta, her ay, 3 ayda bir yada 6 ayda bir. Bu periyotla 6 ay sonra belirli bir gelirin olur. Ayrıca ekstradan parada kazanabilirsin. Kendi linkinle başkalarınıda kayıt ettirirsen onların satın aldıgı paketlerinde %10u anında hesabına yatar. Alt üye yapmak zorunlu değil. Fakat yaparsanızda kârlı çıkarsınız. Üstelik üye yapmakta hiç zor değil. Kayıt linkini sosyal medyada paylaşman yeterli sonra oturduğun yerden para kazan.

Hadi daha ne bekliyorsun. Sende kazanmak istemez misin? Referans Link

Referans YazısıUYELIK UCRETSIZDIR LINKTEN UYE OLABILIRSINIZ Kazanmaya Başlamak İçin En Az 30 TL Yatırım Yapmanız Gerekmektedir. Risksiz Bir Kazanç Sistemi Siz Değerli Üyelerimizi Bekliyor.HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEYE HAZIRSANIZ KAZANMAYA BAŞLAYIN.BUGÜN 30 TL NE KAYBETTİREBİLİR Kİ SİZLERE. AMA KAZANMANIZ İÇİN BİR FIRSAT OLABİLİR GELECEĞİNİZ İÇİN.UNUTMAYIN KAZANMAK İÇİN İNANMAK GEREKİR. BİZ İNANDIK VE BAŞARDIK. SİZLERDE İNANIN VE KAZANMAK İÇİN KENDİNİZE BİR FIRSAT VERİN...

• İnternetten para kazanma için en güncel ipuçları'Na şuradan da bakabilirsiniz:

https://www.zovovo.com/internetten-para-kazanma/
  • Bitcoin kazanmak isteyenler için en iyi siteler buradahttp://bedava-bitcoinkazan.blogspot.com/
  • Arkadaslar merhaba yeni bir site buldum ve cok övüyorlar imternetten para kazanmak icin bir rus sitesi kolay ve yuksek miktarda turk lirasina donuyo site rus sitesi oldugu icon googlecrome dan girip turkceye zaten donuyo kayit olmaniz ve hesap numaranizi yazmaniz ve daha cok kisiye paylasim adresini yapmaniz halinde rus parasi ruble olarak hesabiniza tl olarak yatiriliyo kayit olabileceginiz adress

http://3bf6.vetdengi.club/595398827818/

• merhaba
    Anketlio’ya üye olup birkaç anket doldurarak 25 TL kazandım. Üye olabilmek için davet linki gerekiyor, siz de anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız benim davet linkimle üye olabilirsiniz. Daha çok kazanmak isterseniz sizde benim gibi arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Davet linkim:
    http://www.anketlio.com/?r=0014899 İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

• Bugün size internetten kolay bir şekilde para kazanmanızı sağlayan bir siteden bahsedeceğim: Bizimkümes.

Tek yapmanız gereken bir hesap açmak. Size 25 TL değerinde bir tavuk hediye edilecektir. Bu tavuğun günlük 2400 yumurta üretme kapasitesi vardır. Siz hiçbir şey yapmıyorsunuz. Tavuğu alır almaz yumurtalar kendiliğinden birikiyor. İstediğiniz zaman siteye girip yumurtaları satıp bunu gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

Sitede depo sistemi yoktur. İstediğiniz zaman girip yumurtaları satabilirsiniz. Yem gibi ekstra masraflar da hiçbir zaman olmayacaktır deniyor.

Siteye üye olduktan ve ilk hediye tavuğunuzu aldıktan sonra dilerseniz yatırım yapıp görselde paylaşacağım daha iyi gelir sağlayan tavuklardan birini alabilirsiniz. Ben ilk başta yatırım yapmak istemiyordum; fakat yıllık % 250 den fazla gelir getirdiğini görünce yatırım yapmaya karar verdim açıkçası. Ama siz yatırım yapmadan da kazanabilirsiniz.

Peki bu site nereden para kazanıyor derseniz onu da açıklayalım. Yaptığımız yatırımlar bitcoin borsasında günlük alım satımlar yapılarak güvenli bir şekilde kâra çevriliyor. Yani tamamen güvenli.

Ayrıca şu an bir kampanya da var. 1000 TL'lik altın tavuğu alana 250 TL'lik hırçın tavuk hediye. Bir başka kampanya ise bitcoin kullanımına teşvik etmek için yatırımınızın %10'u hesabınıza otomatik olarak ekleniyor, hediye ediliyor.

Tekrar ediyorum, yatırım yapmak zorunda değilsiniz. Sadece siteye üye olup oturduğunuz yerden siteyi öğrenip tanımaya çalışabilir ve boş zamanlarınızı paraya çevirebilirsiniz. Başka kim size günde, haftada ya da dilerseniz ayda tek bir tıklama için para öder ki?

Ayrıca birlik sistemi diye adlandırılan bir sistem de var. Klan gibi. Birliğe üye olup toplam üretim kapasitesinde ilk 10'a girerseniz para kazanıyorsunuz.

Son olarak ödül sisteminden bahsetmek istiyorum. Referans sistemi mevcut sitede. Sizin linkinizden üye olan kişilerden komisyon misali para kazanıyorsunuz. Eğer siteye en çok üye kazandıran ilk 10 üyeden biri olursanız ödüller şu şekilde:

Siteye üye olup bir bakın derim. Eğer aklınıza yatmazsa zaten karar size ait. Üye olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

bizimkümes

https://bizimkumes.com/index.php?ref=2903  İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

• arkadaşlar clixsensede task yaparak,reklem tıklayarak,anket doldurarak,veother görevleri yaparak para kazanmak mümkün üye olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linki tıklayarak üye olabilirler parayı payza aracılığı ile banka hesabınıza aktarmak mümkün tamamen güvenli

http://www.clixsense.com/?6247907
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.