Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanma Yolları Burada! (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.007
Cevap
48
Favori
206.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiye’de hizmete girmiş olan ve yönetimi İzmir’de bulunan internetten para

kazanma sitesidir. Türk lirası üzerinden jeton alımı yapılarak günde %1 kazanç

sağlar. Epitelyum group da jeton fiyatı 150 TL’dir ve her bir jeton getirisi %1

olacak şekilde jeton başına 1,5 liradır. Yani 1500 tl ile sisteme yatırım

yaptığımızı düşünürsek günlük kazancınız 15 TL olacaktır. Her 10 günde 1 jeton

alarak jeton alma ömrünüzü kısaltarak daha hızlı kazançlar elde edebilirsiniz.

Sisteme maksimum 15.000 TL (On beş bin lira) ve minimum 150 TL (Yüzelli Lira) yatırım yapabilirsiniz.

Epitelyum

group reklam pazarlama şirketi olarak hizmet hayatına girmiştir. Şirketlere

reklam alanı satarak kar elde eder ve bu elde edilen miktarı üye programlarına

dağıtmak üzere paylaştırır. Üyeler yatırım yaptıkça daha fazla reklam alanı

satın alarak kazançlarını yükseltirler ve ödeme programları düzenli bir şekilde

işler.

Sistem gayet basit arkadaşlar Türk Firması olduğu ve yasal olduğu için ufak bi araştırma yapıp sisteme dahil oldum sizde zamanla bu firmayı beğenecek çevrenize de önereceğinize eminim.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki youtube videosunu öneririm.

https://www.youtube.com/watch?v=GMdQgjK5cIE

Şunu da belirtiyim sisteme illaki üye kasacaksınız diye bi şart yok yatırımlada kazanabilrsiniz

ama üye olmayı düşünürseniz ki şiddetle tavsiye ediyorum referansımla üye

olursanız sevinirim.

https://www.epitelyum.com/kayitol?ref=19037&lang=TR
  • Yeni bir yatırım ortaklığı Kovan bank

Ref link

https://www.kovanbank.com/kayit/N50I24Q

Daha çok taze bir site ve küçük yatırımlarımızı büyük yatırıma yönelten çalışkan yonetici ekibi var yatirimsiz kazanç elde etmek mümkün arilarimiz var bal yapıyorlar balları satıp petek alıyoruz peteklerle arı alıyoruz üretimimizi katlıyor ve verim arttiriyoruz her saat bonuslar var tıklayıp arı almak mümkün oyunda aktivite ve yarışma bol sizi tanıştırmak istedim iyi gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde Oturduğum Yerden Nasıl Para Kazandım?Benim ilk kez paylaştığım Anket Doldurarak Para Kazanma Hikayem...

Evde baba parası yemekten sıkıldınız mı ? kolay bir iş mi arıyorsunuz?Babanızdan para isteyip durmaktan sıkıldınız mı?O halde Blog'umu iyiki buldunuz.Çünkü bu blogda 1-2 ay içerisinde nasıl anket doldurarak para kazandığımı zorluklarıyla kolaylıklarıyla sizinle paylaşacağım.

Eğer Okumayı Sevmiyorsanız Bu Linkten Gidebilirsiniz:

http://www.xticaret.com/xticaret/?680_101509

Fazla olmadı 1-2 ay önce beş parasız okul kantinlerinde sürünüyordum.Babamdan para isteyemezdim çünkü daha yeni vermişti.Zaten versede almazdım çünkü adamcağız bir yanda borçlarla bir yandan bizim okul masraflarımızla ilgileniyordu.

Bu durum artık benim canıma tak etmişti.Bende sonunda düşündüm ve araştırmaya koyuludum 1-2 hafta araştırmanın sonunda anket doldurma diye birşey buldum.Araştırdım araştırdım sonunda bir tane eğitim seti buldum.O kadar sevindim ki bilemezsiniz.Ama tabikide o eğitim setininde bir maliyeti vardı.Ben de tek para kaynağım olan pederbankdan para istemem lazımdı babamda son bir para alıp denemeye karar verdim.

Bu set benim çareme derman oldu.Bu ürünün içerisindeki herşeyi tek tek yaptım ve 1-2 ay içerisinde para kazanmaya başladım.

Anket Listesi Eğitim Paketi ve özellikleri şu şekilde:

Kolay bir şekilde para kazanmayı resimli ve örnekli bir şekilde anlatmakta,çok kolay olamasa da büyük meblağlar kazanacağınızı öğretir.

Eğer Ürünü Satın Almak İstiyorsanız Şu Linkten Gidebilirsiniz:

http://www.xticaret.com/xticaret/?680_101509

İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

• Merhaba Arkadaşlar Size Tanıtacağım Site MMMGLOBAL Bu siteyle çok iyi paralar kazanabilirsiniz.Minimum Yatırım 10 Dolardır.Şimdi Sitemizi Tanıtalım.Refimden Kayıt Olursanız Sevinirim Bu Arada

İlk Olarak Aşağıdaki 21 adımı tamamlayın sorun çıkmaz, 15 günde paranızı alırsınız.
    Siz de 20 dolarlık bonustan yararlanmak istiyorsanız siteye üye olup, 50 dolarlık yardım sağlamanız gerekiyor. Tüm işlemler 15 gün içinde bitiyor ve 50 dolar ana paranız + 20 dolar kayıt paranız olarak geri alıyorsunuz. Hatta günlük görevleri yaparsanız yüzde 100 oranında paranız artar 1 ay sonunda 50+50+20=120 dolar olarak geri alabilirsiniz. Günlük extraları yapmazsanız, aylık yüzde 20 veriyo, yani, ayda yüzde 20-100 arası bir kar oranı var.

Kayıt bonusu sadece 20 dolar değil, daha yüksek yatırımlarda daha fazla bonus da veriyo ama oran olarak ve risk olarak en ideali 50 dolar yatırmak olduğu için 50 dolar yatırdım. Dileyen tabi diğer bonuslar için de para yatırabilir. Bonus oranları şu şekilde:
    $50 - $499 arası yatırıma: $20
    $500 - $2999 arası yatırıma: $50
    $3000den fazla yatırıma: $100 bonus veriyor. Siz riske girmeyin, 50 dolar yatırın sadece. İleride beğenirseniz sistemi devam edersiniz o ayrı.

Bu sistem bir mali yardımlaşma sistemi, iki yıldır devam ediyor site.
    Parayı site ödemiyor, kullanıcılar kendi aralarında yardımlaşıyorlar. O yüzden 20 dolarlık bonus için 50 doları 15 gün riske etmeye değer bence. Adım adım ne yapacağınızı anlatayım:

1. Burdan kayıt oluyoruz:

https://turkeymmm.net/tr/registration/?i=grogle

2.Çıkan ekranda yıldızlı olanları dolduruyoruz.

3.Kayıt işi bittikten sonra Login ekranından giriş yapıyoruz.

4.Üstteki menulerden Accounts'a tıklıyoruz.

5.Account name'e kullanıcı adınızı, account number'a ödemeyi yapacağınız ve ödeme alacağınız btc adresinizi, name kısmına da kendi adınızı yazıyorsunuz.

6.Dashboard'a tıklıyorsunuz. iki kutu göreceksiniz, provide help ve get help diye. Provide help, parayı vereceğiniz yer. Başka kullanıcılara para göndereceğiniz yer yani. Get help de parayı alacağınız yer, başkalarından para yardımı talep edeceğiniz yer.

7. Provide Help'e tıklıyoruz. Çıkan kutuyu tikliyoruz ve next diyoruz.

8. Çıkan ekranda zaten sadece USD seçilebiliyor. O usd olarak kalıyor. İki tane Bitcoin diye yazı çıkacak, üsttekini seçip next diyoruz.

9.Deposit Amount boşluğuna 50 yazıp hemen sağındaki select butonuna tıklıyoruz.

10. Deposit amountun altında bir boş kutu daha var ona da 50 yazıyoruz. Mavro Usd olarak kalıyor sağındaki kutu da. Next diyoruz.

11.Hemen orta sırada 20 dolarlık kayıt bonusunu alabilmeniz için seçmeniz gereken ufak bir işaret var orayı işaretlemeniz gerekiyor bunu unutmayın .

12. Bir uyarı çıkacak onu da onaylayıp tamamlıyoruz bu faslı.

13. Get Help kutusunun altında Request to provide help diye bir kutu çıkacak. Status: is in queue for dispatcher demesi gerekiyor. Bu şekilde onay için sıraya girmeniz gerekiyor. Buraya kadar herşey doğru gittiyse sorun yok. O yazı çıktıysa doğru yoldasınız demektir.

14.Bu şekilde sıraya girdikten sonra bu sistemin rastgele eşleştirdiği bir sistem yani sıranız 1 gündede gelebilir sıranız 15 günde sürebilir bu tamamen sisteme bağlı bir durum.sıranız gelene kadar kimseye bir ödeme yapmanıza gerek yok ama eğer günlük görevleri yaparsanız artı olarak günlük 1.67 usd getiri alıcaksınız. Mevduatınızı mavro yazan bolumden kontrol edebilirsiniz yaptığız her görev sonrası mavronuz büyüyecek. Görevleri de Extra yazan kısımdan yapabilirsiniz.

15.Bundan sonrasını sıranızın geldiğini varsayarak anlatıyorum.Sıranız geldinde Status: is in queue for dispatcher order created yani işlem oluşturuldu’ya dönüşüyor ve ana ekranda 36 saat süresi olan bir ödeme emri size veriliyor .Ödemenin details yazan bölümüne tıkladığınızda bitcoin göndericeğiniz kişinin bitcoin adresi ve ondaki kurda 50 dolar ne kadar bitcoin yapıyorsa bitcoin miktarı gösteriliyor.

16.Alıcının bitcoin adresine orda yazan bitcoini yolluyorsunuz ve gönderdiğiniz ödemenin bir ekran görüntüsünü alın .ister telefon ile ister bilgisayardan. Örneğin blockchainden gönderdiyseniz, işlemin ekran görüntüsünü alın, yani ekranda sizin btc adresiniz, gönderdiğiniz btc adresi ve btc miktarı görünsün.

17.Sonra MMM de tekrar ana ekrandaki ödemedeki detaylar kısmına tıklıyoruz, “I completed the payment”a tıklıyoruz.önümüze ödemenin resmini upload yapacagımız kutu çıkıcak resmi ekleyin next next işlemi bitirin sonra ekradaki sayaç kalkacak ve parayı gönderdiğinizi gösteren bir işaret belirecek.

18.Alıcı parayı aldığını kendi hesabından onaylıyacak o andan itibaren hesabızınızdaki onaylanmamış olan mavro “unconfirmed mavro”, “confirmed” olucak yani çekilebilir hale gelicek bu adımdan itibaren provide help bitirmiş oluyoruz.

19. 15 gün bekledikten sonra paranız artarak büyüyecek, ve 15 gün sonunda 20 dolarlık kayıt bonusunu ve anaparanızı artı gelen karı çekebilir hale geleceksiniz. Yapmanız gereken para çekim işleri de şu şekilde:

Get help kısmı yardım talep etme kısmı, yani para çekme işlemi:

Şimdi biz bir üyeye başarılı olarak yardım etttik ve artık sıra bizim yardım isteme zamanız geldi. Turuncu büyük “get help” yazısına tıklıyoruz.Önümüze mavro hesabımızdaki paralar çıkıyor orda çekilebilir kaç mavro varsa 10 sayı olarak yani 50 60 70 80 ve katları olarak işlemi oluşturuyoruz. Küsüratları çekemiyorsunuz, o yüzden günlük extraları tamamlayın ki hem paranız artsın hem de 10un katları olarak çekilebilir hale gelsin.

20.İşlem oluştukdan sonra aynı “provide helpte” (para yatırırken) olduğu gibi bir sıra numarası geliyor ama uzun süre geçmeden 10 ile 20 dk ekrana bize bitcoin ödemesini gönderecek bir yada iki üyenin isimleri beliriyor 36 saat içinde bitcoin hesabınıza bitcoini gönderiyorlar ve bizim yaptığımız gibi ödeme kanıtını yüklüyorlar ve biz bunu görüyoruz ama bitcoin hesabımıza geçmeden asla onaylamıyoruz. Paranız hesabınıa geçinde en az 1 onay almasını da bekleyin, malum blockchain arıza çıkarabiliyo ve onaylanmamış işlemeri geri gönderebiliyor. Onay almadan bitcoinden, siz de paranın geldiğini onaylamayın.

21.Bitcoin hesabımza geçinde ekranda detaylara tıklıyoruz ve “I received payment” ödemeyi aldım seçeneğini seçiyoruz .Ondan sonra önümüze bir ekran geliyor “Mutluluk mektubu” (happyness letter) yazmamız gerekiyor. Mutluluk mektubunda ne kadar yardım gönderdiğimiz ne kadar yardım aldğımız gibi detaylar geçiyor ve daha sonra bunu gönder diyim gönderiyoruz. Ve işlemler bitmiş oluyor. Mektup örneği de yayınlıyım kendi bilgilerinizle değiştirip gönderirsiniz mektubu. Parantez içine bilgileri doldurun yeter. Bu mektup işi önemli arkadaşlar. Yapmamazlık etmeyin.

Örnek metin:

Hi MMM community, My name is (ADINIZI YAZIN)
    I am from Tukey.
    The amount giving assistance is (KAÇ USD GÖNDERDİĞİNİZ)
    Date: (YARDIMI GÖNDERDİĞİNİZ TARİH)
    The amount of received (NE KADAR USD YARDIM ALDIĞINIZ)
    Date of receive (YARDIMI ALDIĞINIZ TARİH)
    Thanks MMM Global, it is a perfect system, participants help each other. I am very happy that I met with MMM

Not: Eğer kayıt parası haricinde bu sistemi kullanmak isterseniz tekrardan provide help oluşturuyorsunuz ve günlük internet görevlerini yapıyorusunuz yaptığınız yardımın 100% aylık olarak getirisini bitcoin olarak aynı yukardaki gibi adımlarla hergün 5 dklık bir extra görev yaparak kazanıyorsunuz. Sistem iki senedir kusursuz çalışmakta ve ödemelerde hiçbir sorunla karşılaşılmamıştır. Ben kendi ödeme kanıtımı koydum yoruma, eğer daha fazla delil istiyorsanız youtube girip MMMPAYS diye aratın, yüzlerce üyenin ödemelerini görebilirsiniz.

Tanıtım videosu

https://www.youtube.com/watch?v=4aJJFwy7L9U

https://www.youtube.com/watch?v=H146LlRNasM

Canlı Ödemeler

https://www.youtube.com/watch?v=qPp09Q4yAT0

https://www.youtube.com/channel/UCVGkj-Ve2wEFmSC_psJYQ1w/videos

Ödeme Kanıtı :

http://i.hizliresim.com/Agb2PB.jpg
  • uzun vadede guzel mevlalar kazanılıyor oturudugun yerde 500 tl cekım yaptım tavsiye ederim .link assada

https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=d5edfbd12f
  • İnternetten Para kazanmak hiç bukadar kolay ve eğlenceli olmamıştı GMG Yatırım ile tanıştıktan sonra hayatım değişti geç kalmayın sizde yatiriminizi yapın kazanmaya başlayın.

https://gmgyatirim.com/?ref=1009
  • GMG YATIRIM

Site Hakkında Genel Bilgi:

-Oyun 22 mayıs tarihinde açıldı.
    -GMG Yatırım, 20 senelik 4 ekip arkadaşının destekleri ve düzenli çalışmasıyla borsa üzerinden gelir elde eden sanal çiftlik oyunu
    -Yatırımlar dünyanın en büyük piyasası olan Forex'te değerleniyor. 
    -4 Kişilik ekip ile en uygun en risksiz yatırımlar ile gelir sağlanıyor
    -Bu zaman zarfıda 5,6 ay zaman aldığından geri dönüşümler ve kazançlar 6 ay zaman alıyor.

- Oyunun Amacı:Bize sunulan paketlerden istediğimizi alıyoruz ve 6 ay sonunda kazanç elde ediyoruz

- Oyun Nasıl Oynanır:Oyunda kazanç planlamalarına göre çeşitli paketler var. Paketlerden dilediğimizi alarak kazanç ve yatırımlarımızı artırabiliyoruz

- Oyun Sahibi İse Belirtsin:Oyunda sadece normal bir üyeyim

- Oyunda Para Kazanma Taktikleri:

-Kazanç Planlamalar'ından istediğiniz kadar alabilirsiniz.
    -Bütün Paketler SINIRSIZDIR !
    -Paket'i aldığınızda her 6 ay sonunda ödemenizi alırsınız.
    -Hiç bir işlem ücreti kesilmeden ödemeniz yapılmaktadır.

Kazanç planlamaları şu şekildedir:

YAZILIM | 10 TL > 378 TL
    ÇİMENTO | 50 TL > 1.098 TL
    OTOMOTİV | 100 TL > 4.356 TL
    GAYRİMENKUL | 200 TL > 8.766 TL
    FABRİKA | 500 TL > 21.960 TL

http://gmgyatirim.com/?ref=1009

Hediye Verdiği Hayvan - Mal - Diğer Meteryaller:

1000 Para Hediye verilmektedir. Bu hediye ile " Kargo " paketini alıp yatırımsız kazanç sağlayabilirsiniz.

Üretim Veya Yem Deposu Minimum ve Maximum Miktarları:

Üretim ve yem deposu yok

Hayvan - Mal - Diğer Meteryallerin Yaşam Süreleri

Alınan paketler 6 ay sonunda kazanç sağlayarak sona ermektedir.

Ödeme Puanı Hakkında Bilgi:

Ödeme puanı yok.

Roi Süresi Ve Oranı:

Roi yok

Birlik Sistemi Hakkında Bilgi:

Birlik sistemi yok.

Saatlik Ve Günlük Bonus Miktarı:

Saatlik ve günlük bonus yok.

Promosyon:

Ramazan'a özel etkinlik
    Ramazan Bayram'ına kadar en çok referans getiren üyeye 50 TL değerinde Çimento Hediye Ediliyor.

Ödeme İşlemcileri:

Site yatırımları ve ödemeleri " Papara " ödeme seçeneği ile yapmakta.

Deposit İşlemcileri:

Yalnızca Papara

Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti:

Ödeme limiti yok. 6 ay sonunda elde edilen kazanç miktarı Papara hesabına aktarılıyor

Minimum Ve Maximum Deposit Limiti:

Limit yok.

Ödeme Zamanı:

Haftanın 7 günü (Genellikle 1-2 gün içinde)
    Referans gelirleri 100 üyeye ulaştığınızda ödeme gün içinde gerçekleşmektedir.

Yatırım Yapılan Miktarım:

Başlangıç olarak 50 tl. Zamanla artırmayı düşünüyorum

Referans Kazançları

1 Referans = 0.15 TL'dir.
    Referans ödemesi alabilmek için 100 üye'ye ulaşmanız gerekmektedir. ( Her 100 Referans'ta bildirim yapabilirsiniz. ) 
    100 x 0.15 = 15 TL'dir.

http://gmgyatirim.com/?ref=1009
  • Site Üyelik İçin Referans Link :https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=32UL7T (15 tl bonus le başlamak için kayıt ol)

-Çiftlik Bank nedir?
    +Yaklaşık 5 yıldır profesyonel arıcılık yapan son 6 aydır da Türkiye geneli yatırım almaya başlayıp arıcılık, büyük baş hayvancılık ve kümes hayvancılığı üzerine yatırımları yönlendiren ve kapasitesini sürekli büyüten hayvancılık sektöründen elde ettiği 6 katlara varan karın 2-2.5 katını 1 yıl boyunca yatırımcılarıyla paylaşan Bursada kurulmuş Tarım Hayvancılık ve Limited Şirketidir.

-Çiftlik Bank yasal mıdır?
    +Başlangıçta devlet teşvikiyle başlamış olup tüm resmi belgeleri olan ve tamamıyla yasal ve kurumsal bir şirkettir.

-Çiftlik Bank %100 güvenilir midir?
    +Hayatımızda hiç bir ticaretin %100 güvencesi yoktur. Ancak şunu söyleyebilirim bu sektör hayvancılık sektörü dolayısıyla gıda sektörü olduğundan gıda sektörü diğer sektörlere nazaran daha garantilidir. Çiftlik Bankta riskler en aza indirilmiştir.

-Aylık kazancımız ne olur?

+Kazancınız yetiştirdiğiniz hayvan sayısına göre değişiklik göstermektedir.

(Örn. Bir kafkas arısı aylık 750 TL civarında kazandırırken, bir denizli tavuğu aylık 10TL
    civarında kazanç sağlamaktadır.),

-Çiftlik Bank ödemelerini gerçekten düzenli yapıyor mu?
    +15 aydır tüm yatırımcılarına ödemelerini aksatmadan yapan bir şirkettir. Ödemelerinizi aylık alabileceğiniz gibi dilerseniz günlükte alabilirsiniz.

-Çiftlik Bank yatırımları gerçekten hayvancılıkta mı değerlendirmektedir?
    +Evet hayvanların pasaportlarına varana kadar tüm belgeleri çiftlikbankın kurumsal facebook sayfasında paylaşılmıştır.Dileyen her ayın 1 inde ve 15 inde Bursa ‘ya gidip hem ofisini hem de çiftliklerini ziyaret edebilir.

-Yatırımımız karşılığında herhangi bir sözleşme imzalıyor mu?
    +1.000 lira ve üzeri yatırımlarda şirketten ıslak imzalı ve kaşeli sözleşme talep edebiliyorsunuz ve sözleşmeniz adresinize postalanıyor.

-Çiftlik Bank üretimlerini nasıl değerlendirmektedir?
    +Sütaş ve Eker gibi büyük firmalara süt ürünlerini satmaktadır. Bunun yanında yurt dışına bal ihraç etmektedir. Ayrıca farklı illerde Şarküteri şeklinde bayilikler vererek bayiler üzerinden de bire bir ürün satışı yapmaktadır.

Site Üyelik İçin Referans Link :https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=32UL7T (15 tl bonus le başlamak için kayıt ol)
  • Merhabalar öğrenci arkadaşlar bugün sizlere yeni keşfettiğim bir siteden bahsedeceğim.
    www.ogrenciyegelir.com ödev yap nakit kazan ödev yaptır vakit kazan sloganı ile öne çıkan site altında ödev yaparak para kazanabilirsiniz. Oldukça güvenilir ve hızlı bir ekibi var hem ödev yaptım hemde ödev yaptırdım hiç bir sorun çıkmadı. Şu yaz aylarını değerlendirip para kazanmak isteyen arkadaşlar için birebir

ogrenciyegelir.com,internetten para kazanma yolları,ödev yaptırma sitesi,ödev yap para kazan,para kazanma yolları,proje yaptırma sitesi,tez yazdırma sitesi

Ödev Yaparak Para Kazanabilirsiniz. (İnternetten Para Kazanma)
  • Merkezi İngiltere'de olan yatırım şirketi IQ Company ile küçük birikimlerinizi değerlendirin. 3 günden 20 güne kadar değişik sürelerde olan birikim paketi seçenekleriyle faiz kazancı sağlayabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartı ile veya Perfect Money gibi online cüzdanlardan yapabilirsiniz. Son derece güvenilir. Herkese tavsiye ederim. Aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz. Tek dezavantajı sitenin İngilizce olması. Saadet zinciri değildir.

https://goo.gl/BQxRSf
  • Bu zmana kadar gordugum en cok para bi site veriyor arkadaslarim 4 gunde bir 20 dolar kazaniyor

http://hotlogo.net/p784062/

Giriatede burdan giren herkese 5 dolar hediye

• İnternet üzerinden çok çeşitli para kazanma sistemleri ve yolları mevcut, bunlar arasında satış ortaklığı, youtuber olmak, makale yazmak, anket siteleri üzerinden anket doldurmak vb. yollar mevcut, ben internet üzerinden para kazanabilmek için söz konusu bütün sitemlerin aynı anda yapılması gerektiğini düşünüyorum, bu durumda ayda 2 veya 3 bin tl arasında para kazanmak mümkün olabilir ben burada internet üzerinden para kazanma sistemlerini anlatan yol ve yöntemlerin anlatıldığı sitelerin linkini atmak istedim; bunlar

1-) Makale veya Yazı Yazarak Para Kazanmak isteyenler, Yazitör STARTER ile ilgili tüm bilgiler bu sitede, tavsiye ederim,http://www.xticaret.com/xticaret/?1938_103414

2-) KENDİ E-KİTABINI HAZIRLAYIP NASIL SATIŞA SUNABİLECEĞİNİ DETAYLICA ADIM ADIM ANLATILDIĞI SİSTEM BU SİSTEMDE PARA KAZANMAK İÇİN KENDİ E-KİTABINI HAZIRLAYIP, BUNUN SATIŞINI YAPIYORSUN, BUNUN HAZIRLANMASININ ANLATILDIĞI SİTE OLARAK ŞU SİTEYİ TAVSİYE EDERİM;http://www.xticaret.com/xticaret/?2474_103414

3-) Evinizdeki bilgisayarınızla, isterseniz iş yerinizdeki bilgisayarınızla anket doldurarak para kazanabilirsiniz! Dünya üzerinde büyük küçük pek çok firma kamuoyu araştırması yapmaktadır. Bu firmalar online anket siteleri tarafından bu araştırmaları gerçekleştiriyorlar, anket doldurarak para kazanmak için yapılacakların anlatıldığı site olarak şu siteyi tavsiye ederim;http://www.xticaret.com/xticaret/?680_103414

4-) Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Sistemiyle internet üzerinden giderek artan oranda para kazanmanın anlatıldığı sistem, bu sistemin anlatıldığı site olarak şu siteyi tavsiye ederim;http://www.xticaret.com/xticaret/?341_103414

5-) İnternetten para kazanma yolları içersinde en etkili, dünyada en popüler ve en çok kazandıran sistemlerinden biri olan online satış ortaklığı sistemi (Affiliate Marketing) ile para kazanmanın anlatıldığı sistem olarak yine şu siteyi tavsiye ederim;http://www.xticaret.com/xticaret/?1267_103414

6-) Youtube ve youtuberlik yaparak para kazanma ve İnternet üzerinde var olan sitenizin google veya diğer paylaşım sitelerinde üst düzey ve üst sıralarda reklamının nasıl yapılabileceğinin ve kurduğunuz sitenin en iyi reklamının nasıl yapılacağının anlatıldığı site olarak şu siteyi tavsiye ederim;http://www.xticaret.com/xticaret/?2336_103414

7-) İnernet sitesi kurmanın en kısa ve basit yolunn herkes tarafından kolayca anlatıldığı sistemin anlatıldığı yer olarak;http://www.xticaret.com/xticaret/?2480_103414 sitesini tavsiye ederim;

8-) internet üzerinden satış ortaklığı ve diğer yöntemleri kullanarak para kazanmanın anlatıldığı site olarak şu siteyi tavsiye ederim;http://www.xticaret.com/xticaret/?2011_103414

9-) Borsada orta ve uzun vadede kesin olarak para kazanmanın yollarının anlatıldığı site olarak şu linki tavsiye ederim;http://www.xticaret.com/xticaret/?1154_103414

10-) Borsada teknik analizin nasıl yapıldığını ve en iyi alım ve satım noktalarının anlatıldığı site olarak şu siteyi tavsiye ederim;http://www.xticaret.com/xticaret/?1209_103414

11-) Google üzerinden sürekli ve çok yüksek miktarda para kazanmanın yollarının anlatıldığı site;http://www.xticaret.com/xticaret/?12_103414
  • İnternet üzerinden para kazanmak istiyorum. Çok araştırma yapıyorum hemde fazlasıyla. Bu içerikte: https://paratic.com/bilinmeyen-para-kazanma-yollari/ 35 tane öneride bulunmuşlar. Aklıma yatan var baya. Göz atmanızı öneririm.
  • arkadaşlar benim için şu linke 40 kişi tıklaya bilirmi sadece tıklayın kaptın gerı hemen böylecek bana desteğiniz olur sizden bişey azalmaz ama bana yardım etmiş olursunuz http://3f9a.homdengi.top/737086974014/
  • Toprağın sesi tarım ltd şti bünyesindeki kalifornia solucanlarını, yatırım düşüncenize göre satın alarak şirketin tasarrufuna bırakacaksınız ve tesis, üretim, geliştirme, ar-ge, bakım ve satış işlemleri gibi bütün işlemlerle şirketin bizzat kendisi ilgilenecek. Size sadece yatırımınızla almış olduğunuz solucan adedince ve şirketin yapacağı bütün yatırımlardan o ay ki kar üzerinden kar payı almak kalacak. Yani siz hiç toprağa ve solucana dokunmadan kendi solucanınızdan kar payı almış olacaksınız

Her ayın 1 inde dağıtılacak olan kar payı açıklanır ve 5 inde hesabınıza yatar. Siz solucanlarınızı satmadığınız sürece her ay kar payı almaya devam edersiniz. Ayrıca şirkete kazandırdığınız yatırımcılardan da %10 solucan payı ve %10 da kar payı alırsınız

Solucanı hisse olarak düşünün solucan aldığınızda sirketin bundan sonra yapacağı bütün yatırımlardan kar payı alacaksiniz

https://www.solucanalsa...Rk1PRWdxenZYZjhOdg%3D%3D

•  İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

Merhaba arkadaşlar sadece yaklaşık 20 tl kadar bir tutarla
    (0.001 btc) ile bir Yardımlaşma Sistemi olan CRYPTOBITX'e HEMEN KATILIN gerçekten denemeye değer
    Bu işte kaybınız 20 tl kadar küçük bir meblağ

1.derinlikte 0.002 btc ( 12 TL KAZANÇ)
    2.derinlikte 0.006 btc ( 39 TL KAZANÇ)
    3.derinlikte 0.032 btc ,( 210 TL KAZANÇ )
    4.derinlikte 0.32 btc ( 2130 TL KAZAN )
    5.derinlikte 6.4 btc ( 42,640 TL KAZANÇ )
    6.derinlikte 64 btc ( 426,390 TL KAZANÇ )
    7.derinlikte 1024 btc' ( 6,828953 TL

Sadece 0.001 btc (yaklaşık 20 tl) ile

1.derinlikte 0.002btc
    2.derinlikte 0.006 btc
    3.derinlikte 0.032btc
    4.derinlikte 0.32btc
    5.derinlikte 6.4btc
    6.derinlikte 64btc
    7.derinlikte 1024 btc'ye kadar kazanma fırsatı.
    Yine binary sistem var. Yani üst sponsorlardan üye gelecek.
    Sadece 1 üyeyle yatırımınız amorti ediyor.
    Asıl can alıcı noktayı söylüyorum arkadaşlar
    üst sponsordan sizin binary ağacınıza düşen üye de bağışı size yapıyor.
    Yani üyeyi siz bulmasanız da üstten gelen arkadaşlardan kazanç sağlıyorsunuz

Sistem çok iyi bir sistem MMM Ya da Diğer yardımlaşma platformlarında havuzların olduğu insanların buralar da paralarının gittiği günler de bu sistem gerçekten ilaç gibi üstelik 20 TL ile sisteme katılıp bu paralara ulaşmak gerçekten harika Dileyen arkadaşlara telefon numaramı özelden verebilirim.

NOT : sürekli kazanç sağlamanız için upgrade yapmanız gerekiyor Seviye 2 3 4 5 6 7 ye atlamanız için gelen bağışlardan güncelleme yapıp seviye atlıyorsunuz seviye atlamayan üyelere bağış gelmiyor o yüzden hesabınız takip edin sürekli altınıza birileri gelip size bağış atacaktır.Siz de bu bağışlarla seviye atlayacaksınız

Ref Linkim :https://www.cryptobitx.com/ref/c2ee721057/register

Tanıtım Videosu :https://www.youtube.com/watch?v=L0CUAZKQ0dQ
  • http://keciler.net/?i=2864

keçi alıp süt satarak para kazanmak isterseniz buyrun.yatırım yapmak zorunda değilsiniz yeni bir site sizleride bekliyoruz.
  • Arkadaşlar İnternette malum para kazanmak emek ve uğraş isteyen zor ve zahmetli bir süreç. çoğu sitelerin güvenilir olmaması para kazanma konusunda her zaman akıllarda soru işareti bırakıyor. size önereceğim site 2007 tarihinde kurulmuş olan (yani 10 yıl önce) ve kendini kanıtlamış olan bir sitedir.site gün geçtikçe kendini daha da yenilemekte ve yeniledikçe de üyelerine kazandırmaktadır.bu siteye 2013 tarihinden beridir üyeyim. ilk zamanlar reklam izleterek reklam başı 0,001kuruş(tl) kazandırmaktaydı. oda günlük 10 veya 15 reklamdan ibaret.site fazla kazandıramadığından dolayı siteye uzun zamandır girmemiştim. ancak site dediğim gibi gün geçtikçe kendini yenilemiş, anket, task(görev), video izleme, referans ve bonus seçeneklerinide dahil ederek kazanç oranını arttırmıştır. sitemizhttp://www.clixsense.com/?6022131
    zamanınız çoksa eğer task çözme becerinize göre kazancınız kat ve kat artacaktır. ben genel olarak anketten para kazanıyorum. çalıştığım için ve vaktimin olmayışı sebebiyle task az çözüyorum. anca akşamları tasklara bakabiliyorum. telefondan ve bilgisayardan rahatlıkla girilebilen bir site. türkçe forumuda mevcut. güncel anket, task vb. konuları kendi aramızda görüşebiliyoruz. site hakkında UYARIDA BULUNACAĞIM ( hesap açtığınızda aynı IP'ten ve ağdan tek bir hesap açıyorsunuz arkadaşlar. Site yönetimi sahtekarlığa yani birden fazla hesaba izin vermiyor. tespiti halinde hesabınız banlanıyor. sitenin kuralı bu arkadaşlar. üyelik için referansımhttp://www.clixsense.com/?6022131
    aşağıda sitedeki sayfamla ilgili bir kaç resim paylaştım. aklınıza takılan soru olduğunda benimle iletişime geçersiniz arkadaşlar. mümkün olduğunca yardımcı olurum. sağlıkla kalın.

İnternetten Para Kazanma Yolları Burada! İnternetten Para Kazanma Yolları Burada! İnternetten Para Kazanma Yolları Burada! İnternetten Para Kazanma Yolları Burada! İnternetten Para Kazanma Yolları Burada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blues48 -- 31 Ağustos 2017; 1:14:18 >
  • internetten en kolay iddaa oynayarak olur. imzamdaki linkten istediğin siteyi seçip kazanabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.