Şimdi Ara

internetten daha hızlı dosya indirmek icin program var m?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • google da aradım biraz yuzde 500 daha hızlı indirme programı filan yazıyor bunlar dogru mu en iyi indirme programı hangisi

• İnternet Download Manager i tek geçerim..
  • Yok
  • IDM
    Flashget
    Download Accelator Plus

Ben IDM derim ancak bazen bağlantı kopabiliyor.
  • İnternetin 1Mbps ise max 107kb/s yapabilirsin

cFosSpeed + IDM tamamdır
  • 1Mpbs hızım var, ara sıra 116-120kb arası gördüğüm oluyor. Tabi anlık görüş bunlar
  • bende de internet dowload manager var peki onun tam surumu var mı bende ki demo
  • o hızlar gerçek değil
    öyle gözüküyor fakat dosyayı o hızda kaydetmiyor
    QuickPlay
    arkadaşonda dedği gibi max.107kb/s
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuickPlay

İnternetin 1Mbps ise max 107kb/s yapabilirsin

cFosSpeed + IDM tamamdır

şu dk dan sonra sınırsızım 10dk önce arkadalştan kabloyu çektim 1 mb 2 kişi kukllancaz kasıcak aflan artık idaere edicez kota canıma tak etti

cFosSpeed bu program ne işe yarıyor gerçekten gözle görülür bir faydası varmı ??
  • Ben orbit tavsiye ediyorum...Yukarıda yazılan birçok programı kullandım.Bence orbit diyorum...Hele ki premium r.pid varsa orbit tek geçerim...Bu arada interneti tam anlamıyla sömürüyor...Download yaparken dh dahi açılmıyor...1 mbps bağlantı var,107 ile çekiyorum...Bazen 110 olabiliyor,en fazla 2-3 dk sürüyor bu...

Sayfalar açılmıyor dediğimden gözün korkmasın,sadece yavaş açılıyor+istersen ayarlardan interneti ne kadar kullanacağını belirleyebiliyorsun orbit te...Ben daha yapmadım ama yapılıyormuş
  • idm ile ethernet kartım olmadıgı halde (usb den bagli modem) 100-124 arasi degisiyo. 105 in altına cok nadir iniyo. baglantim 1mbps
  • dikkat et arkadaşin kabloyu kesmesin çünkü sen download yaparken arkadaşin nette hiç bi halt yapamaz
  • IDM yi kullan downloadda hız artışı oluyor beklediğinin üzerinde verim alırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: YoungAnıL

dikkat et arkadaşin kabloyu kesmesin çünkü sen download yaparken arkadaşin nette hiç bi halt yapamaz

birşey olmaz merak etme şuan onda torrent açık ben rahat rahat forumlara falan girebiliyorum +msn 2009 falan indirdim biraz sürdü ama o kadar da olur

istersen sende torrent aç diye fark etmez diyor benim için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.