Şimdi Ara

İnternetten arkadaş??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bundan 4 ay önce mirc de biri ile tanışmıtım ve kız bana numarasını verdi üstelik aynı şehirdeyiz,3-4 defa sabaha kadar tlf da konuşuyorduk en sonun da buluşalım dedi ve buluştuk ama beklediğimden çok güzeldi neyse 4 saat konuştuktan sonra ayrıldık 1 hafta sonra yine görüştük ve artık neredeyse 2 günde bir buluşluyorduk,neyse kafeden çıkarken hesabı ödeyeceğim sıradan kimlğim cüzdandan düştü ve tabi kızda aldı direk bana sen nerelisin dedi bende Hint vatandaşıyım dedim sonta beni yalancılıkla suçladı,2 gün hiç aramadım ama en sonunda aradım ve bana verdiği cevap ben bir Hintli ile beraber olamam üstelik siz ineklere tapıyorsunuz haydaaa lan ben hristiyanım ne ineğe tapması,sonrada işte ben kendisine yalan söylemişim işte hintli olduğumu söylememişim e sen bana sormadınki nerelidin diye
  • işim olmazzzz...
    iibf de bi dunya var...
    izmirli olmanın farkı!
  • bırak kız işlerini
    wwwwistegenc.com.tr
  • belki çok nadir ilk kez netre giren acami olan bi bayan vardır sişze denk gelir bi yuva kurarsınız ama bu chat işlerinde usta olmuş binlerce erkeğe webcam açmış kızdan hayırmı gelir yahu aman diyim dikkat edin sonra çok pişman olursunuz
  • tbrklr
  • quote:

Orjinalden alıntı: PasKal

Evlilik değil kısa süreli ilişki için arıyorum

Hala Bulamadın mı
    Onca zaman geçmiş

26 Aralık 2005 - 27 Temmuz 2006

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞA ÖZLEM -- 27 Temmuz 2006; 10:22:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: öSCi

quote:

Orjinalden alıntı: PasKal

Evlilik değil kısa süreli ilişki için arıyorum

Hala Bulamadın mı
    Onca zaman geçmiş

26 Aralık 2005 - 27 Temmuz 2006
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.