Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

İnternette Kotaya Hayır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cyber tech Daha Az
1 Kayıtlı Üye
63.706
Cevap
429
Favori
2.293.574
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      1 Not
      01 Mayıs 2017 03:27:45
      Maaşlara bak sen 9000₺ 11000₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:28:07
      quote:

Orijinalden alıntı: veysel_444

hadi bunu atayım ve konuyu şenlendireyim TTNET bravo valla inş bozmazsın ya böyle süpersin canım :D
      inş SoL da yamuk yapmaz ya .

Üstad modemi resetle bi :)

• Yarbay
      5065 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:28:55
      Nereye başvuruyoruz.

MSI H110M PRO-VH | INTEL PENTIUM G4560 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz + SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1050 Ti 4 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 320 GB SAMSUNG 7200 RPM | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
    • Binbaşı
      1361 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:29:18
      quote:

Orijinalden alıntı: skom

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

IDM,den youtubedan 4k videolar indiriyorum sırf test için 2gb indirdim gece 2 den sonra kotadan yemiyor, 0.06 gb ise bugün gece 12 ile 1 arası indirdiğim dosya..

Modemi resetleyip tekrar bak oraya.

teşekkürler.
      |
      |

• Yarbay
      4536 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:29:37
      ttnet kullanıyorum 23.57 de modeme reset attım ve gece 02.00 da indirmeye başladım indirme şimdi bitti

tekrar modeme reset attım online işlemlere indirme yansımış btk bimer ttnete şikayet edeceğim böyle saçmalık mı olur bazılarına yansıyor bazılarına yansımıyor

• Yüzbaşı
      310 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:30:00
      Bende 206,99 MB, sizdeki yaklaşık 260 mb'a denk geliyor
      |
      |

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:30:02
      quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Ayrıca modem resetlemekle bir alaksı yok bu işin. Öyle bişey olsa tüm İss ler bilgisini geçerdi bunun.

Modemi resetlemeyince işlemiyor diye bir şey denmiyor 4-6 saat sonra falan güncelleniyor ama resetlersen o ana kadarkini geçiyor direk sisteme.Bu aciz iss'ler mi bunun bilgisini geçecek yapma gözünü seveyim.
      |
      |

• Teğmen
      181 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:30:46
      girdim valla hatta gece 12 30 da falan 1 gb lık dosya indirdim onuda yazmamıs :D bide 5-6 gblık indireym oda yansımazsa inş sistem çalısıyo demektir.
      |
      |

BreaKing Bad
    • Yarbay
      4739 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:30:57
      quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Şeytan diyor in aşağı parçala kablo TV kutusunu da yapmıyorum

Su olanlara gercekten ınanamıyorum.

BTK'nın buna acıl olarak mudahele etmesı lazım acıl ama. Bız rahatlama beklerken yuzde yuz zam geldı.

Turksat ıle konustum. Mevcut aboneler bu yenı duzenlemeden etkılenmıyor. Ornegın bende 50mb 250gb var. Aksam 12'den sonra ıse turbo paketı ve sınırsız ındırme vardı. Bundan sonrada BTK'nın belırledıgı sekılde kullanacam. Yanı 250Gb'ı gecersem hızım 16Gb'a dusecek.

Ancak yenı aboneler tek kelıme ıle yandı. 50'ye 75GB kotası olan adam bıraz fılm seyredıyorsa dakka bası kontrol etmek zorunda kalacak. Pekı teknolıjıden anlamayan, ornegın 50 yasın ustundekıler ne yapacak ? Bır bakacaklar kı bır sabah ansızın 454TL fatura gelmıs. Ya bu kadar mı ınsan acımasız olur be ? Barı hadı utanmadın maksımum rakamı 160 lıra fılan yap. 454TL ne demek be ?

Ha baska bır zam daha. Is yerımde 100'e 100GB AKN'lı paket var. Okay mevcut tarıfelerden etkılenmıyorum. Ama 100GB eskıden yetmezdı ve hemen ayın ortasında AKN devreye gırer 3'e duserdı bende 25TL'ye 100GB ek paket alırdım. SImdı o paketıde yuzde yuz zamla 45TL ye cıkarmıslar.

Yanı kısaca her yerden zam ustune zam yagdırmıslar. Turksa sana helal olsun. Ne dıyım artık ben. Asırı sınırlendım gece gece.
      |
      |

• Çavuş
      77 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:31:05
      Arkadaşlar 3 yıla yakın UyduNet kullanıcısıyım, herhangi bir taahhüt uzatma girişimi olmadı. Kullandığım tarife 25Mbps 50 GB AKK bu saçmalık bana da dokunur mu? Bilgi verirseniz sevinirim, ona göre kapattıracağım.

• Yarbay
      5039 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:31:09
      Tabikide müdahale edecektir farklı bakış açılarıyla anlatayım size ;

Türk Telekom'un 10 milyon abonesi var ve Süperonline'nin 2 milyon abonesi var.

Türk Telekom Ben 100 Mb Sınırsız tarifesini 10 TL yaptım dese Süperonline'de abone kalır mı? Türk Telekom Altyapımı Diğer İSS'lere Kullandırmıyorum dese kim engel olacaktır!

Yarın Bakkal'a veya Fırına gittiğinizde 1 Tane Ekmek 10 TL dediği zaman kim sesini çıkaracaktır.

Yarın Elektrik ve Suyunuz kesildiği zaman Elektrik veya Su Firmaları %1000 Zam işine geliyorsa açtırırsın derse Tekel olduğu için mecburen kabul edeceksiniz.

Denetleme kurumları yaptırım gücü olmasaydı.Herkes kafasına göre iş yapar kimseye hesap vermezdi
      |
      |

• Teğmen
      181 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:31:38
      niye resetliyim reyiz ya :D

BreaKing Bad
    • Yarbay
      5379 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:32:53
      quote:

quote:

IDM,den youtubedan 4k videolar indiriyorum sırf test için 2gb indirdim gece 2 den sonra kotadan yemiyor, 0.06 gb ise bugün gece 12 ile 1 arası indirdiğim dosya..

reset attım kahretsin şuraya bak şimdi akk,denmi yedi bu yarın ttnete sövücem telefondan hırsızlar haram zokkum olsun

Got like freedom,Everyone will be free!

• Yüzbaşı
      557 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:32:56
      quote:

Orijinalden alıntı: veysel_444

niye resetliyim reyiz ya :D

Senin sistemde o an görmemen kotanın dolmadığı anlamına gelmiyor hocam, elektrikler gidip gelince AKK yı doldurdunuz uyarısını gördüğünde şoka girme diye resetle demiştim :))
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      6 Not
      01 Mayıs 2017 03:33:02
      quote:

Orijinalden alıntı: B@ck_tod!3

Herkese geçimş olsun...

2011 yılından beri turksat müşterisiyim. 5Mbps gibi saçma ama sınırsız internet kullanıyorum ilgili tarihten beri... Alınan kararı gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüm... Zaten taahhüt olmadan kullanıyordum ve inanmayarak direk olarak mh aradım. Duyduğum doğru mudur? diye sorguladığımda ise evet yanıtını aldım... Peki siz bilirsiniz sadık bir müşterinizi daha kaybettiğinizi, bu konuşmanın kayıtlara alınmasını ve bu kaydın da dikkate alınarak ne yaptığınızın farkına varmanız gerektiğini ilettim. En kısa süre içerisinde de abonelik işlemlerini sonlandıracağımı belirttim...

Taşınma arifesine denk gelmese hemen kapatacaktımda yemedi

Diğer İSS'lerinde böyle bir karar alabileceğini ki alacaklar ve eğer alırsa tüyü dikeceğimizi belirtmek isterim

200k imza toplandı... Bu 200k kişiden ortalama internet fiyatı 50 TL denilse aylık 10 milyon TL ve yılda 120 milyon TL zarar demektir... TT tekelinin karı 69 milyon TL olduğu düşünülürse gayet iyi bir rakam...

Örnek en pahalı benzini ve en pahalı vergi ile arabayı alıyoruz bu ülkede... Ama herkes araba almaya devam ediyor... Kimse demiyorki yeter birader bu nasıl bir düzendir ben almıyorum... Kimse demeyince de ÖTV'lerin arttırılması yetmiyormuş gibi birde verginin vergisi onaylanıyor bknz. ÖTV'nin KDV'si

Bu ülkede ses çıkacak arkadaş ses... Ses ise boykot ile olur... Daha yakın zamanda referandum kararına paralel olarak belli bir firmaya boykot başlatıldı ve 1 haftada zararı 20 milyon TL oldu... Sonra ne oldu bu firma hemen özür diledi ama millet vazgeçmedi... Bu iş böyle olur bu ülkede... Ha olmaz ise senin benim üzerimize daha çoook binerler eşşek misali kırbacıda vururlar acımadan...

Bütün formu baştan sona okudum... Benim gibi düşünen bir kaç kişi daha vardı ama 2 elin parmaklarını geçmez... Kullanma arkadaşım kullanma kapat gitsin... Sosyal medya olmadan yaşanmıyormuydu bu ülkede??? İki video izlemeden duramayacak mısın? Kapat gitsin kardeşim... Akılları başlarına gelene kadarda KUL-LAN-MA!!!

İnternetten iş yapıyorum, paramı vereceksen kapatayım hemen internetimi. Şu an değil interneti kapatmak bilgisayara format bile atmaya korkuyorum aktif olarak para kazandığım için bir şey olur, bozulur yarım kalır her şeyim diye. Yoksa az ötede tatava yapın tamam mı? Mantıklı fikirler üretmiyorsunuz.

Laptop: DELL 7566 - B6300W81C: i5 6300 HQ // GTX960M (4GB) // 8 GB DDR4 2133 mhz // 1 TB 5400 rpm

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Yarbay
      2432 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:33:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Beler önemli bi noktaya deyinmek istiyorum. Ben 24Mbpslik tarife aldım yani fiber. Fakat internetim 8Mbit. Şimdi kota bitiminde benim internetimin hızı orada yazdığı gibi 3MB mi olacak, yoksa kullandığım tarifeye göre mi belirlenecek?

24'ten 8' düşer.

Zaten 8 çekiyor, demek ki aynı kalacak. Analdım teşekkürler.

Rica ederim de 24 mbps fiber alıp da 8 nasıl geliyor size?

Dostum sorduğun soru güzel. Biz hızlı olsun istedik bize bulunduğumuz bölgede fiber yok demediler fiber alın dediler yaptık artık analaşmayı. Önceden oturduğumuz yerde fiber yokmuş taşındık taşındığımız yerde de fiber yokmuş 1 yıl ödeyecez yapacak bir şey yok.
      |
      |

• Yarbay
      2744 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:33:27
      birazda remux filmlere bakalım :D

Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
    • Yüzbaşı
      557 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:33:32
      quote:

quote:

quote:

reset attım kahretsin şuraya bak şimdi akk,denmi yedi bu yarın ttnete sövücem telefondan hırsızlar haram zokkum olsun

Malesef hocam iş bilmez adamlar yine beceremediler,her zamanki gibi.

• Teğmen
      192 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:34:09
      Bu çok kötü oldu bak. Umarım düzeltirler

|
      |

• Yarbay
      4078 Mesaj
      01 Mayıs 2017 03:35:09
      Ttnetde 02-08 arası atış serbest kota aşımında düşecek hız arttı biraz

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
chat.gen.tr
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.