Şimdi Ara

İnternette Aşk Olur mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
8.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ınternette ask olur mu?

sankı gercek hayatta oluyomus gıbı sanal dunyada da olur mu denıyor.

gercek hayatta nasıl oluyosa sanaldan da olur.neden olmasın.
    sonucta aşk, ıkı turlu de senın kafanda kurguladıgın bısey...ask cok mantıklı, saglıklı bı duygu degıldır kı.
    gelıp gecıcı bıseydır, kutsal falan da degıldır.
    ama hayatın tadı tuzu oldugu kesın.
    off bana ne yaa...

(bu arada postum artıyor ve ben bu durumdan nefret edıyorum.)
  • "gelıp gecıcı bıseydır, kutsal falan da degıldır. "

• çocukken şöyle derdik; aşk bir sudur iç iç kudur...

çocukken değil ama büyükken çoğu insanın yaptığı tam da bu işte ...
  • TENIŞMA EVRELERİNDE HERŞEY GÜLLÜK GÜLÜSTANLIKTIR, HEP BEN ŞÖYLE YAPARDIM YAPARIM ,BEN DOĞRUYUM DÜRÜSTÜM ,NAZİKANE İLTİFATLAR, ARAMALAR, GEZMELER TOZMALAR, HEDİYELER CANIM CİCİM HİKAYELERİ İKİ TARAF COŞTUKCA AŞKIM HAYATIM CİLVELERİ .EVLENDİKTEN SONRA GERÇEK YÜZLER MASKELER YAVAŞ YAVAŞ İNER İŞTE ALIN SİZE AŞK.
  • Evlilik büyük sorumluluk gerektiren bir iş.Netten tanışıp hop diye evlenmek doğru olmaz tabi ki ancak zaman her iki tarafıda tanımaya fırsat verecektir(hop diye karşıdaki insanı tanımadan etmeden evlenmek her durumda doğru bir iş olmaz gerçi).Tutupta mönitore "Seni seviyorum" gibi laflar etmiyeceksin ki,bunun görüşmesi var beraber zaman geçirmesi var...Paylaşması var...Uploadı var downloadı var :))))

Yok eğer görüşmeyi kastetmiyorda sadece internet üzerinden görüşmeden aşık olmayı diyorsan o konuda pek aşık olunabileceğini sanmıyorum ki görüşmeden,bir etkileşim olmadan,göz göze gelmeden insanların aşık olamayacığını düşünen biriyim.Olsa olsa etkilenme olur diye düşünoyurum bu türde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalnotdead -- 28 Mayıs 2006; 4:20:39 >
  • katip arkadaşım sana katılıyorum ==>ne aşkı yahuu
  • olmaz kardeeşim olmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzz
    insan gerçek dünyada aşık olamazken adı üstünde SANAL dünyada aşık ooooooooolaaaaaaaaamaaaaaaz
  • neden olmasın konuşursun,bişeyler paylaştığını düşünürsün ve sonra tamam artık bu tam bana göreymiş dediğin noktada buluşursun(tabi kız yada erkek arkadaş arayışı içindeysen bu bana göreymiş dersin).Bakarsın gerçekten internette anlattığı gibi mi,bi süre birbirini tanıma evresinden sonra ok dediğin noktada başlarsın ilişkiye eeeee tabi burda aşık olup olmamak sana kalmış şahsen ben kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü internet bana hayatımın aşkını getirdi onunla olduğum hiçbir gün pişman olmadım ve hiçbirzaman keşke demedim.Herşey,yaşanan herşey onla dolu ve çok güzel.THE_RİON80 seni çok seviyorum

• aşk öyle olmaz bikere insan bana göre sadece evlendiği kişiye aşık olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: t_arslan

aşk öyle olmaz bikere insan bana göre sadece evlendiği kişiye aşık olur

Aşk hakkında şimdiye kadar duyduğum en enterasan laf...!!!
  • Benim için bir bayanda ki en önemli özellk nedir. Konuşması.Demekki benim üzerimde netten iyi bir etki bırakabilir.Ama ben bu en iiyi şeyin konuşması olması özelliğini bana göre normal şartlar altında düşünüyorum.Oysa onun bir sürü ön şartı var aslında.Üstelik bunlar benim üstünde düşünüp vardığım kararlar değil. Bunlar benim inançlarımdan değer yargılarımdan kaynaklanan şeyler.

İnternetten ticaret oluyor. İletişimde oluyor. insanlar birilerinin görebiliyorlarda. Ama insanın yanında olmak hissetmek gibi elle tutulduğunda bile elle tutulmaz olan duyguları var , yaşantıları var. Ben karşımda konuşsun isterim dudaklarının hareketlerini kaşlarını gözlerini heyecanlarını görmek isterim.Yanımda varlığını hissetmek isterim.

İnternetten tanışılamazmı . Pekala tanışılabilir. Ve tanıştıktan sonra aşk vs de olabilr. Ama aşk internette olmaz ordan devam etmez ve orada başlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewDay -- 29 Mayıs 2006; 16:02:21 >

• gelip geçici şeylere aşk denmez canım
  • http://forum.donanimhaber.com/m_7360022/tm.htm

topicine taşıyabilrisiniz.
  • İlk evliliğimi internet üzerinden tanıştığım birisiyle yaptım 2 sene önce boşandım aşk olabilir tabi ama bütün aşklar gibi internet aşkları da bitiyor suçlu sanal ortam değil bence suçlu biten duygular.
  • bence sacmalık internette aşk olmaz karsınızdakinin yuz ifadelerini anındaki tepkilerini gormeden bir insanı nasıl duygularınıza ruhunuza yakıstırabilirsinizki bence kesinlikle anti sosyal olan insanların yasamaktan haz alacagı gecici bir dönem..
  • Yüreğinde isyan varsa gel yanıma yanıma yanıbaşıma
    Gizli bir rüyan varsa gel yanıma yanıma yanıbaşıma
    Kendinle kavgan varsa gel yanıma yanıma yanıbaşıma
    İmkanız bir sevdan varsa gel yanıma yanıma yanıbaşıma

Ateşe baca lazım kitaba hoca lazım
    Bana bi koca lazım o da bu gece lazım X2

Anlatsın da roman olsun hediyesi zaman olsun
    Yalnız beni sevdiğini söylesin de yalan olsun

Aaaaaaa yanaklarım kiraz çilek
    Düşlerim pembe bulutlar
    Açıyorum çiçek miçek
    Eteklerim mor salkımlar
    Aaaaaaaa aşkın zamanı mı var X2

Bana bi koca lazım o da bu gece lazım X2

Aaaaaaa yanaklarım kiraz çilek
    Düşlerim pembe bulutlar
    Açıyorum çiçek miçek
    Eteklerim mor salkımlar
    Aaaaaaaa aşkın zamanı mı var X2

Bana bi koca lazım o da bu gece lazım X4

• Sana koca olurum
  • gördünüzmü bir şiirlen buldum bi tane

ama maalesef ben erkeğim işte netin böyle sakıncaları var daha öncede dediğim gibi bana göre netteki herkes kadın yada erkek izlenimi veren nötr şeylerdir.
  • Kasıtlı davranırsan olmaz hem yalancının mumu yatsıya kadar yanar , sana nötr gelebilir ama bunun konuya bir etkisi olmaz olamazda. Benim için her zaman bir şans vardır, bir insanın sevmesi veya nefret etmesini zaman mekan belirleyemez. Bir daha ayak yapma.
  • @:Bu tür konuları

http://forum.donanimhaber.com/m_7391756/tm.htm

topicine açınız. Aksi halde taşınır veya silinir. Lütfen uyarımızı ciddiye alın.

İyi Günler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.