Şimdi Ara

İNTERNETİM 3 DAKİKADA BİR KESİLİYOR (GIBIRNET) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben ttnet ile 2 ay bu sorunu yaşadım sürekli yenileyin dediler hayır daha önce sorun yoktu diye direttim. Sonra bir gün düzeldi kendi kendine kablolar Allah tarafından yenilenmediyse ben yenilemedim. O günden beri sorunsuz. Buradaki durum tam aynı mı emin değilim ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Asus DSL-N16 çok daha iyidir. Zaten maksimum hız vs. değerlerden de belli bu durum.

Hattınızı 70Mbps gibi bir değere sabitlettirip deneme yapın.

Saha dolabına mesafeniz düşükse, sizin de sorununuz kablolama gibi görünüyor.

Alıntıları Göster

Sizinde bahsettiğiniz gibi altyapim 70-80 mbps anca destekliyor.

Hala inatla altyapim kaldirmadigi halde her bağlantım gittiğinde farklı hızlar (95-101 mbps) verip bilinçsizce hareket ediyorlar sonrada , hattınıza 98 mbps hız verdik modeminiz kendini resetliyor vs. Sorununuz iç tesisattan kaynaklandığı nı iddia ediyorlar.

Altyapim kaldırmıyor hala 98 hız verdik diyorlar şaka gibi ...

10 gündür Günde 1 kere gece bağlantım gidiyor du ,

Dün günde 1 kere sağlıklı baglanamiyordum.

Bugün ise modeme gelen hiç Bir sinyal yok yolun sonuna geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataytr -- 1 Ağustos 2021; 11:33:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Hocam hattınız çok iyi, modemden kaynaklanıyor olabilir bu kopmalar. Hat mükemmel, maximum rate ile atanmış rate ile arasında 13-14 mbps var yani kopma olmaması lazım.

@miskindvd Hocam aklıma ilk sen geldin bir el atar mısın, çözemedim.

Bence kablonun bir yerine kopukluk var ve gündüz sıcağında genişleyip bollaşan kablo kopukluğa sebep oluyor. Gece olduğunda kablolar büzüştüğü için kopukluk hissedilmiyor olabilir. Yoksa bu değerler ile asla kopmaması gerekiyor. Önce farklı bir modem denesin olmazsa önce iç tesisat değiştirir, gene olmazsa devre değişimi isterler.

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Temiz bir cat6 ya da cat5 çekilmeli, hat değerleri iyi çünki birde ankastrenin tozunu alırsa tamamdır, malum kaç yıllık ankastreler, benim ankastrenin içinde salyangoz, her türlü böcek yaşıyor, ekipler hiç doğru bakım yapmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim ankastre nasıl hocam, açık alanda lodos poyraz her yer kopuk kablolar İNTERNETİM 3 DAKİKADA BİR KESİLİYOR (GIBIRNET) 

İNTERNETİM 3 DAKİKADA BİR KESİLİYOR (GIBIRNET)
  • miskindvd kullanıcısına yanıt
    Üflesen uçacak gibi hocam, sağlam değil o direkler en ufak rüzgarda hep devriliyorlar yahu, iyi yine benim ki binanın duvarına monteli, ama evin dışında içinde değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynı sorun bende de vardı hızı az düşürttüm düzeldi bina içi hattım kaldırmıyormuş

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.