Şimdi Ara

İnterneti tanıtamıyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
17
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> İnterneti tanıtamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    101 Mesaj
    Herkese iyi forumlar yeni bir kasa toplamıştım bundan 2 ay kadar önce fakat bu zamana kadar wifi ile bağlanıyordum bugun yenı bır kablo aldım ve kablodan bağlanmak istedim. Anakartım msi z170a gaming m3 modeli sayfasına gırıp LAN için gerekli dosyaları indiriyorum fakat içinde setup tarzı bir şey yok bir şey kuramıyorum ki aygıt yöneticisinde de tanıtılmamış gözüken bir şey yok. Ama kabloda da sorun olabilir emin değilim cat 6 bir kablo hangi cihaza taktıysam internet gelmıyor diğer masaüstü bilgisayar suan normal gri kablo kullanırken internet geliyor fakat bu yenı kabloyu takınca ona da internet gelmıyor. Aralarında mesafe oldugu için eski kabloyu yenı topladıgım bilgisayara takıp deneyemıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim

|
    |

Intel Core Ivy Bridge i7 3610QM || Nvidia GeForce GT650M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard
  • Teğmen
    101 Mesaj
    sorun gider dediğim de ise bu bilgisayara bir ethernet kablosu takın diyor fakat zaten takılı durumda
    |
    |

Intel Core Ivy Bridge i7 3610QM || Nvidia GeForce GT650M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
  • Teğmen
    101 Mesaj
    sorun kablodaymış arkadaşlar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    581 Mesaj
    Hocam zaten ilk mesajda konuyu çözmüşsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.