Şimdi Ara

interneti paylaşma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadasla internet paylasımı yapacaz beceremedik.bi de size bi soralım dedik.bağlantılar filan yani donanımla ilgili kısım tamam hersey doğru.kullanım klavuzunda dediklerini de yapıyoruz olmuyo.bana kıosaca anlatabilecek var mı?10.0.0.2 ye giriyorum ordan sonra ne yapmam gerek.modemin markası loopcom.yapanlardan yardım bekliyorum

• sorunu tam olarak anlatırsan iyi olur. yani sende internet varda ağdaki diğerlerine internet gitmiyormu? modeme kullanıcı adını ve şifreni tanıttın dimi?
  • kullanıcı adını ve sifremi doğru olarak yazıyorum ama yanlıs diyor.3 kere yanlış yapınca sayfa hata veriyo.hata da aynen dediğin gibi.bende internet var ama bende ve ağdaki pclerde internete giremiyo
  • kardeş eğer sen internete bağlanabiliyorsan kullanıcı adın ve şifren doğru demektir.. Diğerlerinin bağlanması hususunda ise direkt olarak modemden mi alıyorlar yoksa bir switch üzerinden mi alıyorlar.. sorun olarak ise ethernet kabloları yanlış bağlanmış olabilir.. ayrıca herhangi bir bilgisayarda çok sayıda virus ve trojan varsa tüm bağlantıyı sömürür ve hiçbir bilgisayar internete giremez. bu yüzden bilgisayarlardada virus taraması yapmakta fayda var.. bunu bir dene sonra yine bize haber ver.
  • öncelikle modemin ıp sini yazıp modemin ayarlar menüsüne girmen lazım! modemin ayarlar sayfasına girebilmen için sana şifre soran bir pencere açılacak bu pencereye modemin kitapçığında yazan şifreyi girmen gerekiyor( kullanıcı adı:admin şifre:epicrouter) olması gerekiyor. daha sonra açılan pencerede göreceksin zaten internet kullanıcı adını ve şifreni girmen gereken kısmı. umarım yazdıklarımı kavramakta zorlanmazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.