Şimdi Ara

İnterneten Xbox

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnterneten bilindik güvenilir xbox elite alabilceğim bir site lazim cok bekletmemeside lazim :) Böyle yer bilen :D yazabilirse mutlu olurum şimdiden tşkler....

• Gittigidiyor, sahibinden, hepsiburada. Slim alıcaksan Gold.

Ama ilk tercih olarak spotçulardan almalısın. Fateeh33 adlı üye satıyor ben oradan aldım. Referansları iyidir. Bence ondan al. Kahraman Elektronik diyelim.
  • kardeşim hizlial.com güvenilir falan diyolar yada gold.com.tr orayada güvenilir diyolar bu siteden alanlar olmuş xbox ve başka ürün bende bu 2 sitenin birinden alıcam şahsen senden önce almş olrsam haber weririm böle böle şöle şöle die
  • Gold iyi aslinda ama galba elite stoku kalmamiş :) slimde taksitle 7 tl pahaliya geliyo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanim248

Gold iyi aslinda ama galba elite stoku kalmamiş :) slimde taksitle 7 tl pahaliya geliyo :D

599tl yerine 606tl ödersn okadarıda dert etme bence
  • Aile ikna edim bi slim aliriz olmazsa ne kadar sürede gelir kargoyla.
  • valla bilmiyorum şehrine göre değişir o goldu arayıp bi sor bence
  • :) Yil sonunu beklemek istemiyorum xbox almak icin ikna edebilirsem parada var taksitle öderim :D slim alcaz olmazsa bide orjinal oyun bulabilirmiyim alsam.
  • doğruyu söylemek gerekrse bende yeniyim bu konularda o yüzden deneyimli birileri cevap yazarsa daha iyi olur senin açından :D orjinal oyun her türlü bulursun shopto ya bak derim ordan sipariş edebilirsin oyunları ben şahsen aldığım zaman öyle yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa -- 5 Ekim 2010; 18:58:14 >
  • Arkadaşlar pek yeri olmayabilir ama acaba netten veya kadıköy civarından bir aylık 360 live alabileceğim biryer varmıdır.Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkingtr

Arkadaşlar pek yeri olmayabilir ama acaba netten veya kadıköy civarından bir aylık 360 live alabileceğim biryer varmıdır.Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

Gittigidiyor üzerinden satan kişiler var.
  • ben xbox ı gıttıgıdıyordan almıstım
  • Allah kismet ederse bu hafta içinde alcam tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chely

kardeşim hizlial.com güvenilir falan diyolar yada gold.com.tr orayada güvenilir diyolar bu siteden alanlar olmuş xbox ve başka ürün bende bu 2 sitenin birinden alıcam şahsen senden önce almş olrsam haber weririm böle böle şöle şöle die

hızlıal.com zaten gold bilgisayarın sitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

quote:

Orijinalden alıntı: Chely

kardeşim hizlial.com güvenilir falan diyolar yada gold.com.tr orayada güvenilir diyolar bu siteden alanlar olmuş xbox ve başka ürün bende bu 2 sitenin birinden alıcam şahsen senden önce almş olrsam haber weririm böle böle şöle şöle die

hızlıal.com zaten gold bilgisayarın sitesi.

bilmiyodum kardeşim bilgilendirmen için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.