Şimdi Ara

Internete baglanamiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kac gun once kullandigim interneti suanda kullanamiyorum. Dun leptoba guncellestirme gelmisti (windows 10) . Guncellemeyi yaptim daha sonra actigimda wifi ye baglanamaz oldum nedeni nedir acaba ?
    Wifu simgesinin ustune gelince bagli degil-baglanti var diye bir sey yaziyor. (bundan oncede unlem isareti vardi o gitti bu geldi)
    Not: sadece leptop uzerinden internete giremiyorum telefondan girince sıkınti yok ve son olarak telefondaki mobil internete girmeye calistigimdada giremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazınızız sürücüleri sıkıntı yaşatıyor büyük ihtimal. Ürün üreticinizden yada profesyonel bir kullanıcıdan yardım alınız
  • Bağlı değil bağlantı var diyorsa çalışıyordur :)
    Modem adını görüyor bağlan dediğinde bağlanmıyorsa.. Agı unut demen fayda sağlayabilir yeni den şifre girmek için.. özellikler kısmında sanırım.
    Yada bahsedildiği gibi sürücü yazılım kaynaklı bir sorun olabilir yazılı kaldırıp yeniden yüklemek yada farklı bir sürümünü yüklemek sorunu çözebilir.

Bağlan ve otomatik bağlan seçeneğini dene önce ;) sonrası yeniden şifre girdiğinde çözülür gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Can

Bağlı değil bağlantı var diyorsa çalışıyordur :)
    Modem adını görüyor bağlan dediğinde bağlanmıyorsa.. Agı unut demen fayda sağlayabilir yeni den şifre girmek için.. özellikler kısmında sanırım.
    Yada bahsedildiği gibi sürücü yazılım kaynaklı bir sorun olabilir yazılı kaldırıp yeniden yüklemek yada farklı bir sürümünü yüklemek sorunu çözebilir.

Bağlan ve otomatik bağlan seçeneğini dene önce ;) sonrası yeniden şifre girdiğinde çözülür gibi.

Dediklerini daha onceden denedim fakat olmadi :-)

Tek care yedekleyip format atmak.

Yardimin icin tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.