Şimdi Ara

INTERNET TAVSIYESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklasik 6 ay interneti olmayan bir misafirhane tarzi yerde kalicam ve bu surede internete ihtiyacim var.Evdeki internetim Superonline de ve dondurdum.Telefon hattim ise Turkcell.Sizce internet isini nasil cozmemi tavsiye edersiniz?VINN ile 10gb mobil paket yapip telefonu modem olarak kullanmayi dusundum ilk olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim bir arkadaş yazın süperonline internetini yazlığa taşımıştı, bi dene istersen yada müşteri hizmetleri ile görüş derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncudroid

Bizim bir arkadaş yazın süperonline internetini yazlığa taşımıştı, bi dene istersen yada müşteri hizmetleri ile görüş derim.

sonra helvasını yedik
  • oyuncudroid O kullanıcısına yanıt
    Bulundugum yere internet hatti tasiyamam malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm mobilden başka yolu yok o zaman

• Omisis046 kullanıcısına yanıt
    AA unutmuşum hocam Saolun hatırlattığınız için @Omisis046

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncudroid -- 8 Ekim 2016; 11:15:02 >
  • arkadaş varsa ortak girip böyle bi vınn alabilirsinizhttp://www.turkcell.com.tr/cihazlar/vinn-ailesi/turkcell-vinn-wifi-e5573?place=device_category#Aciklamalar
    benim babam köye giderken hep alırdı baya iyi çalışıyorlar
  • İndirme vs yapmayacaksan , sadece sitede takilacaksan pttcellin sinirsiz internet paketleri var.Onda kota bittikten sonra 128 kbps a düşüyor.Telefonu da pc ye bağlar kullanırsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.