Şimdi Ara

İnternet Paketim Bitti En uygun Paket Tavsiyeniz Nedir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıldır kullandığım TTNET paketim bitti.

Paketin Özelliği: Yalın İnternet- 24 mb hız -/5 gb (Hipernet)

TTNET in yenileme teklifi 84,90

Müşteri hizmetleri ve Teknik destek nedeniyle TTNET tercihim ama 84,90 pahalı geldi .

Aynı Şartlarda başka hangi paketleri tavsiye edersiniz.

Önemli olan Teknik destek ve Müşteri hizmetleri ve Fiyat.

• NETSPEED firmasına geç kardeşim 75 mbps hıza akdar 66 tl ödüyorsun... 6 aylık veya 12 aylık taahhüte aktivasyon ücreti yok... fiyat garantisi var ..bende bir kaç haftadır kullanıyorum memnunum... telekom fiyatları uçuşa geçirdi kullanılacak gibi değil..
  • Nedspeed kimin . Teknik destek nasıl. arıza çıktığında ilgilenen müşteri hizmetleri var mı.
  • sedatterzi S kullanıcısına yanıt
    Teknik destek olarak türk telekomdan iyiler ve müşteri hizmetleri bilgili 75 mbit 76 tl ben aynı paketi sabit iğ ile beraber kullanıyorum herhangi bir şekilde hız düşmesi ping gibi bir olay yaşamadım
  • Türk telekoma bizzat gittim
    Sınırlı Paketler sunuyolar
    100 gb 24 mb için 80
    200 gb 24 mb için 90 ve paketler bitince her 10 gb 10TL istediler.

TTNET tam kazık olmuş

Eski tabirle sınırsız paketler 90-100 TL

Bu TTNET te kalınmaz gibi ...
  • Evet fiyatlar ucuklar binada turksat varsa daha hesapli gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durumdan ben de muzdaripim var mıdır bir tavsiyesi olan? Netspeed, milennicom gibi firmalara da tam güvenemiyorum olur da internetimde sıkıntı olursa ve birilerine ulaşamazsam kafayı yerim. 10 senelik ttnet kullanıcısıyım yok mudur bir indirim alma yolu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Aynı durumdan ben de muzdaripim var mıdır bir tavsiyesi olan? Netspeed, milennicom gibi firmalara da tam güvenemiyorum olur da internetimde sıkıntı olursa ve birilerine ulaşamazsam kafayı yerim. 10 senelik ttnet kullanıcısıyım yok mudur bir indirim alma yolu?
    Hocam naber eski nickimden beni hatirlamaniz lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millenicom kesinlikle önermem türknet de kullandım milleniye göre daha iyiydi ama şuan bende netspeed düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beni en çok düşündüren arıza durumunda destek gelip gelmiyeceği.
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom müdürlüğe git. Iptal edeceğini söyle. Fiyatlar pahalı butcem yetersiz de. Eğer port sorunu yoksa oturduğun yerde iptal dilekçesi de doldur. O zaman iyi fiyat alabilirsin.

Yoksa netspeed ya da milenicom. Ben netspeed kullanıyorum. Memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay sürem var. kablonet geldi apartmana ama kiracı olduğum için TTNET devam etsin istiyorum.

Dediğiniz yolu debeyeceğim. İnşallah uygun bir paket bulabilirim.

Olmazsa kablonete geçmeyi düşünüyorum.
  • sedatterzi S kullanıcısına yanıt
    netspeed denizli firması kendi alt yapısı yok telekomun alt yapısını kullanıyor taahhüt yok akn yok fiyat garantisi var çok uygun fiyatları var ben kendim kullanıyorum bizzat forumu araştırıp yorumları okuyabilirsiniz..

telekom çok zam yaptı fiyatlara en dandik hız bile bir dünya para oldu küçük internet sağlayıcıları devletten destek aldıkları için daha uyguna satıyorlar...

tabiki yine de siz bilirsiniz... teknik destek olarak telekom personeli yönlendiriliyor ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.