Şimdi Ara

İnternet nasıl çalışır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalr Şadı hocanın şu oynatma listesi izliyorumhttps://www.youtube.com/watch?v=jVsUOiBzu7o&list=PLh9ECzBB8tJMKXMd8ovXR8TmQeaVtz5-l ama ben kendimde çok eksik gördüm, bunun için yani internetin nasıl çalıştığını anlamak için ne tür şeyler önerirsiniz ? Hangi kitapları önerirsiniz (Türkçe olarak) ? Eğer varsa bulabildikleriniz (ben bulamadım) bu konuda ayrıntılı bir internet sitesi bir word dosyası falan varsa atabilirseniz çok güzel olur, şimdiden çok teşekkürler arakadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz caliskan -- 23 Şubat 2017; 22:2:37 >

• hocam yanlış anlama da hergün farklı bi konuda yardım istiyorsun ne iş yaptığınızı merak ettim nasıl hergün farklı konuya girebiliyorsunuz ve bu konularda ufak tefek değil bi gün ingilizcenin detayları bigün java bigün başka bişey işiniz veya okulunuz varken hepsiyle uğraşmak zor hiçbir işiniz olmasa bile aynı anda bu kadar işi nasıl yapıyosunuz
  • Dreazz kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi abimde söylüyor ama ben biraz maymun iştahlıyım :D her şeyi bilmek istiyorum, her gün aslında işlediğimiz derlere göre çalışıyorum o yüzden hepsini eşit götürmeye çalışıyorum bir gün sql bir gün c # bir gün java vs.. :) arada da bir ayrıca kendim merak ettiğim konular oluyor onları araştıyorum o yüzden bu kadar çeşitli başlıklar oluyor :D (bilgisayar programcılığı öğrencisiyim birinci sınıf, bunun yanında kursa gidiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz caliskan -- 23 Şubat 2017; 22:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz caliskan

Aynı şeyi abimde söylüyor ama ben biraz maymun iştahlıyım :D her şeyi bilmek istiyorum, her gün aslında işlediğimiz derlere göre çalışıyorum o yüzden hepsini eşit götürmeye çalışıyorum bir gün sql bir gün c # bir gün java vs.. :) arada da bir ayrıca kendim merak ettiğim konular oluyor onları araştıyorum o yüzden bu kadar çeşitli başlıklar oluyor :D (bilgisayar programcılığı öğrencisiyim birinci sınıf, bunun yanında kursa gidiyorum)

hepsini çorba edersin ve herşeyi bilmen çok zor heveslisin bende öyle ama tek bi işte uzmanlaşmak daha çok işine yarar bu dönemde zamanla birçok şeyi öğrenirsin zaten
  • ARPANET ' ten basla okumaya.
    Ama internet nasil calisir inanilmaz genel bir konu. Tam olarak nesi nasil calisir.
    7 Layer ogrenmelisin, protokolleri ogrenmelisin vs vs . Bir suru konsept var : )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.