Şimdi Ara

[İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ] (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.996
Cevap
37
Favori
72.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnternet Kutusunun Mega Kutu 100Mbit abonesiyim. Türknet'in zam kararından sonra geçiş yaptım ve herhangi bir sorun sıkıntı yaşamadım.1 günde de geçiş işlemim tamamlandı.

Sizlerde 1 ay ücretsiz internetten yararlanmak isterseniz;

Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya Whatsapp üzerinden 0535 057 0 140 numaradan başvuru yapabilirsiniz.

Abone/Referans numaram: 8576046830

Not: İlk Ay Faturanızı Zamanında Ödediğinizde; Bir sonraki ay ücretsiz kullanacaksınız.

Forumda referanslarım mevcuttur..

Abone Olmak İçin QR Kodu Kameranıza Okutabilirsiniz

[İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ]

• Abonelik Başlangıç: Temmuz 2022

Tarife: Mega Kutu Fiber 100 Mbps (Speedtest, fast.com vs 100 Mbps üzeri sonuç alıyorum)

Referans No: 8576012250

Memnuniyet/Öneri/Şikayet: Temmuz sonunda 1-2 hafta yine TurkNet zammından sonra yoğun kullanıcı geçişleri nedeniyle ciddi sorunlar olmuştu ama bir kaç ay öncesine kadar neredeyse sorunsuz kullandım. Son zamanlarda kesinti, yurtdışı çıkışlar ve pingler konusunda ara ara sıkıntılar var. Oyun oynayan arkadaşlardan bazıları da pinglerden uzun süredir şikayetçi. VDSL'deki arkadaşlarda da çeşitli sorunlar olduğunu görüyorum. Bu dönem TurkNet zammı nedeniyle gelecek yeni müşterilerle birlikte ekstra sorunlar da çıkabilir. O nedenle zamdan ötürü bir panikle geçiş yapıp sonra pişman olmayın derim. Durumun artı ve eksilerini iyi düşünerek karar verin. Nitekim geçiş yaptıktan sonra memnun kalmazsanız dahi 3 ay başka bir operatöre geçiş yapamıyorsunuz. Geçiş yapacak arkadaşların öncelikle forumdaki İnternet Kutusu ana konusuna bakmalarını ve mevcut sorunlardaki güncel durumu kontrol etmelerini tavsiye ederim.

Eğer TurkNet ve İnternet Kutusu arasında kaldıysanız ve özellikle fiber altyapınız varsa İK yeni zamlı ücretleriyle dahi öne çıkıyor. Bu arada İK sayfasındaki fiyatlarda fiber altyapıda iseniz faturanıza ekstra bir modem kullanım ücreti de EKLENMİYOR. Sonuç olarak, İK TurkNet'ten 100 Mbps fiber internet için 70 TL, 35 Mbps için 120 TL daha ucuza geliyor.

Not 1: Referansı, başvuru belgelerini WhatsApp üzerinden gönderirken Müşteri Hizmetlerine ayrıca vereceksiniz.

Not 2: Benim ya da başka bir arkadaşın referansını kullanmanız durumunda özelden bilgi verirseniz konunun takibi yapılabilir. Nitekim referans kullanımında İK önce faturayı tanımlıyor ardından WhatsApp'tan iletişime geçerek ve referans detayını onaylatarak ücretsiz kullanım hakkı kazanılıyor.

Not 3: Başvuru için İnternet Kutusu WhatsApp hattı: 0535 057 01 40

• Abonelik Başlangıç: Kasım 2022

Tarife: 35 Mbps - Eko Kutu

Referans No: 8576070403

Memnuniyet/Öneri/Şikayet: İlk geçtiğimde sorunsuzdu fakat sonradan sorunlar baş göstermeye başladı ve bu durum sinir bozuyordu. Çünkü kesilmeler haftada 3-4'e kadar çıkmıştı. Sonralardan ufak tefek sorunlar yine baş gösterdi (online oyunlarda yüksek ms) fakat daha sonra bunların hepsini düzelttiler. O zamanlar çıkmayı düşünsem belirli süredir sorun yaşamadım memnunum.

Not: Eğer referansımı kullanmayı düşünüyorsanız özelden bilgi verirseniz durumun takibini yapabiliriz. Çünkü müşteri hizmetlerine bilgi vermediğinizde fatura otomatik olarak yansıtılıyor. Bilgi verdikten sonra düzeltiyorlar ve siz de ben de 1 ay ücretsiz ay fırsatından yararlanıyoruz. Referansımla üye olan dostlar dilerse Spotify, Canva, Mubi, Twitch prime vb. platformalar için 1 aylık üyelik hediye edebilirim. Sormak istediğiniz soru varsa mesaj yoluyla sorabilirsiniz. (Ek olarak hesap verme olayı yasaksa eğer düzeltirim, bakındım fakat böyle bir kural görmedim.)

• Mega Kutu Tarifesi ( Fiber 100 Mbit )

Referans; 8576012288

Referansım ile geçişlerde 1 er ay hem siz hem referans sahibi ücretsiz kullanım hakkı kazanıyoruz… hayırlı olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Eylül 2022 de türk telekomun 16 mbit fiber! paketine 90 tl ödüyordum. sözleşme bitiyordu ve benden 24 mbit en düşük hız için 170 tl talep ettiler. derin bir arayış sonunda bu firmayla yolum kesişti. modem kiralamayla beraber mega kutu 100mbit paketini sözleşmesiz aylık 110 tl görünce deneyeyim dedim. Şubat ayı itibariyle 2. Kere zam geldi diğerleriyle karşılaştırıp kararı siz verin. Ancak hizmetleri güzel hiç ciddi bir kesinti yaşamadım.

evrakları gönderdiğim günün ertesinde daha kargoyu göndermeden internet hizmeti başladı. kullandığım şeyler tv üzerinden 4k çözünürlüğünde film, dizi, youtube izlemek ve internetten teknolojik makale okumak olmasına rağmen eskisine göre daha süratli olduğunu hissettim. `:bilgisayarım olmadığından oyun deneyimi yapamıyorum `

bu kısa süreçte sadece 1 kez sms olarak iyileştirme yapılacağını ve bunun sabah 5-6 saatleri arasında 15 dakika süreceğini belirttiler. tabii ki bunun bana bir zararı da olmadı. bu bilgilendirici özellikleri ve vaat ettiklerini yerine getirmesi benim hoşuma gitti.

ekimden bugüne kadar hiç kesinti yaşanmadı, 4k içerikleri kesintisiz akışta izleyebiliyorum.

Bazı sorunlar duyuyorsunuzdur ama onlar fiberde neredeyse hiç yok. Türk Telekom kaynaklı genel sorunlarıi harici sorun yaşamadım. Ayrıca wp den çok hızlı dönüyorlar soru ya da sorunlarınız olursa.

işsiz kalıp anne baba emeklisiyle geçindiğim şu günlerde referansların büyük faydasını görüyorum.

referans numaram:

8576095945

Referans numarası kullanımı sınırsızdır.

bugüne kadar hiç bir kuruma fatura ödemelerini aksatmadım. DonanımHaberde de 2006 yılı üyesiyim.

kuruma whatsapp üzerinden referans numaram ile 0535 057 0 140 numaradan başvuru yapabilirsiniz. bu sayede hem siz hem ben bir ay bedava hakkı kazanıyoruz.

hız değerleri;

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Abonelik Başlangıcı: Haziran 2022

Kullanılan tarife: Mega Vdsl 100 Mbps

Referans kodu: 8576021792

Memnuniyet Durumu: Geçişim hızlıca gerçekleşti çok memnunum şu anlık, kodumu kullanırsanız birlikte kazanırız, eczacılık fakültesi öğrencisiyim bu arada :) desteklerinizi beklerim. Kullanan abilerime teşekkür ederim :)

Not: Faturalarımı aksatmadan düzenli olarak ödemekteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abonelik Başlangıcı : 12.04.2022

Kullanılan Tarife : Mega Kutu Tarifesi (VDSL 100Mbit)

Memnuniyet Durumu : Fiyatı iyi, sorun yaşamadım, altyapının sonuna kadar veriyorlar.

Referans numarası : 8576065689

Referans numarası : 8 5 7 6 0 6 5 6 8 9

Her türlü sorunda yardımcı olmaya çalışırım, şimdiden teşekkürler

• Merhaba Arkadaşlar.

İnternet Kutusunun Mega Kutu 100Mbit abonesiyim. Türknet'in zam kararından sonra geçiş yaptım ve herhangi bir sorun sıkıntı yaşamadım.1 günde de geçiş işlemim tamamlandı.

Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya Whatsapp üzerinden 0535 057 0 140 numaradan başvuru yapabilirsiniz.

Not: İlk Ay Faturanızı Zamanında Ödediğinizde; Bir sonraki ay ücretsiz kullanacaksınız.

• Abonelik Başlangıcı : Temmuz 2022

Kullanılan Tarife : 100 Mbit

Memnuniyet Durumu : Oldukça memnunum. Herkese tavsiye ediyor ve memnuniyetle kullanıyorum. Turknet zammı sonrası geçiş yaptım ve iyi ki de yapmışım.

Referans numarası : 8576047740

Referansımla üye olduğunuzda 2 tarafta 1 ay ücretsiz internet kazanıyor, firmayı deneyimleyebilmeniz için oldukça güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya WhatsApp üzerinden 0535 057 0 140 numarası ile iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz. Bir diğer bilgi; 12 aylık ön ödemeli seçenekte mevcut ve gelecek zamlardan etkilenmemek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek 12 aylık peşin ödeme yapılabiliyor. Öğrenciyim ve siz büyüklerimden desteklerinizi bekliyorum. Referansımı kullananlara şimdiden çok teşekkür ederim [İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ] 

Hemen abone olmak için QR kodunu okutabilirsiniz [İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ] 

Tarife: Mega Kutu Fiber 100 Mbps (Speedtest, fast.com vs 100 Mbps üzeri sonuç alıyorum)

Memnuniyet/Öneri/Şikayet: Temmuz sonunda 1-2 hafta yine TurkNet zammından sonra yoğun kullanıcı geçişleri nedeniyle ciddi sorunlar olmuştu ama bir kaç ay öncesine kadar neredeyse sorunsuz kullandım. Son zamanlarda kesinti, yurtdışı çıkışlar ve pingler konusunda ara ara sıkıntılar var. Oyun oynayan arkadaşlardan bazıları da pinglerden uzun süredir şikayetçi. VDSL'deki arkadaşlarda da çeşitli sorunlar olduğunu görüyorum. Bu dönem TurkNet zammı nedeniyle gelecek yeni müşterilerle birlikte ekstra sorunlar da çıkabilir. O nedenle zamdan ötürü bir panikle geçiş yapıp sonra pişman olmayın derim. Durumun artı ve eksilerini iyi düşünerek karar verin. Nitekim geçiş yaptıktan sonra memnun kalmazsanız dahi 3 ay başka bir operatöre geçiş yapamıyorsunuz. Geçiş yapacak arkadaşların öncelikle forumdaki İnternet Kutusu ana konusuna bakmalarını ve mevcut sorunlardaki güncel durumu kontrol etmelerini tavsiye ederim.

Eğer TurkNet ve İnternet Kutusu arasında kaldıysanız ve özellikle fiber altyapınız varsa İK yeni zamlı ücretleriyle dahi öne çıkıyor. Bu arada İK sayfasındaki fiyatlarda fiber altyapıda iseniz faturanıza ekstra bir modem kullanım ücreti de EKLENMİYOR. Sonuç olarak, İK TurkNet'ten 100 Mbps fiber internet için 70 TL, 35 Mbps için 120 TL daha ucuza geliyor.

Not 1: Referansı, başvuru belgelerini WhatsApp üzerinden gönderirken Müşteri Hizmetlerine ayrıca vereceksiniz.

Not 2: Benim ya da başka bir arkadaşın referansını kullanmanız durumunda özelden bilgi verirseniz konunun takibi yapılabilir. Nitekim referans kullanımında İK önce faturayı tanımlıyor ardından WhatsApp'tan iletişime geçerek ve referans detayını onaylatarak ücretsiz kullanım hakkı kazanılıyor.

• Abonelik Başlangıcı : Haziran 2022

Memnuniyet Durumu : Uygun fiyat, sorunsuz hizmet.

Referans numarası : 8576099268

Tıp fakültesinde öğrenciyim siz de kodumu kullanarak bir öğrenciye destek olabilirsiniz ve SİZ de ben de bir ay ÜCRETSİZ kullanacağız bu sayede :)) Özelden yazabilirsiniz yardımcı olabilirim, hem de tıbbı açıdan da yardım edebilirim.
    Bu arada internetkutusundan çok memnunum turknetten iyi.
    89,90₺ ye 35 megabit, 99,90₺ ye 100 megabit internetle piyasanın en ucuzu internetkutusu.(Turknetten daha iyi net, turknetten geçtim)

• Merhabalar, Donanım Haber Üyeleri

Ben İnternet Kutusu Mega Kutu 100 MB kullanıyorum ve çok memnunum. Hizmetin içinde sınırsız, maksimum hızlı internet var. Taahhüt olmadığı için kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Tek Yapman Gereken Referans Numaram ile Aboneliğini Başlatman.

Arkadaşını Getir ile İnternet Kutusu Abonesi Olursananız 1 (Bir) Ay İnternetini Bedava Kullanacaksınız

Kendim 3 Aydır İnternet Kutusu Telekom Kullanıyorum. Herhangi Bir Sorun ve Problemim Olmadı. Faturam Otomatik Ödemededir.

Herhangi Bir Sorununuzda 7/24 Bana Tarafıma Mesajla Ulaşabilirsiniz. Elimden Geldiğince Size Yardımcı Olmaya Çalışırım.

Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya whatsapp üzerinden 0535 057 0 140 numaradan başvuru yapabilirsiniz.

Abonelik Başlangıcı : Ağustos 2022

Kullanılan Tarife : Mega Kutu 100 mbps En iyi hız değerlerim: DL: 101 mbps / UL:8.2 mbps / Ping: 32 ms]

Memnuniyet Durumu : Geçiş Yaptığım Diğer Sağlayıcıdan Farkı Yok. Genel Olarak Memnunum. Fiyat Performans Anlamında Gayet İyiler.

Referans Numarası : 8576019898

• Merhaba arkadaşlar,

TurkNet'ten geçiş yaptım. Arada fark yok.

Referans kodum: 8576066686

Öğrenciyim ve herhangi bir gelirim yok. Evdeki abonelikten kırpmaya çalışıyorum harçlık adına.

Birbirimize faydalı olabilir. Şimdiden sağ olun.

• Abonelik Başlangıcı : Temmuz 2022

Kullanılan Tarife : 100 Mbit

Memnuniyet Durumu : Oldukça memnunum. Herkese tavsiye ediyor ve memnuniyetle kullanıyorum. Turknet zammı sonrası geçiş yaptım ve iyi ki de yapmışım.

Referans numarası : 8576047740

Referansımla üye olduğunuzda 2 tarafta 1 ay ücretsiz internet kazanıyor, firmayı deneyimleyebilmeniz için oldukça güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya WhatsApp üzerinden 0535 057 0 140 numarası ile iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz. Bir diğer bilgi; 12 aylık ön ödemeli seçenekte mevcut ve gelecek zamlardan etkilenmemek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek 12 aylık peşin ödeme yapılabiliyor. Öğrenciyim ve siz büyüklerimden desteklerinizi bekliyorum. Referansımı kullananlara şimdiden çok teşekkür ederim [İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ] 

Hemen abone olmak için QR kodunu okutabilirsiniz [İNTERNET KUTUSU] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [SONA ERDİ] 

• Merhaba Arkadaşlar.

• Abonelik Başlangıcı: Haziran 2022

Kullanılan tarife: Mega Vdsl 100 Mbps

Referans kodu: 8576021792

Memnuniyet Durumu: Geçişim hızlıca gerçekleşti çok memnunum şu anlık, kodumu kullanırsanız birlikte kazanırız, eczacılık fakültesi öğrencisiyim bu arada :) desteklerinizi beklerim. Kullanan abilerime teşekkür ederim :)

Not: Faturalarımı aksatmadan düzenli olarak ödemekteyim.

• 9 AYDIR Mega Kutu 100Mbit abonesiyim. 1 günde geçiş işlemim tamamlandı. Wp üzerinden belgeleri gönderdim öyle aktif ettiler belgeleri sonraki gün kargoya verdim.

Not: Fiber kullanıcısıyım turknetten geçtim modemden id şifre bile değiştirmedim ve turknetin telekom adına verdiği modemi kullanmaya devam ediyorum.

REF Kodumu basvuruda iletirseniz 1 ay size ve bana bedava veriyor.

Referans kodum: 8576066842

Her türlü bilgi ve kodumu kullanan arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim.

0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya whatsapp üzerinden 0535 057 0 140 numaradan başvuru yapabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar.

Mega Kutu 100Mbit abonesiyim. 1 günde geçiş işlemi tamamlandı. Bir sorun sıkıntı yaşamadım.

Arkadaşını getirene arkadaşıyla gelene 1 aylık internet hizmeti hediye.

Yapmanız gereken ise çok kolay.

Abone numaram ile 0850 441 0 140 numaralı çağrı merkezinden veya whatsapp üzerinden 0535 057 0 140 numaradan başvuru yapabilirsiniz.

1 ay ücretsiz internet kullanımı kazanmak için referans kodumu kullanabilirsiniz.

Referans kodum: 8576082438

Referans kodum: 8 5 7 6 0 8 2 4 3 8

Referans kodumu kullanan arkadaş PM'den bilgi verebilirse çok mutlu olurum. Teşekkürler.

• Abonelik Başlangıcı : 12.04.2022

Memnuniyet Durumu : Fiyatı iyi, sorun yaşamadım, altyapının sonuna kadar veriyorlar.

Referans numarası : 8576065689

Referans numarası : 8 5 7 6 0 6 5 6 8 9

Her türlü sorunda yardımcı olmaya çalışırım, şimdiden teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.