Şimdi Ara

İnternet hattim bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi gunler arkadaslar 3 gundur internet hattim boyle mh aradim telekoma ariza acti yanitladilar bina ici tesisat sorun var dediler dun elektrikciyi cagirdim cat6 kablom var ondada sorun yok yani hatta cat 6 yin icindeki yedek hatti takti yine cozulmedi bu sorun kimde bilmiyorum mh bidaha aradim turktelekom genel mudurlugune kayit actilar bakacajlar pazartesi gunu suan modemi kapatsam 10 dk sonra dsl yerine oturuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Suandaki hat degerlerim

xDSL Training Status: Showtime
    Mode: G.lite
    Traffic Type: ATM Mode
    Link Uptime: 0 day: 23 hours: 17 minutes
    ============================================================================
    xDSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 0.275 Mbps 1.694 Mbps
    Actual Net Data Rate: 0.243 Mbps 1.662 Mbps
    Trellis Coding: OFF OFF
    SNR Margin: 6.0 dB 8.7 dB
    Actual Delay: 1 ms 1 ms
    Transmit Power: 11.3 dBm 16.3 dBm
    Receive Power: 4.7 dBm 4.7 dBm
    Actual INP: 0.0 symbols 0.0 symbols
    Total Attenuation: 0.0 dB 0.0 dB
    Attainable Net Data Rate: 0.354 Mbps 2.258 Mbps

İlgili kisiler bana yardimci olabilirmi

• Paketim bozulmadan once 10mbps tanimliydi birden bire boyle oldu nedenini bilmiyorum cat6 ariza yok dedi arada ek vardi cikardi suan eksiz kullaniyorum cat6 da sorun olsaydi hic gelmesdi bide bn elektrikci burdayken cat6 baglantisi dedim kes normal bina ici tesisati takti ondada bu degerleri verdi baktim bina icide boyle deger veriyor diye bnde dedim eskisi gibi tekrar ankastrede cat6 baglat dedim suan ne yapmam lazim

• +

• +

• +

• Hocam bence problem telekomla alakalı benzer bir sorun ben de yaşamıştım binamıza ait ankastre kutusu yok yanında 2 tane ankastre var portumu taşımışlardı düzelmişti. Bana da ilk başta iç tesisat arızası diyip ayak diretmişlerdi. Telekom ekipleri gelince ankastreden ölçüm yaparlar(yapmazlarsa siz rica edin yapmalarını) o zaman belli olur sorunun kimden kaynaklandığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaizerd4555 -- 11 Temmuz 2021; 16:8:25 >
  • vaizerd4555 V kullanıcısına yanıt

Gelse bile ben burda olmayabilirim ancak arasalar soylerim olcum yapin diye dediginiz gibi ankastrede yanlis takmis olabilirler ama hizim cok dusuk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.