Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieve -- 11 Nisan 2024; 22:57:25 >

• torrent falan kullanıyormusunuz? yani ağa fazla yükleniyor musunuz ? .. ethernetten bağlıyken torrent tam hız download yaparken bi süre sonra bağlantı gidiyordu bende. (modem kalitesinede bağlı bi sorun olabilir diye düşünüyorum , süperonline a geçtikten sonra modem de değişti artık bi sorun yaşamıyorum)
  • xpugur kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nieve -- 11 Nisan 2024; 22:57:18 >
  • bu sorunla bi torrente aşırı yüklendiğimde karşılaştıydım ... bizde de modem e wireless la bağlanıyorum diğer pc lerde kablo veya wireless la (3 pc var evde) benim net giderse onlarında gidiyordu modemle alakalıydı yani hatta elektiriğini kesip tekrar açmak gerekiyordu. Sizin sorun ilginç 2 sayfa açmanın ne gibi etkisi olabilir anlamadım :S kabloile bağlanıp denediniz mi? sorun olmuyorsa wireless kartınız yetersizdir. (usb wireless cihazlari deneyebilirsiniz ... yada ilk önce wireless ayarlarını default a getirip sorun çözülüyormu diye deneyebilirsiniz)
  • Güç seçeneklerinde hangi planı kullanıyorsanız Plan Ayarlarını Değiştir tıklayın. Gelişmiş Güç Ayarları tıklayın. Kablosuz Bağdaştırıcı Ayarları ve İnternet Explorer altındaki alanları En yüksek Performans yapın. Bilgisayarı baştan başlatın.

Virüs taraması yapın.

Ağ kartınızın sürücülerini güncelleyin. Modem yazılımını bir daha kurun gerekiyorsa.

Aklıma başka bir şey gelmedi sorun modemden olmadığına göre. Donanımsal da olabilir tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.