Şimdi Ara

İnternet gidip geliyor.yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 ışık yanıyor adsl'de sonra 1 e iniyor her 2 dk da bir gidip geliyor.ttnet'i aradım santrale bağlanıyoruz dediler.şuan internet geldi fakat bu tekrarlarmı?

• bunu onlarla gorusceksınız ben uydunet kullanıyorum bu aralar cok gıdıyor alısıcan 2 3 saatten bısey olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede oluyodu eger hız artırımı filan yaptıysan belki hat kaldırmıyodur yada modemde arıza vardır belki gerçekte bi arıza vardır düzelmişlerse sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: richforce34

Arkadaşlar 3 ışık yanıyor adsl'de sonra 1 e iniyor her 2 dk da bir gidip geliyor.ttnet'i aradım santrale bağlanıyoruz dediler.şuan internet geldi fakat bu tekrarlarmı?

Bir sana olursa konuya yazarsınız
  • quote:

Arkadaşlar 3 ışık yanıyor adsl'de sonra 1 e iniyor her 2 dk da bir gidip geliyor.ttnet'i aradım santrale bağlanıyoruz dediler.şuan internet geldi fakat bu tekrarlarmı?

TTNET kullanıyorsanız modem ışıkları diskoya döner kopa yana kopa yana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde yeğenimin kullandığı 1 aylık airties modemde senin bahsettiğin sorun oldu...Aynı modemi başka pc de denedim sorun düzelmedi...Windows 7 de ağ paylaşım merkezinde modem markasını görebilirmusun ışık gidip gelme sırasında sürekli bağlantı kurmayamı çalışıyor...Bende bu sorunlar vardı telekoma gidip görüşme yaptım cihazınız bozuk dedim kontrol etti teknik görevlide bozuk olduğunu onayladı kayıt açtı yerine yedeğini aldım cihaz servise gitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallhunter

Geçenlerde yeğenimin kullandığı 1 aylık airties modemde senin bahsettiğin sorun oldu...Aynı modemi başka pc de denedim sorun düzelmedi...Windows 7 de ağ paylaşım merkezinde modem markasını görebilirmusun ışık gidip gelme sırasında sürekli bağlantı kurmayamı çalışıyor...Bende bu sorunlar vardı telekoma gidip görüşme yaptım cihazınız bozuk dedim kontrol etti teknik görevlide bozuk olduğunu onayladı kayıt açtı yerine yedeğini aldım cihaz servise gitti...

evet bağlantı kurmaya çalışıyor.şuan kullanabiliyorum fakat pc'yi kapatıp açınca yine aynı sorun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smallhunter

Geçenlerde yeğenimin kullandığı 1 aylık airties modemde senin bahsettiğin sorun oldu...Aynı modemi başka pc de denedim sorun düzelmedi...Windows 7 de ağ paylaşım merkezinde modem markasını görebilirmusun ışık gidip gelme sırasında sürekli bağlantı kurmayamı çalışıyor...Bende bu sorunlar vardı telekoma gidip görüşme yaptım cihazınız bozuk dedim kontrol etti teknik görevlide bozuk olduğunu onayladı kayıt açtı yerine yedeğini aldım cihaz servise gitti...

evet bağlantı kurmaya çalışıyor.şuan kullanabiliyorum fakat pc'yi kapatıp açınca yine aynı sorun.

Lan driver kaldırıp tekrar kurun. Şimdi çalışıp kapanıp açılınca bağlanmıyorsa driverde sorun vardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.