Şimdi Ara

Internet Explorer = Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akşam üstü hadi NBA Live 2003 yükleyeyim dedim ve BÜYÜK BİR HATA yaptım.. Ve o ana kadar takır takır nette istediğim yere girebiliyorken oyunun içindeki IE 6'yı yükledikten sonra hiçbir türlü doğru düzgün çalışamadı IE.. Daha sonra windows yükledim üstüne belki düzelir diye, 5-6 kere IE 5-IE 6 kurdum yine de

"403 Forbidden
    You were denied access because:
    Access denied by access control list. "

mesajından kurtulamadım... Şu anda da Netscape ile burdayım zor da olsa.. Acaba neden böyle bir hata mesajı veriyor IE ?? Yorumlarınızı bekliyorum... BENİ IE'SİZ BIRAKMAYIN[akum]

• eğer kurduğun ie6 da geri alma seçeneği varsa kurulumu eski haline döndür!
    eğer yoksa başın dertte demektir :)
    ie microsoft windowsun kalbidir. kırıldımı kolay kolay düzelmez.
    çıkar yolun yoksa bence formatla makineyi quick format at tabii
  • ie6 hakkn rahmetine kavuşmuş dostum artık yapabileceğin tekşey windowsu silip yerine tekrar windows yüklemek,onun sebebi üzerine yüklediğin için ayarları ve dil değiştiği için tanımlayamıyor ve istediğin sayfayı açamıyor geçmiş olsun
  • ie6 hakkn rahmetine kavuşmuş dostum artık yapabileceğin tekşey windowsu silip yerine tekrar windows yüklemek,onun sebebi üzerine yüklediğin için ayarları ve dil değiştiği için tanımlayamıyor ve istediğin sayfayı açamıyor geçmiş olsun
  • soldiers +1
  • bide bunu dene bakalım değişiklik olacakmıhttp://v4.windowsupdate.microsoft.com/tr/default.asp
    Ayrıca internete diul up lamı çıkıyorsun yoksa lan lamı yazarsanii olur onların ayarlarınada bakmanı öneririm.
  • ek bilgi olarak ben son 1 senedir Opera diye bir program kullanıyorum Mozilla tabanlı bir web browserı Ie ye göre çok deişik alışmak zaman alıyor ama hızı ile vaz geçilmez bir sürü özelliği var... sorunun fazla bir çözüm yolu yok bağlantı ayarlarını kontrol etmekle başlıyıp(özellikle proxy ayarları) olmazsa çalıştığını bildiğin(!) bir ie setup ı bulup kurucaksın en sonra sistemi baştan aşa yeniden kurmak var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.