Şimdi Ara

ınternet download manager YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ınternet download manager YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    arkadaşlar bu programı kurdum. facebooktaki linklerin üstlerine gelince yuklemek için soruyor ve öyle aççıyor ama mesela youtube da bir video yuklemek istediğim zaman nereden yukleyeceğim. önceden sağ köşede download yazısı çıkarken şimdi çıkmıyor??

|
    |
    Cursed is the ground because of you; through painful toil you will eat of it all the days of your life. It will produce thorns and thistles for you, and you will eat the plants of the field. By the sweat of your brow you will eat your food until you return to the ground.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    arkadaşlar yardım lütfen az vaktim var ve yuklemem gerek şeyler vardı.
    |
    |
    Cursed is the ground because of you; through painful toil you will eat of it all the days of your life. It will produce thorns and thistles for you, and you will eat the plants of the field. By the sweat of your brow you will eat your food until you return to the ground.
  • Çavuş
    75 Mesaj
    İnternet download manager/indirilenler/seçenekler kısmından hangi internet tarayıcısını kullanıyorsan onun işaretli olduğuna emin ol...
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: stazy

İnternet download manager - Options - File Types da bir suru uzantı vardır oradaki tum video uzantılarını sil artık bir problemin yok.

bunları silersem nasıl çıkacak ki anlamadım. lütfen anlatırmısınız. bir yardıma ihtiyacım oldu, şaka yapmayın lütfen.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.