Şimdi Ara

Internet Download Manager ömür boyu lisans %35 indirim kuponu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
5
Favori
13.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım Haber üyelerinden gelen özel mesajlara istinaden Ömür Boyu IDM lisanslarındaki %35 indirim kampanyası 28.06.2017 Çarşamba gününe kadar yeniden aktive edilmiştir.

Kupon Kodu: donanimhaber.com
    Kupon Kullanımı: İndirim kuponunuzu kullanabilmek için önceliklewww.internetdownloadmanager.com.tr sitesinden yeni üyelik oluşturup daha sonra ömür boyu IDM ürününü sepete ekle yapınız, sağ üst köşedeki sepetim bağlantısına tıklayarak sepetime git seçeneğine tıklayınız, açılan ekranda Kupon Kodunu Kullan bölümünden indirim kuponunuzu hemen aktive edebilirsiniz.
    Ödeme Seçenekleri: Garanti Bankası Havale / EFT veya Kredi Kartı

Saygılarımızla,

• tüm web sitenizi https protokolüne geçirdiğinizde almayı düşünürüm.
  • 15 tl olsa peynir ekmek gibi satar da. Çok pahalı. 90tl indirimde kurtarmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen HTTPS adına hiçbir şey yok sitede. Kişisel bilgilerin, kart bilgilerinin girildiği bir yerde HTTPS eksikliği kabul edilemez.
  • yemişim böyle ömür boyu lisansı

Güncelleştirme desteği: 3 yıl süresince tüm güncelleştirmeleri ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

3 yıl sonra yeniden almaya bir şekilde güncellemelerle itecekler zaten orjinal alalım diye gelmiştim ama umduğumu bulamadım
  • Hükümran kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kredi kartı ödeme işlemleri PAYU aracılığıyla yapılmaktadır, kart bilgilerinizi PAYU'nun güvenilir SSL korumalı sayfalarından yapmaktasınız.

İlginize teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outformer10

yemişim böyle ömür boyu lisansı

Güncelleştirme desteği: 3 yıl süresince tüm güncelleştirmeleri ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

3 yıl sonra yeniden almaya bir şekilde güncellemelerle itecekler zaten orjinal alalım diye gelmiştim ama umduğumu bulamadım

Merhaba,

Üretici firma gelecekte çıkartabileceği ekstra özellikli versiyonlar için 3 yıldan sonra ek ücret talep etme hakkının her zaman saklı olduğunu bildirmektedir ancak yaklaşık 15 seneden fazla süredir tüm güncelleştirmeler ömür boyu kullanıcılar için tamamen ücretsiz sağlanmıştır. Gelecekte böyle bir talep olsa bile, ekstra özellikli versiyona geçiş yapmak istemeyen kullanıcılar programın mevcut halini yine ömür boyu kullanabileceklerdir.

• 26.07.2017 Çarşamba günü gecesine kadar indirim kampanyası %40 olarak güncellenmiştir. Kampanya detayları şu şekildedir;

Internet Download Manager yetkili satıcısından ömür boyu lisanslar için Donanım Haber kullanıcılarına %40 indirim kuponu,

Kupon Kullanımı: İndirim kuponunuzu kullanabilmek için öncelikle Internet Download Manager sitesinden yeni üyelik oluşturup daha sonra ömür boyu IDM ürününü sepete ekle yapınız, sağ üst köşedeki sepetim bağlantısına tıklayarak sepetime git seçeneğine tıklayınız, açılan ekranda Kupon Kodunu Kullan bölümünden indirim kuponunuzu hemen aktive edebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: 26.07.2017 (saat 23:59'a kadar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacivertbilgisayar -- 25 Temmuz 2017; 16:29:4 >

• 53 TLye geldi teşekkürler.
  • 2 yıl kadar önce o zamanki dizüstüme almıştım. Şimdi masaüstüne döndüm kullanıyordum. Bunu da tablet için aldım. Kürek filan istemiyorum kullandığım cihazda kafa rahat güncelleme de alıyor ne güzel.
  • hiç aklımda yokkene aldım ya la, hayırlı olsun.
  • Geçen kurdum, chrome ile youtube üzerinden mp3 indiremedim. Öyle bi seçenek çıkmadı nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

şu internette en çok bulunabilecek cracklı prog. lisanslarını şurda 90 ₺ tl satmaya çalışanları azimlerimden dolayı tebrik ediyorum..

Google dan 2-3 dk içinde bunu herkes bulabilir..

Vatandaş Windows u bile korsan kullanıyor, neden millet buna para versin ki..!

İnsanları korsan yazılım kullanmaya değil de ücretsiz, alternatif yazılım kullanmaya teşvik etseniz keşke!

Alternatif olarak EagleGET uygulaması gayet başarılı ve ücretsiz.

Hocam dediğiniz programı kurdum fakat idm gibi videonun tepesinde indirme butonu çıkmıyor var mıdır öyle bir eklenti tarayıcıya da kurdum eklentisini ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

quote:

quote:

şu internette en çok bulunabilecek cracklı prog. lisanslarını şurda 90 ₺ tl satmaya çalışanları azimlerimden dolayı tebrik ediyorum..

İnsanları korsan yazılım kullanmaya değil de ücretsiz, alternatif yazılım kullanmaya teşvik etseniz keşke!

Hocam dediğiniz programı kurdum fakat idm gibi videonun tepesinde indirme butonu çıkmıyor var mıdır öyle bir eklenti tarayıcıya da kurdum eklentisini ama.

Hocam indirmeleriniz genelde Youtube sitesinden ise Free Download Manager kullanabilirsiniz. Youtube linkini programa yapıştırınca istediğiniz çözünürlükte indirme yapıyor. Üstelik normal indirmelerinizi ve torrent indirmelerini de yapabiliyor.

• fiyat yüksek hele ki dh ortamına göre çok yüksek. dh ölücü tim asla bu fiyata alıp kendine laf getirtemez şöyle 10-15 lira olsa da kapış kapış gitse
  • 20 25 tl olsa bende alırım pc de herşey orjinal. Sırf idm lisansım yok diye kullanmıyorum. Korsan yazılımada karşıyım. Yapın 20 25 tl almazsam nağmertim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

quote:

quote:

Hocam indirmeleriniz genelde Youtube sitesinden ise Free Download Manager kullanabilirsiniz. Youtube linkini programa yapıştırınca istediğiniz çözünürlükte indirme yapıyor. Üstelik normal indirmelerinizi ve torrent indirmelerini de yapabiliyor.

Saolun hocam

• Herkese merhaba tekrar,

Web sitemize SSL kurulumu yapılmış olup Donanımhaber kullanıcılarına özel IDM ömür boyu lisanslarındaki %40 indirim kampanyamız 11.10.2017 Çarşamba günü akşamına kadar devam edecektir.

Kupon Kullanımı: İndirim kuponunuzu kullanabilmek için öncelikle Internet Download Manager sitesinden yeni üyelik oluşturup daha sonra ömür boyu IDM ürününü sepete ekle yapınız, sağ üst köşedeki sepetim bağlantısına tıklayarak sepetime git seçeneğine tıklayınız, açılan ekranda Kupon Kodunu Kullan bölümünden indirim kuponunuzu hemen aktive edebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: 11.10.2017 (saat 23:59'a kadar)

• 53 tl mi oluyor? 20 felan olsaydı belki alırdım
  • evet güncel kura göre şuanda 53.66 TL olmaktadır.

İlginize teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.