Şimdi Ara

İnternet bağlatma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
57
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni taşındım alt yapı sorgulması yapınca herhangi bir iss için altyapı ve port yok yazıyordu fakat binada alt yapı var eski kullandığım interneti taşımak isteyincede boş port yok deniyordu bir iki hafta bekledim fakat düzelmeyince türk telekom müdürlüğüne gittim. Santralden kontrol ettiler ve 16 mbps alabileceğimi söylediler bende almak istedim ve taahütlü bir şekilde aldım. 2 gün sonra kurulum için geldiler evde sinyalde bir sıkıntı yoktu fakat kutuyla alakalı bir sıkıntı olduğu için tam olarak sebebini anlamadım gelen yetkili benim çözebileceğim bir sorun değil başka biri belki çözebilir dedi ve merkeze ilettiğini söyledi kurulum gerçekleşmedi. Tekrar türk telekom müdürlüğüne gittim kontrol ettiler ve kendi aralarında istişare ettiler oradan 1 kablo çıkar gibi bir şeyler söylediler ve ekip için sıraya aldıklarını söylediler 10 15 gün içinde seni arar ekipler dediler 15 günü geçiyor nerdeyse ve arayan soran yok. Tekrar gitmeli miyim? Magnet talebinde bulunursam verirler mi? Portsuz internetleri araştırdım kurulum için 2 3 bin civarı ücret istediler çatıya anten takılıyormuş aylık ödemeleride 300 civarı birde mesela aldım diyelim portsuz internet sonra tt ekipleri kurulumu gerçekleştirmek için gelirlerse tt reddetme şansım olacak mı yoksa 2'sini ödemek zorunda kalacağım. Öneriniz nedir matematik öğretmeniyim ve online ders anlatan biriyim o yüzden internete ihtiyacım fazlasıyla var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.