Şimdi Ara

İNTERNET BAĞLANTISINI YÖNLENDİREN PROG KURTULMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar internet bağlantımı normalde 145 den (dial-up) yapıyorum faturada ki arananan merkez numaraları arasında 00675..... li bir no var ve bilgisayarı yurtdışına yönlendirmiş herhalde bilgisayara giren bir programdan kaynaklanıyor bu programı nasıl temizleyebilirim tavsiye edebşileceginiz bi program var mı ? Teşekkürler.....

• dialer temizleyen proğramları dene. antidialer diye aratabilirsin
  • ie ayaralrından bağlantılarda hiçbir zaman bağlantı numarası çevirmeyi de seçmiş olmalısın.
  • Ad-ware programlarında n kullan

www.download.com

da ad-ware stopper arattır . yükle ve tarama yap..

tel çevicileri bular ve siler
  • Eğer dialer yerleştiyse formatlaman gerek başka türlü gitmez .Ama sen önce bir ad-aware ,spybootsearchdestroy ile tarat bulduklarını sil olmazsa format gerek
  • olurmu canım sadece formatla kaybolur demek. yaw diye antidialer programı kullan, hemen hemen tüm dialeri bulup bir çogunuda silebiliyor(dili almanca ama yinede anlaşılır bir program)
  • En temizi telefonunu uluslararası aramalara kapattır
  • http://www.inndir.com/program.php?id=346

Burdan Ad-Aware programını indir güncellemelerini yap ve sorunun hallolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

olurmu canım sadece formatla kaybolur demek. yaw diye antidialer programı kullan, hemen hemen tüm dialeri bulup bir çogunuda silebiliyor(dili almanca ama yinede anlaşılır bir program)

arkadaş tam üstüne bastı yaw bazılarını değil bence hepsini siliyor bence en iyisi en mükemmeli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozmenramazan

Eğer dialer yerleştiyse formatlaman gerek başka türlü gitmez .Ama sen önce bir ad-aware ,spybootsearchdestroy ile tarat bulduklarını sil olmazsa format gerek

spybootsearchdestroy tavsiye ederim bu program süper chip dergisi geçen ay bunu cdlerinde vermişti ve dergide 2-3 ayırmışlar bu programı
  • arkadaşlar kusura bakmayın malum yılbaşı kafam biraz iyi afferdersiniz kelime harf falan atlıyorum yazarken

2-3 safya demek istemiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.