Şimdi Ara

İnternet aşırı yavaş bazı siteler hiç girmiyor !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • istanbul bağcılar artık sürünmüyor tamamen durdu
  • buraya mesaj yazabildiğinize göre niye sitem ediyorsunuz.bu bile fazla müstahak hepimizede tt olduğu sürece...
  • Ben dns yazdım düzeldi yoksa düzeleceği yoktu
  • Arkadaşlar ben bu ay 8 mbps'ye kadar sınırsıza geçmiştim. Eylül'ün 1. günüyle birlikte genelde dış kaynaklı sitelere bağlanamadığımı gördüm. Ttnet'i aradım iki kez. Adamlara derdimi anlattım. Adamlar bağlantımda herhangi bir sorun olmadığını iddia ettiler. Bayağı tartıştık. Kesinlikle hata kabul etmiyorlar. En sonunda da hangi akla hizmet ettiklerini bilmediğim bu herifler benim hızımı tekrar 1 mbps'ye düşürdü. Kafayı sıyırtacam.
  • Yahu bende downloadda sorun yok. 400-420 gidip geliyor. Fakat bazen sayfalara girince 1dk internet gidiyor. Işık sönmüyor fakat internet bildiğin gidiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMD

buraya mesaj yazabildiğinize göre niye sitem ediyorsunuz.bu bile fazla müstahak hepimizede tt olduğu sürece...

Zaten türk serverlarda değil yabancı kaynaklı olanlarda , bugun yine sorun var bağlantılarda...

Çalışan DNS adresi bilen varsa yazarsa sevinirim...

İyi bayramlar bu arada...
  • TTnet ile alakası yok Youtube girmek için DNS girdiğimiz için yavaşlıyor DNS'leri hızlı dns'lerle değiştirin veya kapatın kesinlikle düzeliyor.
  • otomatik dns deyim ve sorun hala devam ediyor
  • 1 mbit sınırsız kullanıyorum download:900kbps upload:180kbps herşey yolunda nazar değmesin

yer ankara/sincan
  • kaç yıldır 1 mbit kullanıyorum upload : 100 kbps geçdiğini görmedim baya şanslısın
  • bende istanbuldayım ve bağlantım sık sık kopuyor 2haftadır özellikle! tabi internette bırakın sörfü, kağnı hızıyla bile ilerleyemiyoruz:)
  • 30 liraya nasıl hız ama
     İnternet aşırı yavaş bazı siteler hiç girmiyor !!!

ibre 9un altına düşmüyor
    10mbit 5GB uydunet ankara/ayrancı tavsiye ederim.
  • DNS otomatiğe alınca nerdeyse bütün siteler yasaklı...sansürlü,Dns manuel de de bir çok yabancı site girilemiyor.rezalet..
  • Uydunet 10mbit limitsiz'in fiyatı nedir acaba?
    quote:

Orijinalden alıntı: qw12

30 liraya nasıl hız ama
     İnternet aşırı yavaş bazı siteler hiç girmiyor !!!

ibre 9un altına düşmüyor
    10mbit 5GB uydunet ankara/ayrancı tavsiye ederim.

• 2-3 gündür nedir bu internet hızı?Sorun benden mi kaynaklanıyor anlamadım..TTnet in sınırsız 8 mbit internetini kullanıyorum 2-3 gün öncesine kadar internet download manager ile 800 kb nin altına inmeyen hız şu an 14-60 kb lerde sürünüyor..çok komik bi durum..100 kb bile değil..Resmen para karşılığı hizmeti veremiyorlar.Bu ne rezilliktir..2-3 gündür sörf bile yapamıyoruz internette..rapid üyeliğim var süresi dolacak yakında bu internet düzelmezse.. Yer:İZMİT
  • aynı sorun var cok yavaş internet
  • evet yavaşlık var hatta modem ışığı sürekli yandığı halde internette kopmalar oluyor mesela download sıfırlanıp tekrar indirmeye başlıyor. bende telekom arızayı aradım arıyacağıma pişman oldum internet hakkında hiç bir bilgisi olmayanları oturtmuşlar adamı delirtmekten başka bir işe yaramıyor. adama soruyorum download ederken neden bu kopmalar oluyor şifrenizi kontrol edin ded ya var mı böyle birşey durdum sana bir şey sorcam şifrem yanlışken downloadı bırak internetim açılırmı acaba diye sordum cevap veremedi. ismini ver şikayette buluncam senin hakkında dedim sadece adını verdi soyadını vermeden kapattı telefonu
  • yurtdışı çıkışlarında problem var yine kablo fln kopmuştur büyük ihtimalle ...
  • "Türkiyenin Telekominikasyon Devi" ayakta alkışlıyorum..
  • Benim ki nette fena değil ama download 40-50 yavas.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.