Şimdi Ara

Inter Maçı Kombine/Passolig

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Inter maçı için passolig geçmiyor. Kombinesi passolige yüklü olan arkadaşım bana kartı verdi fakat bende passolig yok. Bu maça girebilir miyim bilgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• passolig geçiyor diye biliyorum. ayrıca maça arkadaşın adına girmiş olursun. normalde passolig kartı olmadan almazlar ama hazırlık maçı diye belki göz yumabilirler.
  • passoligim yok bilet aldım. passolig olmadan da izleyebilirsiniz. passoligi olanlarda girebiliyor diye biliyorum.
  • Güney alttan(121) 2 kombine var yanyana, İnter maçı için passoligden transfer edebilirim sembolik bir ücret karşılığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

passolig geçiyor diye biliyorum. ayrıca maça arkadaşın adına girmiş olursun. normalde passolig kartı olmadan almazlar ama hazırlık maçı diye belki göz yumabilirler.

Resmi sitede passoligi olmayan taraftarlar kimlik nosu karşılığında normal biletle girebilir diyor. Bu da passoligin geçerli olmadığı anlamına gelir hocam. Yani passoligi varolan tabii giriyor ama olmayan da giriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasuedxzbl

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

passolig geçiyor diye biliyorum. ayrıca maça arkadaşın adına girmiş olursun. normalde passolig kartı olmadan almazlar ama hazırlık maçı diye belki göz yumabilirler.

Resmi sitede passoligi olmayan taraftarlar kimlik nosu karşılığında normal biletle girebilir diyor. Bu da passoligin geçerli olmadığı anlamına gelir hocam. Yani passoligi varolan tabii giriyor ama olmayan da giriyor.

Sezon icinde ziraat maclarinda oldugu gibi sistem var yani. Lig maclarinda her zaman passolig ziraat maclarinda + kagit bilet satisi var. Ama passolig her zaman gecerli. Kagit bilet de gecerli hala. Artik Biletinizi alin gelin pegasustayiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.