Şimdi Ara

intelden fiyat indirimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • intel bu sene iyi starateji izlemiş gibi AMD yi koşeye sıkıstırmak istiyor ama zaten bu indirim amd için degil bence stok bitirmek icin zatn uretimleri duracak bu işlemcilerin AMd dende bir atak bekliyorum ve şunu eklemden gecmicem iyiki varsın amd sen olmasan İntel tekel olurdu 6300 leri ruyamızda gorurduk...
  • amd iyiki var diosunuzda 60-70$ cpu satan amd artık yok beyler kendinizide kandırmayın dün ucuz dediğimiz amd bugün artık son kullanıcıya 1000 üzeri fx serisi diye işlemciler sattı amd nin fiyat sımarıklığı hayli uzun zamandır var sadece intelde performans bayrağı yoktu
  • Bence intelde aynı işi yapıyor türkiye'ye 1250$ dan X6800 getirdi onceleri EE9xx serileri geldi 1000+$;hemde son kullanıcıya bence AMD yine ucuz 100 dolara 3500+ satılıyor sagdece bununla bitmiyor mobolarda ucuz en önemlisi (benim icin )SLI amd mobolarda intele nedense vermedi
  • e6300 lerde fiyat yakın zamanda daha aşağı inmeyecek heralde! bu inidirim tablosunda da olmadığına göre.
  • p4 651 bile 84$'a inecek
    ama bunlar tekli alımlar değildir herhalde, yanlış mıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 20 Eylül 2006; 4:39:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: unixx

AMD FANATIKLERİ FX 60 A 1000 DOLAR YATIRIP AMD YI KURTARIR KORKMAYIN

Kurtarır Kurtarır....
  • AMD nin suyu filan kaynamıyor.
    geçtiğimiz 4 senenin hız şampiyonu oldu AMD. ama satış rakamları intelin çok gerisinde kaldı. bu sene liderliği intele bıraktı.
    ancaaak, AMD şu an tarihinde olmadığı kadar çok satıyor.

ben epeyce eski amd kullanıcısıyım. bundan 5 sene önce amd yi bilen bile yoktu türkiye de. bu gün deli gibi satıyor.

HP, DELL , IBM gibi firmalar hep intel işlemci kullanırlardı. bu gün bu dev firmaların AMD işlemcili pc leri var piyasada. ülkemizde bir tek casper inat ediyor. onlar da kendileri bilir.(conroe6400 işlemci, ama ekran kartı 6600gt, öyle abuk subuk bir firma). exper bile amd li sistemler satıyor artık.
    eskiden parası olan pentium olmayan celeron alırdı. bu gün celeronun yüzüne bakan yok.

artık bu fener-galatasaray rekabeti gibi işlemci kıyaslamayı bırakın derim. AMD için işler iyi gidiyor. önümüzdeki 1-2 sene içinde intelden liderliği geri almaları pek mümkün değil. ama firma için işler yine de yolunda.

intel için her şey çiçekli bahçe mi?

değil tabii ki!

*ati radeon artık AMD nin.
    crossfire yi unutacak intel.
    *nvidia sli lisansını vermiyor intele. söylenenlerin aksine amd ye hep yakın durmuştur nvidia.
    intel bir oyun firmasının mühendislerini işe almış. kendi ekran kartını hazırlamaya girişmiş diyorlar. ben kolay gelsin onlara diyorum.

eskiden , çok değil, 2-3 sene önce amd için platform sıkıntısı çekerdik. bu gün çok şükür öyle bir sıkıntı yok.

intel platformlar özellikle devlet dairelerinde çok satıldı.
    arkadaşlar devlet dairelerinde uyuz celeron (celeron d bile değil) işlemcili -abartmıyorum)yüzbinlerce pc var. intel ihya oldu. hala da satıyorlar. ofislerde intelin büyük üstünlüğü vardı. ama artık yavaş yavaş amd li pc ler ofislerde yerini almaya başladı. 60 dolara semrom alıp bir de onboard ekran kartlı anakart alıp kullanıyorlar. en azından ülkemizde amd için işler iyi gidiyor diyebilirim.

ama şu var, intelden liderliği geri almak en azından 2 sene hiç mümkün değil. intel conroe ile aştı çünkü. asvalt ağladı yani.

• hocam şu resimde pentium D deki No VT ne oluyo. bide niyeki Pentium D ler 4lerden daha düşük fiyatlı
  • Resimde E4300 yanlış yazılmış herhalde yoksa varmı öyle bir modelide ?
  • Kimsenin suyu kaynamaz merak etmeyin, geçen yılı bir hatırlayın bir venice tufanı vardı, forumu bir aratın en kaliteli kodları paylaşmak için kodların derlendiği topicler vardı, intel AR-GE si yaptığı çalışmanın semeresini almış şimdi meyvesini topluyor, intel le amd yan yana duran iki ağaç gibi ikiside aynı anda aynı tatta aynı fiyatta ürün veremiyor, biri meyvesini verirken diğeri çiçek açıyor, AMD nin yeni serisi K8 miydi neydi hatırlayamadım mazur görün, çıktığında muhtemelen o serinin furyası esecek sonra intel cevap verecek ve böylece devam edecek. Asıl olan ihtiyaçlara cevap verecek bilgisayarı oluşturmaksa en iyiside bu, ve eminim en fantik AMD ci veya intel ci bile dierinin yok olmasını istemez, sebebi yukarıdaki fiyatlarda işte. bu rekabet bize yarıyor.
  • walla p4 631 69 dolara hemen kaparım ya da pentium d 915

• quote:

Orjinalden alıntı: buffalo

AMD nin suyu filan kaynamıyor.
    geçtiğimiz 4 senenin hız şampiyonu oldu AMD. ama satış rakamları intelin çok gerisinde kaldı. bu sene liderliği intele bıraktı.
    ancaaak, AMD şu an tarihinde olmadığı kadar çok satıyor.

ben epeyce eski amd kullanıcısıyım. bundan 5 sene önce amd yi bilen bile yoktu türkiye de. bu gün deli gibi satıyor.

HP, DELL , IBM gibi firmalar hep intel işlemci kullanırlardı. bu gün bu dev firmaların AMD işlemcili pc leri var piyasada. ülkemizde bir tek casper inat ediyor. onlar da kendileri bilir.(conroe6400 işlemci, ama ekran kartı 6600gt, öyle abuk subuk bir firma). exper bile amd li sistemler satıyor artık.
    eskiden parası olan pentium olmayan celeron alırdı. bu gün celeronun yüzüne bakan yok.

artık bu fener-galatasaray rekabeti gibi işlemci kıyaslamayı bırakın derim. AMD için işler iyi gidiyor. önümüzdeki 1-2 sene içinde intelden liderliği geri almaları pek mümkün değil. ama firma için işler yine de yolunda.

intel için her şey çiçekli bahçe mi?

değil tabii ki!

*ati radeon artık AMD nin.
    crossfire yi unutacak intel.
    *nvidia sli lisansını vermiyor intele. söylenenlerin aksine amd ye hep yakın durmuştur nvidia.
    intel bir oyun firmasının mühendislerini işe almış. kendi ekran kartını hazırlamaya girişmiş diyorlar. ben kolay gelsin onlara diyorum.

eskiden , çok değil, 2-3 sene önce amd için platform sıkıntısı çekerdik. bu gün çok şükür öyle bir sıkıntı yok.

intel platformlar özellikle devlet dairelerinde çok satıldı.
    arkadaşlar devlet dairelerinde uyuz celeron (celeron d bile değil) işlemcili -abartmıyorum)yüzbinlerce pc var. intel ihya oldu. hala da satıyorlar. ofislerde intelin büyük üstünlüğü vardı. ama artık yavaş yavaş amd li pc ler ofislerde yerini almaya başladı. 60 dolara semrom alıp bir de onboard ekran kartlı anakart alıp kullanıyorlar. en azından ülkemizde amd için işler iyi gidiyor diyebilirim.

ama şu var, intelden liderliği geri almak en azından 2 sene hiç mümkün değil. intel conroe ile aştı çünkü. asvalt ağladı yani.

+1 Dogru söze ne denir.

• quote:

Orjinalden alıntı: raist1907

hocam şu resimde pentium D deki No VT ne oluyo. bide niyeki Pentium D ler 4lerden daha düşük fiyatlı

sanallaştırma teknolojisi desteği yok bu modelde. çift işletim sistemi kullanımında kolaylık sağlayan bi teknoloji bildiğim kadarıyla !
  • usaklar ben bu fiyat indirim resimini goremiyom yenileyin daha yada yeniğ bi topic acın lutfeeennn kac lira olus yassanısa
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.