Şimdi Ara

İntel yeni güvenlik açığı FORESHADOW (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

uydurma troll-bot AMD güvenlik işini daha ciddiye alıyor... önceki açıklardada kanıtlandı...
    Adam ironi yapmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

uydurma troll-bot AMD güvenlik işini daha ciddiye alıyor... önceki açıklardada kanıtlandı...
    Bu arada,Intel fanboyu dediğin adam forumun en azılı AMD fanboylarından

Friendly Fire açık kalmış konsolu aç mp_friendlyfire 0 yaz düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 17 Ağustos 2018; 21:22:7 >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    tabi tabi... intel botlarının ağzına laf vermiş ironi dionuz yuh... palavra...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Sen o lafı nightsniffera gömmedin mi?

adam AMD düşmanından ne farklı davranmış ki?
  • quote:

adam AMD düşmanından ne farklı davranmış ki?
    İntel fanboyuna bak ki meltdown ve spectre konusunda Intel'i yerden yere gömmüş

https://forum.donanimhaber.com/intel-cpu-larda-21-i-bulan-performans-kaybi-15-mart-2018-yeni-meltdown-yamalari-kaybi-arttiriyor--130734679

Şaka gibi,bir AMD fanboyunu başka bir AMD fanboyunun Intel fanboyu olmadığına ikna etmeye çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 17 Ağustos 2018; 21:40:30 >

intele sen kızmadın sanki... troll troll yazıp duruyor...
  • Intel iyice sıvadı hani yeni seride hiçbir şey olmayacaktı? Kemik intel müşterileri inteli yine ayakta tutuyor

Bu arada xeon culara da üzüldüm. Kısa yoldan karda yapamadılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Biz ironiye aşina bir nesil istiyoruz tabi...

Bir de resmi açıklama yapalım: Bu açıklar kabul edilemez. Kabul eden arkadaş bakkaldan aldığı kırık yumurtalar için "Nasıl olsa eninde sonunda yemek için kıracağım" deyip bakkala teşekkür etmeye giden bir insan gibidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

İntel işini bilir çöp amd işlemcilere 1 kuruş para harcamam senelerdir kullanıyorum hiç bişey olmadı.

Çok iyi biliyor işini gerçekten her gün farklı bir açık çıkıyor . Şunu farkettimde aktroller hangi konuda olursa olsun her daim güçlünün yanında. işlemcide intel,ekran kartında nvidia, telefonda ipho.. bir dakika boykot onu ediyordunuz değilmi Sizi amerikan malı intel ve nvidayı parçalayarak milli direnişe davet ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 18 Ağustos 2018; 21:28:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İşlemciyi artık makarna süzmekte kullanıyorum. Bu haliyle epey kullanışlı oldu.

• berk768 kullanıcısına yanıt
    Hocam fanboyluk gözünüzü kör etmiş bari hangi konuya mesaj attığınıza baksaydınız.

Ben i5 6402p mi alırken ryzenler çıkmış olsaydı düşünmeden ryzen alırdım. Derdi bitmiyor ki bunların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 20 Ağustos 2018; 11:11:44 >
  • Reborned kullanıcısına yanıt
    Amd İntel rekabeti 2007 yılında bitti.Şuan Amd toparlanma aşamasında 2006 yılında her 10 işlemci'den 5'i amd 5'i intel oluyordu şuan 8 intel 2 amd İntel'in ezici üstünlüğü halen korunuyor.Pazar halen İntel Hakimiyetinde oyunlar intele göre optimize ediliyor Amd'nin daha çok çalışması lazım.

Pazar Payı İntel %79.30 Amd %20.70 dediğim gibi ryzen işlemcilerin çıkışı çok bişey farkettirmedi.Raporlar ortada araştırıp sonuçları bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 20 Ağustos 2018; 12:46:11 >
    Bu arkadaş gibi intel fanboyları buna rağmen almazsa olacak şey bu ;) Gereksiz fazla para vermeye meraklılar ben başka bir şey demiyorum.
    Bende intel kullanıyorum. i5 6402p 1070 sistemim var, alt sistemimde g4560.

Ben o i5'i alırken ryzenin ismi vardı sadece. Alt sistemde de uygun bir anakart bulduğumdan o işlemciye yöneldim. Ama ryzenler çıktıktan sonra ben gidip i5 8400 vb ürün alır mıyım? Hayır.

O gerzek lafını da sana yedirirdim de üşendiğime şükret. Çevremde ryzen önerdiğim 1 insan bile mutsuz değil. Ben kendi i5imle bottleneck yaşıyorum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 20 Ağustos 2018; 14:13:11 >
  • Belki gerçek değildir biraz bekleyelim.

Bundan önce meltdown dan sonra bir açık daha vardı sanırım...
  • "Şu AMD'cileri atın artık!"
    "Hepsi bunların başının altından çıkıyor." - birşey deniyorum...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.