Şimdi Ara

İNTEL XEON E5450 ve MSI GTX 1050-1050 ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar donanım arşivinin 800 tlye 2. el pc toplama rehberini mutlaka görmüşsünüzdür(https://youtu.be/fHD6fNEZ-eU) bu sistem ekran kartı haricinde hepsi elimde var sizce msi gtx 1050 2 gb mi alsam veya msi gtx 1050 ti 4 gb tek fanlı model mi alsam ilerde elimde ki ekran kartı ile yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum.Sizce intel xeon e5450 bulunan şuan ki sistemimde msi gtx 1050 ti 4 gb tek fanlı model ile çok darboğaz yaşar mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregs190530 -- 14 Mayıs 2017; 0:50:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• E5450 sisteme uygun ekran kartı gtx750ti yada hd7850dir

İşlemciyi OC yaparsan rx460 alınabilir.

Özellikle işlemci sömüren oyunlarda ve multiplayer oyunlarda işlemci yetersiz kalır baştan sölim.

• You tubeden testlere bakıyorum o kadar sıkıntı olmuyor gibi

• Bi yakınım 750 ti almıştı e5450 3.3 ghz de bariz darboğaz yapıyor.Birçok oyunda bizzat test etmiştim.gpu kullanımı %60-70 üstüne çıkmıyordu.1050 ti için durum daha kötü olur bana kalırsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E5450 yi 4 ghz de r9 290 ile kullaniyodum islemciye yuklenmiyen oyunlarda tam %99 gpu kullanimi oluyodu mesela dirt3 grid2 gibi zaten surekli 2k cozunurlukte kullaniyodum cok ta problem olmuyodu. Gta5 ultra ayarlarda 2560x1600 cozunurlukte msaa kapali 33 45 fps arasi alabiliyodum. Overclok yapip 4 ghz lere cekip 2k cozunurlukte kullanicaksaniz Bence rx 480 kadar takilabilir. Tabiiki bazi oyunlarda gpu tam kullanilamaz.

• You tubeden testlere bakıyorum o kadar sıkıntı olmuyor gibi
  • Kortar kullanıcısına yanıt
    Overclock bir yerden bakarak mı yapmıştın?Bana hangi ayarların gerektiğini anlatır mısın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.