Şimdi Ara

intel pentium g4560 msi h110m pro vd ekrana görüntü gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • msi h110m pro-vd anakart vatan intel pentium g4560 işlemci hepsiburada GSKILL 8GB (1x8GB) Aegis DDR4 2133Mhz CL15 1.2V Tek Modül Ram vatan.

bu üç parçayı satın aldım.çalıştırdım.işlemcinin fanı ve ekran kartının fanları dönüyordu.anakartın üstündeki ram ledi yanıp söndü birkez.

ekrana hiçbir görüntü gelmedi.diğer çalıştırışlarım da da aynı şey oldu.üç parçayıda servislerine yolladım.öğrenmek istediğim ram uyumsuzmu

yoksa parçalardan birinde bir sorunmu var.bu arada parçalar servislerinde bir haber gelmedi.

bu arada vatan bilgisayar üsküdardaki (tecrubeli...)arkadaş çok yardımcı oldu.birkaçkez sormama rağmen sistemin hiçbir parçasını test etmedi.

• Hocam h110 a bios update yapıldımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapılmadı. görüntü gelmeden nasıl yapılacağını bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim
  • Hocam vatana gidiceksiniz kaby lake için bios update i söylemeyi unutmuşum yeni aldıysanız yapıcaklardır vatan pc ile fatura ve anakartla giidceksiniz

• üsküdar daki şubesinde ilgilenmiyorlar.subedeki adam test için bile , ben sorumluluk alamam demişti.vatanın hangi şubesine gitmeliyim.
  • Hocam ben İstanbul'da yaşamadıgım için net bilgi veremem ama vatan yapmıyorsa pc cilere gidin sorun bios update yapıyormusunız diye bi fiyat filan al yada istanbulda yaşıyan arkadaşlar seni hangi varan pc ye yönlendirilicek onları söylerler

• SAdece anakarto ve ya sadece bir-iki bileşen aldıysanız Vatan'dan yapmazlar. Yapmak istemezler. Sanırım diğer firmalar da bu şekilde garanti verip yapmazlar diye düşünüyorum. Ama toplu şekilde alım yapıyorsanız mecbur yapacaklar. Çünkü zaten sistemi orada kurun dediğinizde kurmak zorundalar ve test edip vermeleri gerekir isteğiniz doğrultusunda. Siz arkadaşın dediği gibi bir tanıdıktan falan Skylake işlemci falan bulun BIOS update atın. Bulamıyorsanız da tanıdık bir teknilk servis ve ya bilgisayar ürünleri ile ilgilenen bir yer bulun sorun kendisine yapar mı, yapar ise ne kadar yapar. Ona göre yaptırırsınız. Ve ya forumdan oturduğunuz yerde birileri var ise yardım isteyin. Belki geri dönüş yapan olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi arkadaşım var uzun zamandır aramıyorum.elinde g4400 var.iş görürmü.bide iş görüyosa bile parçaların servisten gelmesini beklemem gerek.
  • G4400 ü takıp update yapıcaksınız ama kimseden bişi istemeyin derim cart curt der boşver 3 kırış ver yaptır git sor pc cilere yapıyorlarsa 10 dk lık iş

• quote:

Orijinalden alıntı: FURKAN x6

bi arkadaşım var uzun zamandır aramıyorum.elinde g4400 var.iş görürmü.bide iş görüyosa bile parçaların servisten gelmesini beklemem gerek.

Hocam problem şu

Sizin işlemciniz kaby lake

Anakartınızın biousunu güncellemelisiniz.eski sürüm bios skylakeye destek veriyor. Güncellerseniz sorun düzelecektir.

İnternetten küçük bi araştırmayla bulabilirsiniz nasıl update edeceğinizi.

G4400 skylake. Sizin işlemci kaby lake.

G4400 falan almayın ama.

Dediğim gibi bios update edin.

Konuda da zaten anlatırlar nasıl update edileceğini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadıköyde bi sormak lazım
  • Yine de arkadaşının kartını ödünç alıp bios update yapabilir.

Sanki az agresif miyiz?

• bios update şart, keşke araştırıp alsaydınız, bios güncelleyip gönderen siteler var.
  • düşündümde arkadaşımdan almaktansa vatandan alırım son çare olarak
  • Hocam pc ciler bi dene yaparlarsa uyguna yaptırt çık ama orada yapmam derse istanbul içi g4400 bak isini gördükten sonra aldogon fiyata satılıga koy yapacak bişi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

Yine de arkadaşının kartını ödünç alıp bios update yapabilir.

Sanki az agresif miyiz?

Yok hocam :)

Arkadaşında g4400 alacak diye düşündüm biraz ondan agresifimsi yazmışım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende i3 6100 ile görüntü alamıyorum. bi tane 4 gb crucial tamle almıştım test ederken verdi. rami sattım. Corsair xpg vs şimdi hangi rami taksam görüntü alamiyorum. hata ışıkları da yanmıyor anlamadim gitti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.