Şimdi Ara

Intel'in yakında piyasaya süreceği ürün ve teknolojileri konuştuk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Reddemon35
    Kendisini iyi tanırız eğitimlerimizi vermiş ve ICC lerde de teknik bilgilendir me yapmış bir arkadaşımızdır. Teknik bilgisini kıyaslamanızı da tavsiye etmem zira konuşmayı sevmese de bilgisi hepimizi katlar

ICC denilince havalı geliyor ama açılımı Intel Channel Conference. Buradaki amaç "iş ortaklarımız" havalı ismini taktıkları bayilere, "Bakın bizim teknolojimiz rakipleri döver o yüzden aşırı pahalıdır ama siz kaktırın müşterilere" mesajı vermektir.

ICC'ye gittiğinize göre sanırım iş ortağısınız. İşinizde başarılar diler, sert kayalara çarpmamanızı dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KatanaHero

Bence diksiyondan önce bi sakal traşına ihtiyacı var :)

• eeee sabır eeee sabır eeee sanki zorla izliyorum eeee

• quote:

Orijinalden alıntı: S@N@Ne!!!

quote:

Orijinalden alıntı: Reddemon35
    Kendisini iyi tanırız eğitimlerimizi vermiş ve ICC lerde de teknik bilgilendir me yapmış bir arkadaşımızdır. Teknik bilgisini kıyaslamanızı da tavsiye etmem zira konuşmayı sevmese de bilgisi hepimizi katlar

ICC denilince havalı geliyor ama açılımı Intel Channel Conference. Buradaki amaç "iş ortaklarımız" havalı ismini taktıkları bayilere, "Bakın bizim teknolojimiz rakipleri döver o yüzden aşırı pahalıdır ama siz kaktırın müşterilere" mesajı vermektir.

ICC'ye gittiğinize göre sanırım iş ortağısınız. İşinizde başarılar diler, sert kayalara çarpmamanızı dilerim.

ee sonuç ICC nin ne olduğunu bildiğin için yazdım zaten eğitimleri de conrad otelde aldık. Sunucular ve sunucu teknolojileri üzerine zaten kanaldaysanız bir şekilde bayi sıfatındasınız. Ama konunu Basedilen arkadaşla ne ilgisi var onu anlamadım şimdi . Doğrudan şahsına atıfta bulunuyorsunuz ve şahsi görüşünüzün şahısla alakası olmaması gibi bir durum da söz konusudur. Eğer intel ürünlerinin o paraları hak etmediğini ve parasının karşılığını vermediğini düşünüyorsanız kullanmayınız. Kimse kimseye zorla intel ürünü satmıyor. Biz bayiler olarak pazarda hangi ürünün ne geridönüşüm yaptığını angisinin ne kadar sorun çıkarttığını gayet iyi biliyor ve müşterilerimizi ona göre yönlendiriyoruz. Sonuçta sattığımız aynı serideki her ürünün aynı performansı vermesini ve sorun çıkartmamasını beklemek bizim en doğal hakkımız. Kader kısmet gibi işlemci ve cipset satılmaz. İyi çalışmalar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reddemon35 -- 25 Eylül 2012; 11:09:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber.wise

Ben grafik işlem kabiliyetinin o kadar olacağını sanmıyorum. Ayrıca, o adam neydi öyle? Sürekli e a ı u o i
    insan böyle mi konuşur? Konuyu dinleyemedim. Kelime başı ı e a ı ne o öyle?

Biraz insan konuşmasını akcı hale getirebilmek adına, ne bulursa okumalı.

Videonun %15'i aı i o ö ile geçti.

Neyse, yeni işlemciler nasıl olacak bekleyek görek. Bence Erdi orada tek olsaydı daha tat verirdi ve doyurucu bilgi alırdım .Kafamda a ı i o ö doldu.

Şimdilik daha iyi GPU olmayacak gibi duruyor zaten. Medfield platformunda SGX540 ile devam edecekler. Clover Trail için SGX544MP2 ile devam edecekler. Büyük düzgün bi performans kazancı 2014'e kadar gelmeyecek büyük ihtimalle. Valleyview platformu 2014'lerde çıkması bekleniyor, onda Ivy Bridge de olan Gen7 Intel HD Graphics olacak. Şimdiki HD2500 kadar bi performans demek bu.

Daha 6 ay önce bu Valleyview'ın 2013'ün başlarnda çıkacağı gbi aşırı abartılı haberimsi şeyler vardı. İşin gerçeği çok çok daha sonra olacak. Anca o zman büyük bi sıçrama olur. Zaten Valleyview ile kaç defa yazdım, Atom ilk defa farklı bi çekirdek yapısına büyünecek, OoO engine gibi bi yapıya geçilecek. Zaten anca o zamana Cortex A15 temelli çözümler yaygın olmaya başlar.

• 1:15'te görünen oyun ne? Skyrim mi?

• e e eeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    bu ne ya ?

• Öncelikle video için teşekkürler. Intel'in güç tüketimi ve yeni Gpu'sunun grafik performansı gayet iyi seviyelere yükseleceği görülüyor. Kablosuz internetin işlemciye dahil edilmesi gayet iyi bir çözüm olmuş. Zaten epeydir dedikodusu geçiyordu..

Başta yorumlara gözüm takılmıştı ee ee ee diye. Anladım ki haklılar..

• mikrofon kablosuz.... hayırlı olsun..:)

• Fikir ve teknolojik gelismeler cok. Onu anladik evet.
    Biraz daha ceplerini dusunmeseler.

• Röportaj veren arkadaş bir facia kimse kusura bakmasın videoyu 3. dk dan sonra kapattım!

Bi o kadar da hevesli açtım videoyu yenilikler neler var görelim diye ama arkadaş sanırım kimsenin işi gücü yok sanıyor. Heyecanlı da görünmüyor. Adam daha sahip olduğu teknolojilerden ve orda nelerin sunulduğundan habersiz!!!!

5 saat düşünüp hatırlıyor!

• Bu adam IIIII dan baska bir kelime bilmiyor gibi hissettiriyor... bende kapattim videoyo sonra farkettim ki herkes kapatmis ...

• Nedense bu adamlara bir sempatim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh kaç gün öncesinin küfürü burada duruyor..
  • intel eeeeeee
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.