Şimdi Ara

Intel i7 4790 + Asrock H81M-DGS Anakart + MSI 750TI 2GB + 2x8gb ddr3 Hi-level Ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #Diğer AMD / Intel #Intel Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Intel i7 4790 + Asrock H81M-DGS Anakart + MSI 750TI 2GB + 2x8gb ddr3 Hi-level Ram

Zamanında Forumun yardımıyla topladığım sistemi satıyorum o zaman açtığım konunun linki

https://forum.donanimhaber.com/dusuk-guc-tuketimli-sistem-toplandi-gtx750-ti-li--89357087

sadece işlemciyi forumdan bir arkadaştan ikinci el olarak aldım diğer parçaların ilk sahibiyim. Ramlerden bir tanesi yeni alınmıştır 1 senelik olabilir tam hatırlamıyorum.

i7 4790 için 750TL istiyorum. stok fan değilde başka bir fan var üzerinde klipslerden birinin bir tırnağı kırık bilgi olması açısından yazıyorum herhangi bir problem oluşturumuyor ama.

Asrock H81M-DGS Anakart için 300TL istiyorum. Bildiğim herhangi bir sorunu yok.

Ramler için tekine 250TL istiyorum. 2'si 500TL

MSI 750 TI 2GB ekran kartı içinde 750TL istiyorum.

İşlemci, anakart, ram komple alınmak istenirse 1400TL'ye verebilirim.

Ürünlerin kutularına detaylı bakamadım şuan gördüğüm kadarıyla ekran kartının kutusu duruyor. Diğer parçaların kutularınıda biraz ararsam bulurum sorun olağanı düşünmüyorum. Yüz yüze yada önce havale sonra kargo şeklinde satış yapabilirim. Kargo ücretini alıcı öder. Paketleme konusunda tedbirliyimdir. Sonuçta para kolay kazanılmıyor, hak geçmesin. İyi ve sağlıklı günler dilerim, alacak olan arkadaşlara hayırlı olmasını temenni ederim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam sadece anakart fiyat sonmudur
  • Hocam sadece anakart fiyat sonmudur
  • evet düşündüğüm son fiyat budur

• işlemci , anakart ve 1x8gb ram @Martesak isimli kullanıcıya pazartesiye kadar ayrılmıştır.

Satışı devam eden ürünler 1 x 8gb hi-level ram ddr3 1600mhz ram ve MSI 750TI ekran kartıdır bunlar ile alakalı ilgili konu başlıklarında ayrı konular açılacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.