Şimdi Ara

Intel i5 3470 halen yeterlimidir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babamın freelance iş yaptığı bir yerden i5 3470 8gb ddr3 2400 mhz olan bir kasa geldi, bende şu anda bilgisayar yok. Buna bir gtx 1050ti koysam darboğaz olur mu ? 1 sene kullanmayı düşünüyorum.

• Sıkıntı olmaz
  • amd athlon 64x2 2005 bana yeterli ise i5 de yeterli olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Saolun
  • Hiçbir sorun olmaz.
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Peki hocam rx 470 nasıl bir tercih olur
  • Hide and Seek kullanıcısına yanıt
    O'da olur.Sıkıntı yok.İşlemcin güçlü.Psu'ya dikkat et.
    Aynen hocam. Arkadaş cevap vermiş zaten. Sorun olmaz.
  • 470 ve 1060 3gb çogu zaman sıkıntı olmaz fakat daha yukarı cıkmayın.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Hocam 350W psu var ama belki yükseltebilirim. 1050 ti yeterli olur mu bu psu için
    Verimliliği yüksekse 1050Tİ'YE ucu ucuna yeter.470'e hiç yetmez.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Hocam eski kasadan kalma 600W psu var ama destekler mi bu yeni anakartı bilemiyorum, eski kasada lga 775 soket işlemci vardı. Şimdi kullandığım anakart lga 1155, ama psu eski yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord405

amd athlon 64x2 2005 bana yeterli ise i5 de yeterli olacaktır.

gerçekten bu işlemciyi mi kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

amd athlon 64x2 2005 bana yeterli ise i5 de yeterli olacaktır.

gerçekten bu işlemciyi mi kullanıyorsunuz?

Neden böyle dedinizki eski bilgisayarımda var 4200+ üstüne windows 10 kurulup youtubeda 720p video oynatılabiliyor. Sistem oyun için değilse kullanılır yani.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımızin dediği doğru, pc m de hiç kasma olmuyor.En ufak bir kasma bile yok.Yeni oyunlar olmasada gta sa cod 4 ve strateji oyunlarini rahatça oynayabiliyorum.

• işlemci tek başına çok anlam ifade etmeyebilir videolarda. Ekran kartınız nedir?
    Aslında bir noktada haklısınız, tüketim çılgınlığına o kadar kaptırmışız ki kendimizi, telefonumuzdan tabletimize kadar herşeyimizin en güncel en yeni ve en hızlı olması gerekliliğine inanıyoruz.
  • Taş gibi işlemci güzel bir ekran kartiyla bir süre daha götürecektir. İ5 4570 + GTX950 oyun konusunda bana 3-4 yil yetecektir. Daha fazla grafik icin periyodik olarak islemci ekran karti degistirmek gerekecektir. Birakin paraniz cebinizde kalsin. Forumda G3258 ile harikalar yaratan arkadaslar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

işlemci tek başına çok anlam ifade etmeyebilir videolarda. Ekran kartınız nedir?
    Aslında bir noktada haklısınız, tüketim çılgınlığına o kadar kaptırmışız ki kendimizi, telefonumuzdan tabletimize kadar herşeyimizin en güncel en yeni ve en hızlı olması gerekliliğine inanıyoruz.

Eski bir anakarttan onboard çalışıyor
  • quote:

Arkadaşımızin dediği doğru, pc m de hiç kasma olmuyor.En ufak bir kasma bile yok.Yeni oyunlar olmasada gta sa cod 4 ve strateji oyunlarini rahatça oynayabiliyorum.

Hocam benim 2006 model laptopumda amd turion çift çekirdek işlemci var internette gezerken bile kasıyor neden ki?
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Her sey işlemcide bitmiyor.Ram ve hard disk te onemli

Ve tabikide pc sıcaklıgı.Benim bir fan var 3200 rpm Testere sesi çıkıyor kasadan ama hic ısınmıyor 40c yi hic gecmedi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.