Şimdi Ara

Intel i serisi işlemciler hakkında bir soru..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Maximum_Carnage (2 mesaj) mstfkrt (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Intel i serisi işlemciler hakkında bir soru..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu soru geçen laptoplara baktığımdan beri var aklımda. Bir laptopta atıyorum i5 2.26 ghz işlemci varken diğerinde i7 1.6 ghz var. Bu durumda hangi işlemci daha iyi olur, i5'in 2.26'sı mı daha iyidir, daha performanslıdır yoksa i7'nin 1.6 Ghz'si mi? İşlemcinin modeli [i5 veya i7 olması] mı daha önemli, yoksa Ghz'si mi?

En son PC aldığım 2008'den beri konudan uzak kaldım, ben hala Core 2 Quad'da kaldım doğrusu. Bu i serisi Intel işlemciler hakkında pek bir bilgim yok, o yüzden soruyorum. Tek bildiğim i3, i5 ve i7'nin kullanıcı kitlesi olarak daha çok kimlere hitap ettiği.

Uzun zamandır merak ettiğim bir konu, konu açmadan önce internette bir araştırayım dedim ama net bir bilgi bulamadım. Bulduğum bilgilerde de işlemcilerin hangi kullanıcılara hitap ettiğiydi.

Sorumu cevaplayacak biri olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 10 Ağustos 2010; 23:27:53 >

|
    |

• Çavuş
    71 Mesaj
    Daha önce yapmış olduğum bir çalışma. Tercihlerimi bunlara göre yapıyorum. Linki veriyorum. İnşallah yardımcı olabilirim.
    LİNK--->>> http://forum.donanimhaber.com/m_41491448/tm.htm
    |
    |
  • Yarbay
    4436 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tamamdır, işime yaradı. Teşekkür ederim.
    |
    |
  • Çavuş
    71 Mesaj
    İşine yaramasına sevindim. Test sonuçlarına güvenebilirsin. Hayırlı ramazanlar.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.