Şimdi Ara

Intel Core i5 4690K [kutu+döküman+sıfır fan= 500₺ ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
3
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    2014 ün sonlarında Inventus tan hala kullanmakta olduğum sistemim için almıştım , upgrade ettiğim için satıyorum.

-Orijinal kutusu ve kutu içerisindeki belgeler ile birlikte hiç kullanmamış olduğum stok fanı durmakta , hepsi paket halinde alıcı kişiye gönderilecektir.
    -Genelde en yüksek 4,3-4,4 Ghz civarı overclock ile kullanılmıştır , uygun voltaj ve soğutma ile 4,6-4,7 Ghz hızlarda stabil çalışmakta deneme maksatlı çıkmıştım.

Ürünün fiyatı 500₺ dir ve pazarlık yoktur(499₺ olmaz ,olmayacak).

Sorularınız,merak ettikleriniz ve iletişim bilgisi v.b için özel mesaj kanalını kullanabilirsiniz.

Ürün sağlamca paketlenmiş şekilde bekliyor , alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

Birkaç görsel ;

Sistemde Portal-2 oyunu çalışır vaziyette + Chrome da youtube videosu açıkken , 400-450 Rpm fan devrinde(CM Hyper 212 Evo) 4300 Mhz hızda sıcaklık değeri 39/42-C arası değişmekte , çok daha sıcaklarda mesela bir AC-Odyssey oynuyorken MSI Afterburner da 4300 Mhz sabit Oc hızında 800/900 Rpm Cpu Fan devrinde ortalama 65C de seyretmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 26 Temmuz 2020; 15:57:21 >

• Fakat hala konuda özellikle belirtmeme rağmen "450 yaparsan bide get ilanı açarsan alırım" yazanlar çıkıyor çıldırıyorum ya

Ters bir şey yazınca da bozuluyorlar ama bu adamlar bırak 500₺ yi , 100₺ desem korkarım "ya 80₺ yapalım şunu be" diyebilecek kalibrede tipler , ben pazarlığa karşı değilim ancak bu kadarı da mezarcılık be kardeşim... öldürmüşüz bitirmişiz bir de üstüne pazarlık teklif etme demişiz daha ne istiyorsun...

Mesaj için teşekkürler bu arada hocam.
  • Fiyat çok iyi, hayırlı satışlar
  • Fakat hala konuda özellikle belirtmeme rağmen "450 yaparsan bide get ilanı açarsan alırım" yazanlar çıkıyor çıldırıyorum ya

Ters bir şey yazınca da bozuluyorlar ama bu adamlar bırak 500₺ yi , 100₺ desem korkarım "ya 80₺ yapalım şunu be" diyebilecek kalibrede tipler , ben pazarlığa karşı değilim ancak bu kadarı da mezarcılık be kardeşim... öldürmüşüz bitirmişiz bir de üstüne pazarlık teklif etme demişiz daha ne istiyorsun...

Mesaj için teşekkürler bu arada hocam.
  • Provisioner kullanıcısına yanıt
    500'e satmak istiyorsan 550'e koyacaksın.
    Bazı tipler pazarlık yapmadan içleri rahat etmiyor.
  • EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt
    Sahibinden ve bu site üzerinden 2. el piyasasına göre en düşük fiyatı istememe rağmen bana gelip "son oluru nedir" "son fiyat ne" gibi şeyler soruyorlar. Bunlar ya gerçekten bilgisiz, ya da sağlam ölücü tipler. Ortalama en düşük 950 TL olan diğer müdahil ürünler, ben vermişim 700, yine de gelip böyle yazıyorlar. Ve genelde hiç merhaba selam vermeden bu şekilde giriyorlar olaya. Çok zor değil bunu anlamak. 2. el piyasasına göre ortalama fiyat vermişsem o zaman gelirsin bunu sorarsın fln, ama herkesten en düşük fiyatı veren birisine gelip "son oluru nedir" demek nasıl bir şeydir? Yaz yani 2. el site arama motoruna, filtre yap en düşük fiyatlara, anla yani ztn en uygun fiyatın olduğunu...

Bu arada konuda ki işlemci'nin fiyatı gayet ideal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lautreamont -- 11 Eylül 2020; 2:54:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.