Şimdi Ara

intel core 2 duo'ya ekran kartı seçimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Maximum HD 7730'u tam sürebilir , diğer kartlarla da oynarsınız ama tam performanslarını almazsınız
  • The_North_Face kullanıcısına yanıt
    Max hd 7770.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mutlaka islemciye o.c yapin cok ciddi faydasi oluyor darbogazi engellemek icin.
  • Benim kendi makinem olsa yaparım ama ekran kartını arkadaşa alıyoruz ve açıkçası o OC işlerini bilmez bende pek uğraşmak istemiyorum büyük ihtimal 7770 alacağız bakalım sonuçları görürüz.
    Hocam hd 7770 kararında gibi ama ilerde sistemi değiştircem diosan 1 sene sonra falan mesela 7850 alabilirsin fakat hd 7770 ile bile işlemciye oc yapmassan sıkıntı olma ihtimali var fakat hd7850 de darboğazı hissedersin gibi geliyor.
  • 7730

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

Hocam hd 7770 kararında gibi ama ilerde sistemi değiştircem diosan 1 sene sonra falan mesela 7850 alabilirsin fakat hd 7770 ile bile işlemciye oc yapmassan sıkıntı olma ihtimali var fakat hd7850 de darboğazı hissedersin gibi geliyor.

Yenilerse sistemi komple yeniler artık beni ilgilendirmez o ben var olan işlemciye maks olarak alabileceğimizin 7770 olduğunu düşünüyordum onu doğrulamak amacı ile bu konuyu açtım.
    Hocam hd 7790 hd 7850 takanda gördümde biras çılgınlık gibi gelioAlsın hd 7770 keyfine baksın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.