Şimdi Ara

Int-Priest Build

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan int-priest kasmaktayım. Amaç belli int-priest olup grubumuza buff/heal sağlamak ve bu arada yatmamak.

Defansı çok yüksek bir int-priest buildi arıyorum . hp-str-int kısmı falan şeklinde full buildi yardımcı olabilecek olan var mı :D

• Dostum ne giyeceksen onun str si inti gerisi hp vereceksin.butceni ve nerde oynayacağını belirtmemissin anca bu kadar yorum yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe sorun degil, xigenonda oynuyoruz zaten :D Mage gruptuk hep beraber iyi gidiyordu ama priest çıkınca priest boşluğuna girdim. Krowaz set düşünüyorum reb+1 falandır heralde emin degilim 'iyi' denmesi için set ne olur bu yeter mi.

Onun dışında işte silah falan lazım kalkan lazım bunlar hep önemli bilgiler tabii ama benim için hepsinden önce resistence ve defans gelıyor önemli olan bu. Bir aralar forumda biri vardı 2k defanslı adamının ssini atmıştı mesela öyle bir build lazım :D parası önemli degil gb çekilip yapılır gerekirse ucunda 2k defans varsa :D
  • 9 chitin set yada 7 kro set al 8 kro set daha fazla int istiyor pek taraftarı değilim pauldron istediği kadar str int gerisini hp bas HP 100'ü geçtikten sonra zaten her hp bonus başına cüzzi bir miktar defans gelmektedir.

kimlerle kapıştığınızı pek bilmiyorum açıkçası

mage bolsa karşıda ce yada lillime , meele çoksa sse , db li solo atan asaslar çoksa lillime

belt olarak glass beltten şaşma

Neck olarak in +0 / +2 extradan ep +3 yada wp +3 olsada iyi olur mageler için

hammer olarak lobo yada holy animor derim lobo holy den daha çok can verir ama holy de oyundaki saf defans veren tek silahtır. +7 lerini alsanda yeter lycaon hammer da güzelde karşıda mage varsa al dediğim gibi çok pahalı item parana yazık ben kendim basmıstım priestime lycoan dan düşürüp

kalkan olarak ss +7 ve +7 gab(adamant) yada +8 gabs blessing

ayakta durabilecek bir priest söyledim sana umarım işine yarar.

olympia'daki priestlerde uç nokta itemler var +9 gabs adamant +10 chitin set gibi ondan alımı kolay itemler söyledim

• Adamanttan şaşma bence cok mage yoksa.oyle bir yerde patlıyor ki Adamant party düşecekken kurtarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.