Şimdi Ara

INSTALLER BOZULDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sabah ınstaller a girdım problem yoktu sımdı gıremıyorum ınternete baglıyken veya baglı degılken denedım tam gırıyo atıyo ana menuye donuyo acaba porblem bendemı yoksa genel bır sorunmu kafayı yemek uzereyım

• Bilinen boyle bir sorun yok, buyuk ihtimalle sorun size ait.
    Tekrar Restore yapabilirsiniz.
  • ayni sorun bende de var. Installer update yaptiktan sonra bozuldu installer i tikladigimda ana ekrana donuyor benim
    versiyon 1.0.2
  • installer la ilgili bi başlık açılmışken birşey sorucam installer ı donate liyip satın aldığımızda ne işimize yarıyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaR0NiaC

installer la ilgili bi başlık açılmışken birşey sorucam installer ı donate liyip satın aldığımızda ne işimize yarıyor ?

Yardım için o,maddi destekte bulunmak isteyenler için...
  • neye maddi destek ? apple amı
  • Installer update yapınca bozuldu, restore işlemini nasıl yapabilirim, işlem nelere ihtiyacım var, jailbreak işlemi bozulmuş olurmu?
  • ya gercekten gıcık bir duruum bilen yada ilgilenen de yok konuyla hani nerde dh yardımlasması
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaR0NiaC

neye maddi destek ? apple amı

Tabiki Apple'a degil. Insatller i yazan cocuklara yardim edeceksiniz.
  • arkadaslar benımkıde bozuldu yaw ne yapcaz soylesenıze
  • xman kardeş installer bozlabılen enkolay yerlerden bırı benım cevremdekı her kesın bozuldu sahsen :) sen nasıl hıc duymadın ılgınc. takıp edıyorsun dıye soyledım ...

ben cozumu bılıyorum arkadaşlar winscp ıle gırıp ınstaller ı aplıcatıon ıcıne attınız mı sorun ortadan kalkarç. . benım versıon 1.1.3 su an 1.1.2 olan bı rarkadas koyarsa dedıgımı yaparsanız sorun ortadan kalkar. herkese gecmıs olsun
  • Gercekten de duymadim,
    Cevremde cok iphone kullanan var, sirketimizde de baya bir sayida iphone var.
    Bugune kadar hic birinde installer sorunu olmadi.
    Olursa da basit olarak cozumu olur.
  • Xman iyi geceler, bir konuda danışmak fikrini almak istiyorum; benim iphone araştırmalarım devam ediyor, gg de birisi 1 şubatta amerikadan aldığı 1.1.3 ü satıyor.Bu cihaz turkcell ile sorunsuz çalışırmı(gerekli hackleme veya diğer yöntemlerii kabul edermi cihaz)
    teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: airconnect

Xman iyi geceler, bir konuda danışmak fikrini almak istiyorum; benim iphone araştırmalarım devam ediyor, gg de birisi 1 şubatta amerikadan aldığı 1.1.3 ü satıyor.Bu cihaz turkcell ile sorunsuz çalışırmı(gerekli hackleme veya diğer yöntemlerii kabul edermi cihaz)
    teşekkürler

Kutudan 1.1.3 cikan cihaza su an icin ilac yok. Ancak ipod seklinde kullanabilirsiniz.
  • Xman Teşekkür ederim.
    Bu aralar arkadaşım Amerikaya gidecek, kendisinden sipariş etmeyi düünüyorum, daha önce aldığım bilgilere göre 1.1.2 versiyonu almam gerekiyor sanırım.Ancak üretim haftasının ne olması gerektiği konusunda bir fikrin-bilgin varmı?
  • <=47 alirsaniz garantili olur.
    Ammma gecen hafta bir tanidigim USA'dan 33. hafta aldi. Surprizzz icinden 1.1.3 / 04.03.13_G cikti.
    Bu demektir ki apple elindeki stoklari update edip oyle satiyor.
  • Dostum şu an gg de bir ilan okuyorumhttp://urun.gittigidiyor.com/8GB-IPHONE-1-1-3-Turkce-Mutlaka-Okuyun_W0QQidZZ8064257 vatandaş diyoki ben bu 1.1.3 sorununu hallettim ve cebini falan da vermiş.İnceleme şansın varmı şu an
  • Incelememe gerek yok. Inanmayin bu sarlatanlara.
  • Dostum sonuç olarak biz 1.1.2 almak zorundayız.Sanırım kutuyu açmadan versiyonu anlamanın bir yolu vardı ama unuttum hatta haftasını bile anlayabiliyorduk..sen hatırlıyomusun?Arkadaşıma bunu ezberletmek zorundayımki yanlış bişey almasın taa amerikadan
  • Artik o da ise yaramiyor. Simdi alinacak her yeni telefon 1.1.3 geliyor. Eski haftalar dahil.
    (Sayet apple dan alinirsa tabiki)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.