Şimdi Ara

instagram takip konularında kimsenin çözemeyeceği bi soru.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, mesela kız arkadaşımın takip ettklerinde istemedğim biri var diyelim. Bunu konusmama rağmen takipten cıkmamıstı, en son baktığımda takip ettiklerinde yok. Ama arama motoruna yazınca ...ile arkadaş diyor. Yani istemediğim kişiyi takip etmesini kapatabiliyor mu ? Benim göremeyeceğim şekilde. Anlatabildim mi acaba :/

• Bence direk engellet hocam hiç uğraşma 😊
  • Kıza baskı kurmk istemiyorm ki daha 1 aylık sevgiliyiz :) dicek sen hayırdır daha 1 ay oldu falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hira-

Kıza baskı kurmk istemiyorm ki daha 1 aylık sevgiliyiz :) dicek sen hayırdır daha 1 ay oldu falan
    Takipci gizleme gibi bir şey varmı bilmiyorum hocam ben onu instagramın hatası sanıyordum cidden öyle bir şey varmıymış
  • valla bilmiyorumki umarım yoktur takipçi gizleme falan. .D
  • Acaba ona seni engelletmiş olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 77Ahmet77

Acaba ona seni engelletmiş olabilirmi

Çok yüksek ihtimalle bu.
  • Yok o instanin hatasi hocam kizin bos yere gunahini alma.4 5 ay once takipten ciktigin kisiler bile arama yaparkenki sayfada arkadasmis gibi gozukuyor dert etme
  • Yok öyle bir olay. Muhtemelen internetten arattiginda veriyi eski bir kaynaktan aldigi icin oyle gozukuyordur
  • fake hesap aç baya takipçi kas. yakışıklı biri yap kendini. dm den yürü. sonra ekle. eklerse seni konuş biraz. konuşursada daha devam edemiycem ben. sen anladın konuyu
  • Geçmiş olsun çocuğa seni engelletmiş:d

Veyahut çocukla beraberken onun telefonundan seni engellemiş.

Bir alavere dönmüş ama hiç senin lehine değil

Gelen kokular hoş değil

Geçmiş olsun tekrardan
  • çocuğa beni engelletmiş olamaz ki. Aratınca çıkıyor :)
  • Çocuğa seni ekletmiş olsaydı arayınca hiç bulamazdın. Ahmet Aaaaa yazıp arattığında muhtemelen "Ayşe takip ediyor" yazısını görüyorsun. O silse de 3-5 ay sonra bile öyle gözüküyor.

Takip ettikleri listesine bak, yoksa ve çocuk seni engellemediyse silmiş. Helal.
  • silmiş hocam evet. Başka ehsaplardan da takip edipdenedim sonuç aynı, instagramın bugu gibi bişey bu anladığım kadarıyla.
  • Hira- H kullanıcısına yanıt
    Arama kısmında önceden eklemiş olanlar bloodwind+3 kişi takip ediyor şeklinde gözükebiliyor, dediğin gibi bu bir bug ya da bilerek bırakılmış bir durum, takipten çıksa da gözüküyor için rahat olsun hocam.
  • oglan seni engellemis

kız oglana sevgilisini engelletiyosa ya o oglanla fuckbody yada oglan yedek sevgilisi.
  • JackSparro131 kullanıcısına yanıt
    oğlanın beni engellemesi mümkün değilki. e zaten aratınca çıkıyorki çıkmasa neyse nasıl engelleyecek beni.
  • Hocam bu Einstein'ın 24 saatte çözdüğü soru değil mi?
  • evet zor soru değil mi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.