Şimdi Ara

Instagram Takip İstekleri Gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
26.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Instagramda yaşadığım bu sorun ile alakalı bilgisi olanlardan bir cevap almak istiyorum. Instagram'da ve Facebook'ta sorun bildir kısmında birçok kez yazdım 2 ayda fakat düzeltilmedi. Takip istekleri anında ilet bildirimi olarak gelmiyor. iPhone 5 cihazı kullanıyorum. iOS sürümüm güncel. Bildirimlerden açık. Instagram uygulamasında anında ilet bildirimlerinin tümü açık. Ve o bölümde "takip istekleri" yok. Birisi bana takip isteği gönderdiğinde anında ilet birimi gelmiyor. Beğeniler, yorumlar, onaylanan takip istekleri geliyor ama o gelmiyor. Telefonumu komple sıfırlamama rağmen sorun geçmedi. Uygulamayı silip tekrar kurdum yine olmadı. Hesaptan çıkış yapıp girdim yine olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmwci94 -- 6 Ocak 2016; 13:38:58 >

• belki takip isteği atmıyolardır
  • Uygulamaya girip baktığımda görüyorum takip isteklerini. Bildirim gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koca sitede şunu bilen yok mu yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir uygulamayı kullanmayı deneyin
  • Aylar geçmesine rağmen problemim hala devam etmekte.
  • çünkü gelmiyordur :)
  • "istek gelmiyordur" gibi cevaplarla, yardımcı olacağına IQ seviyemden şüphe edenler için ekran görüntüsü attım. Normal, sıkıntısız instagram kullananlarında bu bildirimler kısmında "kabul edilen takip istekleri"nin hemen altında veya üstünde "takip istekleri" yazar. Gördüğünüz üzere bende öyle bir bölüm bile yok. İstekleri uygulamaya girip, bildirimlere hususi tıkladığımda görüyorum ancak.
     Instagram Takip İstekleri Gelmiyor

• Aynı durum bende var. Arkadaşım istek gönderdi. Bildirim geldi telefona, instagrama girince takip isteği yoktu. Geçenlerde tanımadığım biri gönderdi istek. Yine instagram açınca bir bilgi yoktu. Çözümü bilen var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.