Şimdi Ara

İnstagram Polis Şikayeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fake instagram hesabımdan çok stresli olduğum kısmende depresyonda hissettiğim bir zamanda sağa sola mesaj attım boşluktan bunların hemen hemen hepsi tabiki kızlara gönderdiğim mesajlardan oluşuyor ve anlaşılacağı üzere +18 muhabbetler biliyorum anan bacın yok mu diyeceksiniz evet yanlış bir davranıştı ama söylediğim gibi bende kendimde değildim çok ve mesaj attığım kızlar profilinde gel gel yapan fotoları olanlardı her neyse ama bir tanesi çok sinirlendi ve seni polise şikayet edeceğim dedi ancak bu kişi türkiyede yaşayan veya türk birisi değil yabancıydı ve ingilizce yazışıyorduk. Bende özür diledim anında mesajları sildim engelledim ve hesabımı dondurdum. Merak ettiğim şey bu insan yurt dışında polise şikayetçi olsa veya o ülkenin siber suçlarıyla ilgilenen her hangi bir birime şikayette bulunsa konu Türkiye ye kadar gelir mi yani kapattığım hesaptan ip ile beni bulup başıma bela olur mu yada yurt dışındaki bu konularla ilgilenen resmi kurumlar böyle bir şey için Türk makamlarıyla iletişime geçerler mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.