Şimdi Ara

instagram kullanmak için tablet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben internetten satış yapıyorum, 5 instagram hesabımı kullanmak için bir tablete ihtiyacım var. İnstagramdan müşterilere DM ve yorumlarına cevap yazacağım. Bana kasmayacak en az 2 sene götürecek ucuz bir tablet lazım. Serviside iyi olsun arıza çıkardığında. Ne önerirsiniz arkadaşlar. 2 Adet almayı düşünüyorum ve 400 TL maksimum 500 TL tek cihaz için bütçem. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Hiç anlamıyorum çünkü yorumlara göre alacağım :))

• yardımcı olacak bir arkadaş yokmu :(
  • peki bunlar 1 2 senede problem çıkarırmı, yani instagram bir güncelleme çıkarır çalışmama gibi bir durum olurmu, yada çok yavaşlama
  • kıvılcım1982 kullanıcısına yanıt
    Hocam önerdiğim cihazda Android 6.0 var ve donanımsal özellikleri tabletlere göre gayet iyi seviyede. Bence ideal bir tercih olacaktır sizin için.
  • Hocam bugün mediamarkt a uğrayıp baktım modellerede, tamam çok detaylı kullanmayacağım ama çok kötü duruyor ekranları. Bilindik sunny, premier gibi duruyor. Birde samsung T280 e baktım adamlar apple gibi yapmış cihazı. Donanımsal özelliklerini bilmiyorum ama sanki casper gibi bir marka aldığımda cihaz hiç sıfır cihaz hissiyatı vermeyecek gibi. Duygusal bağ madı aramızda öyle söyliyim yim alamadım o nedenle, ne yapacağımada karar veremedim.
  • kıvılcım1982 kullanıcısına yanıt
    DOğrudur hocam, bütçeniz kısıtlı diye öneride bulundum Diğer modellere göre görsel fark kesinlikle bulunuyor ama aynı zamanda cepten çıkacak fark da büyük oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 2 Ağustos 2017; 9:28:17 >
  • 2. El bi tane ipad alin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda bi arkadaş tab s8.4 satıyor adetli var elinde . Ben aldım bir tane sıfır ayarında cihaz . Fiyatı uygun tutmuş. Eğer alırsan banada dua etmeyi unutmazsam sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bütçede en güzel ekran bence samsung t280de. Geçen bende baktım o fiyatları casper, lenovo falan hepsinin çamur gibi ekranları. Bir tekt280 canlı ve güzel. Alanlar memnun pil ömrü kısa diye hatırlıyorum.

Daha iyisi için en mantıklısı samsung p580 950-1000 arası. Bunun altı aralıktaki tüm tabletler çamur ekranlı. Bir diğer alternatif ikinci el ipad mini 2 veya 3 olur. Servisi iyi, alet çok stabil, pili iyi, sağlam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.