Şimdi Ara

Instagram İnanılmaz Yavaş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: excalibra

Ipad'den wifi'la bağlandığımda instagram ve facebook'ta videolarda donma sorununu ben de 1 haftadır yaşıyorum. Youtube'da video izlerken herhangi bir sorun olmuyor.

Modemim Netmaster Infinity 401, yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ekran görüntüsü şöyle;

Instagram İnanılmaz Yavaş

hocam ileri yön değerleriniz sınırı geçmiş, -8.7 ve -8.4 ile. -8.4 e gelen paket teki snr 35.1. sinyal yükseltilmesi gerekiyo, arıza kaydı bırakın.

geri yön değerleriniz 52.8. geri yön değerleriniz de sınırı geçmiş, kısacası gelen ekip, sinyal yükselticek. gelen ekip ölçü aleti ile tespit edip dediğimi yapar zaten.

• Çok teşekkürler
  • Değerli arkadaşımız @ByBaterist.
    Benim değerlerime de bir bakabilir misiniz? İki gündür internetim sürünüyor. Sörfte de download da aynı. Benim de arıza kaydı vermem gerekir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Boleros

Değerli arkadaşımız @ByBaterist.
    Benim değerlerime de bir bakabilir misiniz? İki gündür internetim sürünüyor. Sörfte de download da aynı. Benim de arıza kaydı vermem gerekir mi?

eyvallah hocam. modem değerlerinizde sıkıntı yok. sadece modeminizi yeniden başlatın.

• Teşekkürler değerli arkadaşım @ByBaterist
    Sorunu çözümünü buldum. Dediğiniz gibi modemin değerleri iyidir. Kapatıp açınca yine sorun devam etti. Sonra bir şey fark ettim. Kablosuz bağlantıda sorun yok, network bağlantıda sorun varmış. Modemle PC arasında kullandığım switchten kaynaklanıyormuş. Onu değiştirdim, sorun kalmadı.
    Değerli yardımınız için çok teşekkür ederim. İyi ki DH forumumuz, iyi ki sizin gibi yardımsever arkadaşlar var.
  • Merhaba,

Bende de bende iki haftadır instagram yavaş videolar zor açılıyor modem değişti düzelmedi netmaster bizde sorun yok diyor türksat sorun yok diyor neden yavaş peki?
  • Selamlar,

Aynı sıkıntı bende de var, telefonumun mobil verisine geçince gayet hızlı, başka wifi lere bağlanınca da sıkıntı yok, fakat eve geçtiğimde olağanüstü yavaş çalışıyor instagram.
  • Facebook ve bağlı servisler (Instagram) çok yavaş bu aralar. Sansür altyapısının unit testingi yapılıyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pinglerinizde artış var mı?
  • Merhaba benim değerler nasıl?
    yalnız yurtdışı siteler 2-5 saniye sonra açılıyor özellikle mobilden girdiğimde.sizde de ayni sorun var mi arkadaşlar?
  • 3 aydir millenicom kullaniyorum bağlantım normalde cok iyi ama instagramda Allah canini aliyor sorun ne olabilir fiber kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.