Şimdi Ara

Instagram hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Instagram ile ilgili aklıma takılan bir durum oldu,burada sorayım dedim umarım bulurum cevabını.Şimdi ben bir kızla takipleşiyordum.Hani hep kullanılan programlar var ya kimlerin seni takip etmediğini,senin kimleri takip etmediğini falan gösteren.Bu programda bi baktım kaybedilen kullanıcılarda bu kız var,ama ben de onu takip etmiyormuşum programa göre.Ben de ''demek ki dondurmuş hesabı'' diye düşündüm çünkü hesabını donduranlar o şekilde görünüyor,sanki karşılıklı aynı anda takipleşmeyi bırakmışız gibi.Sonra Instagram'a bi girdim kızın profili görünüyor bende ve takipleşmeden önce olduğu gibi gizli ama takipleşmiyoruz,sanki hiç takipleşmemişiz gibi.Ama engel de yememişim galiba çünkü arama motoruna yazdığımda profili bulabiliyorum.Sorum şu ki bu kız ne yapmış da böyle bir durum olmuş ? Engellese profilini hiç bulup göremem,beni takip etmeyi bıraksa ben yine onu takip etmeye devam ederdim.Engelleyip sonra engeli mi kaldırmış acaba karşılıklı takibi bırakmak için ? Bildiğim kadarıyla Instagram'da engel dışında başka türlü birisini takipçilerinden çıkaramıyorsun ?

• Teknoloji özürlü zebanii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet. Engelleyip geri açmış

• Engellemesine gerek yok profili gizliyse takipçilerden çıkarabilir (3 noktadan)

• quote:

Orijinalden alıntı: SinceTheBeginning

Engellemesine gerek yok profili gizliyse takipçilerden çıkarabilir (3 noktadan)

Hocam denedim olmuyor,kendi profilimi gizleyip başka birinde denemek için 3 noktaya baktım öyle bir seçenek çıkmıyor.Galiba üstteki arkadaşın dediği doğru gibi

• Instagram bir seytan icadidir. İblisin oyunlarina gelmeyin. Derhal silip kaldirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

quote:

Orijinalden alıntı: SinceTheBeginning

Engellemesine gerek yok profili gizliyse takipçilerden çıkarabilir (3 noktadan)

Hocam denedim olmuyor,kendi profilimi gizleyip başka birinde denemek için 3 noktaya baktım öyle bir seçenek çıkmıyor.Galiba üstteki arkadaşın dediği doğru gibi

Bu resimdeki gibi takipçi listende herkesin yanında 3 nokta olması lazım.

Instagram hakkında

Profildeki 3 noktayı demiyorum.

• Benim deneme hesabını gizli yapmıştım, 10 kişi falan takip ediyordu hatta onları da işe yarıyor mu diye bi siteden bedavaya almıştım 😏😏😏 hesabı gizli yapınca ‘takibi bıraktır’ ya da adını tam hatırlamıyorum ‘takipçiyi çıkar’ diye bi seçenek belirdi. 10 kişiyi de çıkartmıştım. Senin durumun da buna benziyor olabilir, hesabı gizli yapınca ya da gizli olanlar takipçilerini bıraktırabiliyor -ben de öyle olmuştu-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SinceTheBeginning kullanıcısına yanıt
    Ben profildekine bakıyordum,tamamdır o zaman senin dediğin doğru hocam

• Peki eskiden takipleştiğin birini arama kısmında aradığında bulamıyorsan bu ne demek oluyor? Engellenmiş misin yoksa hesabını mı dondurmuş nereden anlayabilirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Peki eskiden takipleştiğin birini arama kısmında aradığında bulamıyorsan bu ne demek oluyor? Engellenmiş misin yoksa hesabını mı dondurmuş nereden anlayabilirsiniz?

Chrome'dan o kişinin adresine git (oturum açık değilken). Sayfa bulunamadı diyorsa dondurmuştur. Profili gözüküyorsa engellemiştir.

• Profilini bazen sizi engellese dahi görebiliyorsunuz. Sizi engelleyip, engellemediğini öğrenmenin tek yolu, takip isteği göndermek.

Eğer istek gönderilmiyorsa, maalesef engellenmişsiniz demektir...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.