Şimdi Ara

Instagram Fotoğraf ve Video Kaydetme Uygulaması Çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İlk android programımı yapmış bulunuyorum. Biliyorum benzerleri çok fazla var ancak androide bir yerden girmek gerektiği için yazdım bu uygulamayı. Uygulama hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Ayrıca Desteklerinizi Bekliyorum. Teşekkürler.
    Uygulama linki :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aerdog.saveinstag&hl=tr

Uygulama açıklaması :
    Takip ettiğiniz kullanıcıların veya profili gizli olmayan kullanıcıların resim ve videolarını sadece üstüne tıklayarak indirebileceğiniz basit kullanımlı bir uygulama, tek yapmanız gereken program üzerinden instagram web sitesinde üyeliğinize giriş yapmak ve indirmek.Save For İnstagram ile instagram resimlerini ve videolarını telefonunuza kaydedebilirsiniz.
    Save For İnstagram ile hızlı bir şekilde indirme yaparak, Instagram fotoğrafları ve videolarınızı görüntüleyebilirsiniz.
    Save For İnstagram fotoğraf ve video kaydedici, profillerdeki, profilinizdeki, beğendiklerinizi ve haber akışınız da bulunan fotoğraf ve videoları kaydetmeyi sağlar.

Kullanım için;
    1. Save For İnstagram programına giriş yapın.
    2. İstediğiniz instagram profiline girin veya ana sayfadayken sağ üst köşedeki indirme butonuna basın.
    3. İndirmek istediğiniz resim veya videonun üstüne tıklayın.
    Resim veya video dosyanız telefonunuza inecek ve nereye kaydedildiğini size söyleyecek.

Program Özellikleri:
    ✔ Fotoğrafları ve videoları isimleriyle kaydeder.
    ✔ İndirme sayfasında fotoğrafları indirmeden önce farklı isimle kaydetmeniz için otomatik isim özelliğini kaldırıp kendinizin isim girmesini sağlar.
    ✔ Kendi Profilinizdeki, Takip Ettiğiniz Profildeki veya Ana Sayfanızdaki Tüm video ve fotolarını indirebilirsiniz.
    ✔ Kolay ve hızlı kullanım ile hızlı bir şekilde indirme işlemi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obreus -- 7 Aralık 2016; 8:56:7 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.