Şimdi Ara

Instagram digital oyun dolandiriciliğı dikkat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana aynı şekilde terbiyesiz bir şekilde konuşup çok affedersiniz ormanın çocuğu paramı çalmaya çalıştı bahsettiği 1500 satış da kendisine ait değil daha önceden orada sayfanın sahibi Umut bey vardı çok saygılı ve sevecen bir insandı kendisinden 7 kere oyun aldım sonra bu orman çocuğu hesabı çalmış milleti dolandırmaya başlamış umutun da emekleri boşa gitmiş almak istiyorsanız dürüst satıcı psngamecenter tavsiye ederim adam aynı umut gibi saygılı sevecen oyunumu verdi verdiğinde sorun çıktı hemen yardımcı oldu sağ olsun böyle orman çocukları yüzünden dürüst insanların hakkı yeniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımhaber 2 el haric oyun paylasımı yapmam net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadas daha dolandirilmis buyrun ayni adam... Cocuk parayi gönderir göndermez göndereni engellemiş. Bende Polise basvur dedim.

Instagram digital oyun dolandiriciliğı dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreturan_75 -- 27 Aralık 2019; 22:48:28 >

• Ucuz yırtmışsın. Ps4'ün ban yemesi yerine 70 tl kaybetmen daha iyi.

• Orasi öyle haklisiniz. Bu arada arkadasima agla yazmis o kadar terbiyesiz bir insan. Diger bir Avukat arkadasimda iz surmus holanda da yasiyormus bu hesabi calmis..

• Instagram’dan iğne iplik bile alınmayacağını bilmeyen insanlar var hala bu konu onlar için faydalı olacaktır

• Bizim ciddi anlamda genlerimizde var dolandırılmak. Bu yüzden bütün dilenciler, dolandırıcılar zengin bu ülkede.
  • emreturan_75 E kullanıcısına yanıt
    Paranızı alabildiniz mi hocam , aynı saflığı ben de yaptım. Referans diye paylaştıklarını inandık. Harcam itirazı vs yaptiniz mi sonuç nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harcama itirazı reddedildi. Instagram'a hesapları böyle açık olduğu sürece dolandiracaklar. Onlarca sahte referans paylasmislar. Instagramin bir şey yapması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: butxy

Harcama itirazı reddedildi. Instagram'a hesapları böyle açık olduğu sürece dolandiracaklar. Onlarca sahte referans paylasmislar. Instagramin bir şey yapması lazım.
    instagram birşey yapmaz hocam en fazla şikayet edersin hesabı kapanır adam yenisini açar. instagramdan birşey almak %90 dolandırılmak demek zaten nasil güvenip aliyorsunuz hayret

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam hesabın 5k takipçisi var(dı) ve bir sürü de referans var. Sahte olduğunu bilmeden aldım. Açıkçası harcama itirazı mevzusuna güvenerek vermiştim ama düşündüğüm gibi olmuyormuş. Hesap bu. Kullandıkları sistem Turkcell in 7 24 adlı uygulaması. En azından kim olduğunu bulsak dava açarız ugrasiriz.

https://www.instagram.com/ppssnfamily/?igshid=1o1mtqu9let7e

• hesabı iyi incelemek lazim mesela takipci beğeni satın almak çok basit hocam buna aldanmayin. mesajlara bakin örnek olarak 80-100 mesaj atılmış post başına ama 2-3 msj gözüküyor tüm olumsuz msjları silmiş. birde olmuyacak fiyatlar vermiş hocam dikkatli olmak lazim. ödeme itirazı bilginiz olmadan başkaları tarafından çekilen paralarda geçerli olur.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Evet haklisiniz , çıkan 3-5'in derdinde değilim böyle devam edecek olması sinir bozucu sadece. Türkiye'ye döndüğümde suç duyurusunda bulunacaktim ama arkadaş yurtdışında oturduğunu belirtmiş dolandırıcının bilmiyorum ne yapsam. Birde bu tür davalara hep takipsizlik çıkıyormuş sanırım bir bilginiz var mı?

Ayrıca aldığı 50-100TL yurtdışında yapıyor 10-15€ ve bunun için uğraşıyor,garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butxy -- 25 Ocak 2020; 1:18:44 >
  • Bir insan alışveriş yaparken karşıya ödeme yapmak için neden kendisi karşıya havale/eft ile para atmaz da kendi kart bilgilerini (sanal kart da olsa) cvc sine kadar verir anlamıyorum.
    O bigilerin ne işe yaradığını falan bilmiyor musunuz leyla misiniz sarhos musunuz aklınız başınızda mi değil.

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Söylenecek çok şey var da iş işten geçti hocam. Haklısınız maalesef.

• An itibar ile konsolum.com da 200 liraya yakın beni dolandırmıştır. Dikkat edin

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Eft ya da havale yapsa yine üstüne yatamaz mı?
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Her türlü yatar

• Hocam 6 ay önce güvenilir dolandırıcı değil demiştiniz nasıl oldu acaba

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.